logo
Přihlášení
Uživatel: Přihlásit automaticky při příští návštěvě:
Zapomněli jste svoje heslo?
Heslo:
  Registrace
Internetový obchod, e-shop, SEO-shop
Webhosting C4 - 20 GB, PHP, MySQL, administrační systém, 1.200 Kč na rok s doménou v ceně.
Bezproblémová instalace phpBB, Joomla, Drupal. Návody pro C4 - užitečné rady pro zákazníky.

Úvodní stránka
Úvod
Diskusní fórum
Fórum
Ke stažení
Ke stažení
Instalace
Instalace
Rady a Návody
Návody
Moduly
Moduly
Vzhled
Vzhled
FAQ
FAQ
Odkazy
Odkazy
RSS

Levné pneu pro Vaše auto.
Kvalitní kočárky Tako. Levné zájezdy, last-minute

www.phpbb.sk a www.phpbb.cz
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra phpBB CZ -> Český a slovenský překlad
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
admin
Administrátor
Administrátor

PříspěvekZaslal: 06 červenec 2005 10:06    Předmět: Re: www.phpbb.sk Citovat

hojko napsal:
To je to iste ako komunikacia s tebou, neodpisal si mi na ani jednu sukromnu spravu a nebol som to len ja, bolo to este par uzivatelov z fora, ktori ti pisali.

Takze poslednu otazku co som pisal do SS napisem aj sem, snad aspon tu sa ti uraci odpovedat: Preco pri prispevkoch nezobrazuje cas prispevkov??? Dost ma to znervoznuje ked to nevidim!!!

Konkrétně od tebe sem dostal jen dvě zprávy a ani jenda se netýkala toho co píšeš! Jedna byla jestli nechci založit moderátoy, což se tak stalo a druhá ať smažu jedno téma, ale k to mu nebyl důvod jej mazat.

Jinak odpovídám na všechny zprávy, které se mně nějak týkají. Neodpovídám už na dotazy jako "nejde mně nainstalvoat fórum, pomoct" a podobné dotazy, které se dají klidně položit sem do fóra a na většinu z nich je tu i stejně odpověď. Sem už musel dát ze svého profilu pryč i ICQ kontakt, protože to je v poslendí době hodně neúnosný, kolik totáně neschopnejch lidí mně s tím otravuje, že jim něco nejde nebo nevědí co s tím, přitom stačí kouknout sem.

Je to stejný rozdíl jako na phpbb.com, kde když teda píšu moderátorům a lidem, kteří mají přímo na starosti vkládání jazykových překladů ke stažení, tak čekám, že se tak stane ale nečekal bych od nich odpověď na stejně přihlouplé otázky.

JanoF
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 06 červenec 2005 10:06    Předmět: Re: www.phpbb.sk Citovat

takze toto je citacia ktoru mi odpisal majitel phpbb.cz
GOD Mr.Brady napsal:
no mám tu doménu a dvě možnosti, buď to rozjedu sám (ale ten čas...) a nebo ji prodám, teď běží aukce na prodej phpBB.cz a je k mání za 10.000,-kč

cize tudy cesta nevede

http://jan.fecik.sk/zarobok-na-internete-google-adsense-adwords.html
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Webhosting C4 - 20 GB, PHP, MySQL, administrační systém, 1.200 Kč na rok s doménou v ceně.
Bezproblémová instalace phpBB, Joomla, Drupal. Návody pro C4 - užitečné rady pro zákazníky.
admin
Administrátor
Administrátor

PříspěvekZaslal: 06 červenec 2005 10:40    Předmět: Re: www.phpbb.sk Citovat

Přesně jak sem říkal, chtěl na tom jen nahrabat prachy!

Právě sem dokumunikoval s adminama z phpbb.com a měli by v nejbližších dnech dát na jejich stránky ke stažení aktuální verzi češtiny a změnit adresu stránky s podporou.

U této příležitosti bychom tedy mohli založit nějakou samostatnou doménu pro podporu phpBB, kam bych přesunul toto fórum. Volné je skoro vše na co si vzpomenete, jen se tedy na nějaké společně dohodnout.

JanoF
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 06 červenec 2005 10:49    Předmět: Re: www.phpbb.sk Citovat

Azu napsal:
Přesně jak sem říkal, chtěl na tom jen nahrabat prachy!
no co som si vsimol to jeho terajsie tam sa tam snazi nahrabat na banneroch cize som si aj hned myslel ze snim sa asi nebude dat dohodnut, no co uz skoda Rolling Eyes

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
JanoF
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 06 červenec 2005 11:02    Předmět: Re: www.phpbb.sk Citovat

Azu napsal:
U této příležitosti bychom tedy mohli založit nějakou samostatnou doménu pro podporu phpBB, kam bych přesunul toto fórum. Volné je skoro vše na co si vzpomenete, jen se tedy na nějaké společně dohodnout.
ono ja som chcel ze by bol jeden hosting niekde, najlepsie asi free a bola by domena phpbb.cz aj .sk nanho nasmerovana alebo nejaky smiesny plateny hosting

admin
Administrátor
Administrátor

PříspěvekZaslal: 06 červenec 2005 11:39    Předmět: Re: www.phpbb.sk a www.phpbb.cz Citovat

pokud by to mělo sloužit pro oba národy tak třeba: phpbbsupport.info, podporaphpbb.com, phpbbpodpora.com
pokud samostatně tak: phpbbczech.com, phpbbcz.com

JanoF
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 06 červenec 2005 14:51    Předmět: Re: www.phpbb.sk a www.phpbb.cz Citovat

preco kate divne domeny? to skor pockat na GOD pokial sa nato vykasle kupit ju a tak to spravit, ci nie?

hojko
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 06 červenec 2005 15:01    Předmět: Citovat

Mne sa viac pozdava napad od Azu, cena za domenu .com je okolo 200 Czk/Skk a tak je to lepsie ako platit na cesku domenu okolo tisicky (tusim je to cez tisic). Celkom dobra volba sa mi zda phpbbcz.com a cena by bola okolo 200 Sk, cize vyhodnejsie ako 10 litrov za phpbb.cz.
JanoF
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 06 červenec 2005 15:23    Předmět: Citovat

hojko napsal:
Mne sa viac pozdava napad od Azu, cena za domenu .com je okolo 200 Czk/Skk a tak je to lepsie ako platit na cesku domenu okolo tisicky (tusim je to cez tisic). Celkom dobra volba sa mi zda phpbbcz.com a cena by bola okolo 200 Sk, cize vyhodnejsie ako 10 litrov za phpbb.cz.
aha, neviem o cenach cz domeny Wink tak to potom ano to by bola lepsia taka a preco nie potom trebars phpbbcz-sk.com? kedze by to malo byt aj pre aj pre Question

drake127
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 06 červenec 2005 15:25    Předmět: Re: www.phpbb.sk a www.phpbb.cz Citovat

Zapomněli jste na .info nebo .net? Pro tohle by se asi nevlíc hodila net doména. A ceny jsou stejné jako u com.
JanoF
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 06 červenec 2005 16:04    Předmět: Re: www.phpbb.sk a www.phpbb.cz Citovat

a co tak phpbb.org? teraz som pozeral a je volna, ale to je asi blbost

hojko
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 06 červenec 2005 16:07    Předmět: Re: www.phpbb.sk a www.phpbb.cz Citovat

JanoF napsal:
Asi tazko: http://www.dnsstuff.com/tools/whois.ch?ip=phpbb.org
admin
Administrátor
Administrátor

PříspěvekZaslal: 06 červenec 2005 16:08    Předmět: Re: www.phpbb.sk a www.phpbb.cz Citovat

jedna věc je ta, že by se měli používat TLD podle obsahu domény či státu, ale bohužel zkušenost s používáním je trochu jiná. U nás ty obyčejný lidi znaj jen .com, .cz a tím to končí. Mam například stránky na stejné doméně jen jsou v jiné TLD .com, .net, .cz a přes tu .net nechodí v podstatě nikdo. Stejný osud má kolega též s doménou .net nepatrná návštěvnost oproti .cz a to ještě v třetí úrovni
hojko
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 06 červenec 2005 16:12    Předmět: Citovat

Azu: Takze co navrhujes???
JanoF
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 06 červenec 2005 16:19    Předmět: Re: www.phpbb.sk a www.phpbb.cz Citovat

hojko napsal:
JanoF napsal:
Asi tazko: http://www.dnsstuff.com/tools/whois.ch?ip=phpbb.org
Smile som sa nak sekol ked som dal kontrolovat volnu domenu tak som tam dal phpbb.org a este som vybral org Smile)
Azu napsal:
jedna věc je ta, že by se měli používat TLD podle obsahu domény či státu, ale bohužel zkušenost s používáním je trochu jiná. U nás ty obyčejný lidi znaj jen .com, .cz a tím to končí. Mam například stránky na stejné doméně jen jsou v jiné TLD .com, .net, .cz a přes tu .net nechodí v podstatě nikdo. Stejný osud má kolega též s doménou .net nepatrná návštěvnost oproti .cz a to ještě v třetí úrovni
no tak potom by bola lepsia statna domena nie?

kryšpín
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 06 červenec 2005 17:53    Předmět: Citovat

A heleme se, někdo tu má stejný nápad jak já. Přišel jsem po týdnu, tak jsem zvědavej. Jak ste pokročili?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
hojko
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 06 červenec 2005 18:46    Předmět: Citovat

kryšpín napsal:
A heleme se, někdo tu má stejný nápad jak já. Přišel jsem po týdnu, tak jsem zvědavej. Jak ste pokročili?
No vidis, skoro nijak, len sa bavime o hlupostiach a teraz o domene Very Happy
admin
Administrátor
Administrátor

PříspěvekZaslal: 06 červenec 2005 19:52    Předmět: Re: www.phpbb.sk a www.phpbb.cz Citovat

pokud mně nenapadne nic lepšího, tak asi zítra ráno až pudu do banky, rovnou zaregistruju a zaplaitm phpbbcz.com.
.cz se mně fakt kupovat nechce, když to stejně nic finančně nepřinese a narvat do toho první rok 1782,- a pak každej rok už 712,-, kdežto .com vyjde jen na 297,- (u některých registrátorů i levněji, ale já registruju stejně všechno u Ignumu)

JanoF
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 06 červenec 2005 21:04    Předmět: Re: www.phpbb.sk a www.phpbb.cz Citovat

Azu napsal:
pokud mně nenapadne nic lepšího, tak asi zítra ráno až pudu do banky, rovnou zaregistruju a zaplaitm phpbbcz.com.
.cz se mně fakt kupovat nechce, když to stejně nic finančně nepřinese a narvat do toho první rok 1782,- a pak každej rok už 712,-, kdežto .com vyjde jen na 297,- (u některých registrátorů i levněji, ale já registruju stejně všechno u Ignumu)
ale preco nie phpbbczsk alebo nieco take aby to zas nebolo cz.....?

Mr.DrtiPrst
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 06 červenec 2005 21:29    Předmět: Re: www.phpbb.sk a www.phpbb.cz Citovat

A co takhle phpbbug.com ? phpBBUG - phpBB User Group

Pokud napíšete soukromou zprávu, pravděpodobně si ji nepřečtu.

Nebojte, hlavy nekoušu a pomáhám moc rád Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra phpBB CZ -> Český a slovenský překlad Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Strana 2 z 4

Přejdi na: