logo
Přihlášení
Uživatel: Přihlásit automaticky při příští návštěvě:
Zapomněli jste svoje heslo?
Heslo:
  Registrace
Internetový obchod, e-shop, SEO-shop
Webhosting C4 - 20 GB, PHP, MySQL, administrační systém, 1.200 Kč na rok s doménou v ceně.
Bezproblémová instalace phpBB, Joomla, Drupal. Návody pro C4 - užitečné rady pro zákazníky.

Úvodní stránka
Úvod
Diskusní fórum
Fórum
Ke stažení
Ke stažení
Instalace
Instalace
Rady a Návody
Návody
Moduly
Moduly
Vzhled
Vzhled
FAQ
FAQ
Odkazy
Odkazy
RSS

Levné pneu pro Vaše auto.
Kvalitní kočárky Tako. Levné zájezdy, last-minute

Web na webzdarma + forum
Jdi na stránku 1, 2  Další

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra phpBB CZ -> Tvorba webu
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
SpL^
Nováček
Nováček

PříspěvekZaslal: 18 červen 2006 13:39    Předmět: Web na webzdarma + forum Citovat

Cafa mam web na webzdarma a chtel bych si tam dat nejake takovehle forum.... de to ???
Upresnim ze indexy jsou v htm
Pokud to de pomohly by jste mi nejak s tim forem ???
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tommy
Člen týmu
Člen týmu

PříspěvekZaslal: 18 červen 2006 14:24    Předmět: Re: Web na webzdarma + forum Citovat

na wz ani nemá cenu dělat fórum...
Ale jestli ho tam opravdu chces,tak hledej,určitě tady najdeš vše co potřebuješ k instalaci fóra....

Arrow http://www.phpbbcz.com/viewtopic.php?t=534
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
SpL^
Nováček
Nováček

PříspěvekZaslal: 18 červen 2006 14:25    Předmět: Citovat

ok zkusim
SpL^
Nováček
Nováček

PříspěvekZaslal: 18 červen 2006 14:44    Předmět: Citovat

chci dat instalovat a hazi mi to chybu:
phpBB : Critical Error

Could not connect to the database
SpL^
Nováček
Nováček

PříspěvekZaslal: 18 červen 2006 15:08    Předmět: Citovat

mno tag uz jsem to zprovoznil ale newim jak nastavit forum.... poradte
SpL^
Nováček
Nováček

PříspěvekZaslal: 18 červen 2006 15:27    Předmět: Citovat

mmnt sry uz jsem na to prisel diky za pomoc Smile
gumy_1337
Člen týmu
Člen týmu

PříspěvekZaslal: 19 červen 2006 16:28    Předmět: Re: Web na webzdarma + forum Citovat

nemas zaco ... doslova Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Jethro
Nováček
Nováček

PříspěvekZaslal: 27 únor 2007 15:55    Předmět: Citovat

zdravim ...no ja som zrobil forum tiez na WZ tiez timto istym sposobom ..no ked zadam do browsera nazov stranky tak mi vypise to co aj splovi ..teda phpBB : Critical Error

Could not connect to the database

niekedy sa stane ze sa mi podari dostat na to forum ale napr sa cem lognut a uz mi vypise tuto hlasku ..zatial som sa najdalej dostal do admin panela kde som odlahcil DB (myslim ten gzip) no aj tak nepomaha ...Spl ako sa ti podarilo odstranit ten problem ?? ak viete dakto iny uvital by som tiez akukolvek radu.

prip. som ece skusil spravit na IC-cku timto istym navodom,ale akonahle som zadal adresu do browsera kde som mal instalovat forum (neco.ic.cz/.../install/instal.php) mi totalne prehodilo pismena a zmenilo fonty a stranka sa stala necitatelnou ...uvital by som aj radu na tuto otazku,dakujem
sepko
Člen týmu
Člen týmu

PříspěvekZaslal: 28 únor 2007 09:18    Předmět: Citovat

1. zmeň si hosting (časté výpadky a pod....)
2. už to tu bolo popisované (nebudte leniví a hľadajte)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Jethro
Nováček
Nováček

PříspěvekZaslal: 28 únor 2007 19:06    Předmět: Citovat

hej vim ze to tu je nespocetne krat popisane,no lenivy niesom a zatial stale hladam a hladam ...btw skusal som aj na IC ale tam tiez dajak blbo,tak asi pojdem daka uplne inam
smiesek
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 01 březen 2007 05:58    Předmět: Citovat

Jethro napsal:
hej vim ze to tu je nespocetne krat popisane,no lenivy niesom a zatial stale hladam a hladam ...btw skusal som aj na IC ale tam tiez dajak blbo,tak asi pojdem daka uplne inam

jestli mohu poradit ... hostuji u station.cz a na jejich stránkách se objevila informace o novém free hostingu, který ještě spouštějí společně s jedným poskytovatelem. http://www.over.cz/
Určo bych se na to koukla, protože tajně doufám, že výpadky by nemuseli být tak strašné jako u wz a nebo u ic Wink
Určo jestli to testneš dej vědět jak to dopádá Smile
Kweensey
Účastník
Účastník

PříspěvekZaslal: 01 březen 2007 12:05    Předmět: Citovat

na WZ jde udelat forum snadno, musis si zapnout MySQL databazi a pri instalaci zadas udaje, ktere mas na WZ vypsane. Na WZ delat forum se mi zda nejlehci ze vsech free hostingu...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
Jethro
Nováček
Nováček

PříspěvekZaslal: 01 březen 2007 20:03    Předmět: Citovat

Kweensy to nemyslis vazne Shocked ( Laughing ) ....to ze tam lahko nainstalujem forum mi je na dve veci ked to pada kazde dve minuty a poriadne sa ani neda napojit. Ic ani velmi nepada ale nwm tam nainstalovat phpbb ..dik smiesek a urcite dam vedet Wink
Jethro
Nováček
Nováček

PříspěvekZaslal: 01 březen 2007 20:42    Předmět: Citovat

no takze skusil som ten over a mozem konstatovat dve veci : maju peknu JEDNODUCHU a zrozumitelnu stranku.aj co sa tyka vytvarania DB. Dalsia vec je ta ze sa tam nwm napojit cez FTP clienta (konkretne TC) zadal som meno aj heslo a udajne nieje spravne.nwm skusim sa s tim ece pohrat a ked nie tak budem musiet hladat dalej ..aj tak dakujem za tip smisek
matri.x
Nováček
Nováček

PříspěvekZaslal: 04 červen 2007 08:59    Předmět: Re: Web na webzdarma + forum Citovat

Já jsem ho tam taky měl a pohoda, jen mě štve, že je to tam všechno tak pomale... zřídil jsem si mysql, nahrál foru(no sice jsem to tam nahrával asi tak 5x, než jsem to tam nahrál, protože ftp mají fakt otřesné!) a pak nainstaloval a bylo to.
z_rz3EcE3k
Nováček
Nováček

PříspěvekZaslal: 29 červen 2007 08:44    Předmět: No nevim... Citovat

Zakladal jsem si forum na http://www.over.cz ,ale maji sice jednoduchou stranku na obsluhu z webu ale pres ftp je to slozite jak na pripojeni tak na jakoukoliv praci...MySQL me k sobe ani nepustilo takze se mi ani forum nepodarilo rozjet na poprve a musel jsem ho tudiz smazat i z uctem...Zalozil jsem to na IC.cz a bylo jede to v pohodě na WZ.cz bych už v životě s forem nebo nedej buh se strankama nesel zacinam se spis poohlizet po nejakem server hostingu bude jisty ze to padat nebude a je tam veskera podpora...Na to sice vsichni nemaj a proto poradim pomalej ale stabilni hosting ic.cz,wz.cz je mozna rychle na pristup ale x krat vypadne tak na co to je???na pěkně velký ....
LeClair
Člen týmu
Člen týmu

PříspěvekZaslal: 29 červen 2007 22:37    Předmět: Re: No nevim... Citovat

z_rz3EcE3k napsal:
Zakladal jsem si forum na http://www.over.cz ,ale maji sice jednoduchou stranku na obsluhu z webu ale pres ftp je to slozite jak na pripojeni tak na jakoukoliv praci...MySQL me k sobe ani nepustilo takze se mi ani forum nepodarilo rozjet na poprve a musel jsem ho tudiz smazat i z uctem...Zalozil jsem to na IC.cz a bylo jede to v pohodě na WZ.cz bych už v životě s forem nebo nedej buh se strankama nesel zacinam se spis poohlizet po nejakem server hostingu bude jisty ze to padat nebude a je tam veskera podpora...Na to sice vsichni nemaj a proto poradim pomalej ale stabilni hosting ic.cz,wz.cz je mozna rychle na pristup ale x krat vypadne tak na co to je???na pěkně velký ....

Nestačím se divit co je složité na připojení a práci přes FTP.. ehmm..
z_rz3EcE3k
Nováček
Nováček

PříspěvekZaslal: 30 červen 2007 16:43    Předmět: Re: Web na webzdarma + forum Citovat

Tak musíš si ho zvlášť založit v administraci acc, kdežto nikde jinde nemusíš.Pokud ti vadi že jsem neco připsal tak se omlouvám ale pro někoho kdo je začátečník nejen s forem phpbb ale i třeba s přpojením na FTP nebo na cokoliv jiného je to moc složité.

http://ehs.clanhost.cz heslo mas v PM zkus to přes to a uvidiš jestli to maj jednoduchy nebo ne.

Zatim pic
rexor

PříspěvekZaslal: 17 leden 2008 19:29    Předmět: Re: Web na webzdarma + forum Citovat

nazdar...
nemate a nechce sa niekomu poslat cely balicek (uz rozbaleny), a pod na moj email? najradsej by som v slovencine, ale ani v cestine mi to nebude vadit... anglicke forum pre deti medzi 7 az 18 rokov (ja mam 1Cool nie je jednoduche ( i ked mne take pripada...)
moj mail: lesnehuu@gmail.com
dopredu dakujem...

Webhosting C4 - 20 GB, PHP, MySQL, administrační systém, 1.200 Kč na rok s doménou v ceně.
Bezproblémová instalace phpBB, Joomla, Drupal. Návody pro C4 - užitečné rady pro zákazníky.
smiesek
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 19 leden 2008 06:39    Předmět: Re: Web na webzdarma + forum Citovat

rexor napsal:
nazdar...
nemate a nechce sa niekomu poslat cely balicek (uz rozbaleny), a pod na moj email? najradsej by som v slovencine, ale ani v cestine mi to nebude vadit... anglicke forum pre deti medzi 7 az 18 rokov (ja mam 1Cool nie je jednoduche ( i ked mne take pripada...)
moj mail: lesnehuu@gmail.com
dopredu dakujem...

rozbalený balíček posílat na e-mail? WOW kde jsi to viděl? Laughing
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra phpBB CZ -> Tvorba webu Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

Přejdi na: