logo
Přihlášení
Uživatel: Přihlásit automaticky při příští návštěvě:
Zapomněli jste svoje heslo?
Heslo:
  Registrace
Internetový obchod, e-shop, SEO-shop
Webhosting C4 - 20 GB, PHP, MySQL, administrační systém, 1.200 Kč na rok s doménou v ceně.
Bezproblémová instalace phpBB, Joomla, Drupal. Návody pro C4 - užitečné rady pro zákazníky.

Úvodní stránka
Úvod
Diskusní fórum
Fórum
Ke stažení
Ke stažení
Instalace
Instalace
Rady a Návody
Návody
Moduly
Moduly
Vzhled
Vzhled
FAQ
FAQ
Odkazy
Odkazy
RSS

Levné pneu pro Vaše auto.
Kvalitní kočárky Tako. Levné zájezdy, last-minute

WOOLF mi zničil forum aneb jak se bránit
Jdi na stránku 1, 2  Další

Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra phpBB CZ -> Nezařaditelné
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Theera
Přispěvatel
Přispěvatel

PříspěvekZaslal: 31 prosinec 2005 11:43    Předmět: WOOLF mi zničil forum aneb jak se bránit Citovat

Prosímvás...WOOLF mi nainstalovat fórum ( www.horsedragon.wz.cz ) ,ale teď mi ho zas HACKNUL , či co a prostě se tam dostanu jen přez www.horsedragon.wz.cz/forum/modcp.php a to mi to píše,že neexistují žádná fóra,potom,když jdu do administace fóra všechny tam mám.....co mám dělat,aby to zas šlo normálně na tohle sem fakt lama,prosím pomoc Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kryšpín
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 31 prosinec 2005 11:49    Předmět: Citovat

Nejdřív prověřuj, potom důvěřuj... Woolf je tady novej a nijak oblíbenej... budeš si to muset vyřešit s ním.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Theera
Přispěvatel
Přispěvatel

PříspěvekZaslal: 31 prosinec 2005 11:51    Předmět: Re: WOOLF mi zničil forum aneb jak se bránit Citovat

Nechápu,proč to udělal.A nevíte někdo co mám dělat,aby to bylo zase normální :/
PvvS
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 31 prosinec 2005 11:54    Předmět: Re: WOOLF mi zničil forum aneb jak se bránit Citovat

Mno vzhledem k tomu kdo je dole :
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
-HACK FORUM-
Czech translation by Azu; Revised by drake127

A ze na dotycnym foru je adminem WOOLF , navrhuju mu tady zrusit pristup z jeho IP .

A Theere zmenit vsechny hesla na web

Theera
Přispěvatel
Přispěvatel

PříspěvekZaslal: 31 prosinec 2005 11:58    Předmět: Re: WOOLF mi zničil forum aneb jak se bránit Citovat

jj...hesla jesem už změnila...takže celý fórum přemažu a vykašlu se na to a po novim roce si to prostě přeinstaluju,ale sama....
WOOLF
Účastník
Účastník

PříspěvekZaslal: 31 prosinec 2005 23:03    Předmět: Citovat

Co?!!! Ty vole ja som ti nic NEHACKOL!! Sa spametaj dievča. Načo by som ti to robil, ked ti to zničim?! Sorry, ale ja som ti odovzdal heslo a všetko k tomu tak tu nikoho neklam!!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
WOOLF
Účastník
Účastník

PříspěvekZaslal: 31 prosinec 2005 23:10    Předmět: Citovat

Ty WOE ved to forum normálne fičí!!!!
Sa pozrite--) http://www.horsedragon.wz.cz/forum/index.php
Ta baba je na hlavu...
Ja sa jej s tým kašlem a toto mam za svoju dobrotu...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Theera
Přispěvatel
Přispěvatel

PříspěvekZaslal: 31 prosinec 2005 23:11    Předmět: Re: WOOLF mi zničil forum aneb jak se bránit Citovat

Dobře,budu ti věřit...takz proč by jsi to dělat,ale kdo tedy...to nechápu....a promiň za křivý odvinění!!Sad
Theera
Přispěvatel
Přispěvatel

PříspěvekZaslal: 31 prosinec 2005 23:12    Předmět: Re: WOOLF mi zničil forum aneb jak se bránit Citovat

Jinak on mi to někdo HACKNUL,ale PvvS už to opravil..tak doufám,že jsi to nebyl....budu věřit
WOOLF
Účastník
Účastník

PříspěvekZaslal: 31 prosinec 2005 23:14    Předmět: Citovat

Ty woe. Ty asi nevieš čo je HACK, že? Kto by ti to preboha hackoval a na čo? Nič tam nebolo.. Nechapem.
Theera
Přispěvatel
Přispěvatel

PříspěvekZaslal: 31 prosinec 2005 23:17    Předmět: Re: WOOLF mi zničil forum aneb jak se bránit Citovat

jj...ale bylo tam PREPACA ALE FORUM JE HACKNUTE!....pak mi to Pvvs udělat....no tak teda dík pokud jsi to nebzl tz,ya to fórum,jsetm ti stále vděčná!!!Smile)
PvvS
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 31 prosinec 2005 23:28    Předmět: Citovat

WOOLF napsal:
Co?!!! Ty vole ja som ti nic NEHACKOL!! Sa spametaj dievča. Načo by som ti to robil, ked ti to zničim?! Sorry, ale ja som ti odovzdal heslo a všetko k tomu tak tu nikoho neklam!!!

Zajimavy ze v overal_footer.tpl byl odkaz na tvy forum
http://www.hackforums.ic.cz/
kde jsi naaahodou adminem ze ?
Theera
Přispěvatel
Přispěvatel

PříspěvekZaslal: 01 leden 2006 00:29    Předmět: Re: WOOLF mi zničil forum aneb jak se bránit Citovat

Tek teď nefim,čemu věřit.... :OO
churchyard
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 01 leden 2006 00:51    Předmět: Re: WOOLF mi zničil forum aneb jak se bránit Citovat

ja bych to tu locknul, resite soukrome problemy
nebo alespon presun

drake127
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 01 leden 2006 02:22    Předmět: Re: WOOLF mi zničil forum aneb jak se bránit Citovat

churchyard napsal:
nebo alespon presun
Locknout se mi to nechce, protože mě to docela zajímá. Ale movnul jsem to pryč ze zkušenostíl.
JanoF
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 01 leden 2006 03:26    Předmět: Citovat

PvvS napsal:
WOOLF napsal:

Zajimavy ze v overal_footer.tpl byl odkaz na tvy forum
http://www.hackforums.ic.cz/
kde jsi naaahodou adminem ze ?
kedze si to videl tak vies ocom je rec a kedze tam bol odkaz na dane forum kde je admin WOOLF tak vieme vsetci ze ocom je rec cize by som to bral ako za hotovu vec, ze wolfik chcel viacej klientov a tym padom spravil to co spravil ne nasej slecinke v podstate podraz a takto chcel nejakych klientov, vsetci vieme ocom je rec cize nemusime tu slovickarit a neciem co ine robit tak ja som za BAN wolfa Wink (mne sa wolf tiez celkom nezdal) ako reklama je reklama ale ma svoj zaciatok a koniec Wink
Theera napsal:
Tek teď nefim,čemu věřit.... :OO
komu budes verit ??? tomu co sem len tak zavital alebo tomu kto je tu viacej ako niekto kto sem zavital len kvoli tomu ze "aha, spravim si forum a nejak ukazem svetu ze som brutus nejaky user Very Happy" thera trosku rozmyslam a neverim vsetkemu Wink na internete by som neveril ani niku co nesie nazov mojho najlepsieho kamarata a nieto niekoho koho vobec nepoznam Wink
churchyard napsal:
nebo alespon presun
nie nie taketo problemy su najlepsie tak aspon spoznas toho druheho a takto sme vela zistili mozno nie vy ale ja aspon trosku Wink a ked sa nad tym zamyslis tak urcite budes toho isteho nazoru

http://jan.fecik.sk/zarobok-na-internete-google-adsense-adwords.html
WOOLF
Účastník
Účastník

PříspěvekZaslal: 01 leden 2006 14:55    Předmět: Citovat

PvvS:
Ked niekomu robím forum, tak ho nerobím zadara, ale za REKLAMU!!! A tým, že si ju dal preč si ma pekne nasral...
Vy ste pometený, ked si myslíte, že HACK je to, že niekto upravý overal_footer.tpl Laughing Laughing Laughing
Webhosting C4 - 20 GB, PHP, MySQL, administrační systém, 1.200 Kč na rok s doménou v ceně.
Bezproblémová instalace phpBB, Joomla, Drupal. Návody pro C4 - užitečné rady pro zákazníky.
PvvS
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 01 leden 2006 14:58    Předmět: Citovat

WOOLF napsal:
PvvS:
Ked niekomu robím forum, tak ho nerobím zadara, ale za REKLAMU!!! A tým, že si ju dal preč si ma pekne nasral...
Vy ste pometený, ked si myslíte, že HACK je to, že niekto upravý overal_footer.tpl Laughing Laughing Laughing

Mno , obvykle kdyz nekdo nekoumu "upravi" forum , tak se pod to podepise, a na ruznych hack forech seou pak odkazy, ale to snad vis. Forum sem radsi preinstaloval na 2.0.19 , pac nevim kdo co nechaval v kodu. Proto tam nejni odkaz
hojko
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 10 leden 2006 01:55    Předmět: Re: WOOLF mi zničil forum aneb jak se bránit Citovat

Woolf ty si dobra hanba, nicit zenskej forum, omg!
WOOLF
Účastník
Účastník

PříspěvekZaslal: 10 leden 2006 17:21    Předmět: Citovat

Zničil som neco alebo čo ked tvrdiš, že som zničil?!!!
Všetko ide a aj išlo!!
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra phpBB CZ -> Nezařaditelné Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

Přejdi na: