logo
Přihlášení
Uživatel: Přihlásit automaticky při příští návštěvě:
Zapomněli jste svoje heslo?
Heslo:
  Registrace
Internetový obchod, e-shop, SEO-shop
Webhosting C4 - 20 GB, PHP, MySQL, administrační systém, 1.200 Kč na rok s doménou v ceně.
Bezproblémová instalace phpBB, Joomla, Drupal. Návody pro C4 - užitečné rady pro zákazníky.

Úvodní stránka
Úvod
Diskusní fórum
Fórum
Ke stažení
Ke stažení
Instalace
Instalace
Rady a Návody
Návody
Moduly
Moduly
Vzhled
Vzhled
FAQ
FAQ
Odkazy
Odkazy
RSS

Levné pneu pro Vaše auto.
Kvalitní kočárky Tako. Levné zájezdy, last-minute

Zachraňte mě někdo (ASC/DESC)

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra phpBB CZ -> Mods, hacks
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
KCo
Anonymní

PříspěvekZaslal: 06 prosinec 2003 01:31    Předmět: Zachraňte mě někdo (ASC/DESC) Citovat

Potřeboval bych nějak vyrobit opačné pořadí příspěvků v tématech - nejnovější nahoře, jo to neni ani tak problém, problém nastane při odesílání příspěvku, když je v tématu více strnek příspěvek se sice odešle v poho ale potom to jaksi uživatele přesměru na příspěvek poslední a ne první... (jinými slovy dělá to co má když je pořadí příspěvků normální) - jak to mám otočit? co kde změnit??
Webhosting C4 - 20 GB, PHP, MySQL, administrační systém, 1.200 Kč na rok s doménou v ceně.
Bezproblémová instalace phpBB, Joomla, Drupal. Návody pro C4 - užitečné rady pro zákazníky.
qik-qak
Přispěvatel
Přispěvatel

PříspěvekZaslal: 13 prosinec 2003 23:27    Předmět: Re: Zachraňte mě někdo (ASC/DESC) Citovat

########################################################
## Mod Title: posts_sort_newest_first
## Mod Version: 1.0
## Author: Tomas Rejdal <t-o-m@seznam.cz>
## http://metro.dnsalias.org
##
##
## Installation Level: easy
## Installation Time: 2 Minutes
## Files To Edit: viewtopic.php
## Include File: viewtopic.php (with changes)
##############################################################
## This MOD is released under the GPL License.
## Intellectual Property is retained by the MOD Author(s) listed above
## For Security Purposes, Please Check: http://www.phpbb.com/mods/downloads/ for the
## latest version of this MOD. Downloading this MOD from other sites could cause malicious code
## to enter into your phpBB Forum. As such, phpBB will not offer support for MOD's not offered
## in our MOD-Database, located at: http://www.phpbb.com/mods/downloads/
## Authors Notes:
##
## Before Adding This MOD To Your Forum, You Should Back Up All Files Related To This MOD

#
#--- [ OPEN ] --------
#

viewtopic.php

#
#-- [ FIND ]----
#
# (line 195)

if ( !empty($post_id) )
{
$start = floor(($forum_topic_data['prev_posts'] - 1) / $board_config['posts_per_page']) * $board_config['posts_per_page'];
}

#
#---- [ REPLACE WITH ]-----
#

//
// Decide how to order the post display
//
if ( !empty($HTTP_POST_VARS['postorder']) || !empty($HTTP_GET_VARS['postorder']) )
{
$post_order = (!empty($HTTP_POST_VARS['postorder'])) ? $HTTP_POST_VARS['postorder'] : $HTTP_GET_VARS['postorder'];
$post_time_order = ($post_order == "desc") ? "DESC" : "ASC";
}
else
{
$post_order = ( $userdata['user_post_sort'] == TRUE ) ? 'asc' : 'desc';
$post_time_order = ( $userdata['user_post_sort'] == TRUE ) ? 'ASC' : 'DESC';
}

if(!empty($post_id) )
{
$posts_before = ( $post_order == 'desc' )? (($forum_topic_data['topic_replies'] + 1) - $forum_topic_data['prev_posts']) : ($forum_topic_data['prev_posts'] - 1);
$start = floor( $posts_before / $board_config['posts_per_page']) * $board_config['posts_per_page'];
}

#
#-- [ FIND ]----
#
# (line 373)

if ( $post_time_order == 'ASC' )

#
#---- [ REPLACE WITH ]-----
#

if ( $post_time_order == 'DESC' )

#
#--- [ DELETE ] --------
#
# (line 358)

//
// Decide how to order the post display
//
if ( !empty($HTTP_POST_VARS['postorder']) || !empty($HTTP_GET_VARS['postorder']) )
{
$post_order = (!empty($HTTP_POST_VARS['postorder'])) ? $HTTP_POST_VARS['postorder'] : $HTTP_GET_VARS['postorder'];
$post_time_order = ($post_order == "asc") ? "ASC" : "DESC";
}
else
{
$post_order = 'asc';
$post_time_order = 'ASC';
}

#
#-----[ SAVE/CLOSE ALL FILES ]------------------------------------------
#
# EoM
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KCo (gymik.tk)
Anonymní

PříspěvekZaslal: 13 prosinec 2003 23:55    Předmět: Re: Zachraňte mě někdo (ASC/DESC) Citovat

Děkuju! Původně jsem se lekl že to ne zcela koresponduje s verzí 2.06, patrně je to pro 2.04 ale funguje to zatím tak jak má, takže opravdu děkuji Smile
PvvS
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 20 prosinec 2003 22:46    Předmět: Re: Zachraňte mě někdo (ASC/DESC) Citovat

Mno zatim to jede jak ma i pod plus 1.3 . Ovsem nektery veci jsou tam jinak , takze to chce hledat . uvidime jak to jede dal
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
qik-qak
Přispěvatel
Přispěvatel

PříspěvekZaslal: 27 prosinec 2003 20:52    Předmět: Re: Zachraňte mě někdo (ASC/DESC) Citovat

Zdá se že to funguje všude... samozřejmě.. v novějších verzích opravdu nevím...

Spíš by se měl postarat někdo z vedení toho PHPbb aby to konečně dodělali. To co mi poslali (že to bude fungovat tak že si každý v profilu nastaví jak to chce, ovšem já jsem požadoval dva módy - první který defaultně řadí odzhora a uživatel mění dolu a opačně) nefungovalo.
Se divím že to ještě není hotovo...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Luka$
Anonymní

PříspěvekZaslal: 28 květen 2004 08:14    Předmět: Re: Zachraňte mě někdo (ASC/DESC) Citovat

Funguje to i v phpBB 2.0.8.

Diky

Luka$
www.feliciaklub.cz
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra phpBB CZ -> Mods, hacks Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na: