logo
Přihlášení
Uživatel: Přihlásit automaticky při příští návštěvě:
Zapomněli jste svoje heslo?
Heslo:
  Registrace
Internetový obchod, e-shop, SEO-shop
Webhosting C4 - 20 GB, PHP, MySQL, administrační systém, 1.200 Kč na rok s doménou v ceně.
Bezproblémová instalace phpBB, Joomla, Drupal. Návody pro C4 - užitečné rady pro zákazníky.

Úvodní stránka
Úvod
Diskusní fórum
Fórum
Ke stažení
Ke stažení
Instalace
Instalace
Rady a Návody
Návody
Moduly
Moduly
Vzhled
Vzhled
FAQ
FAQ
Odkazy
Odkazy
RSS

Levné pneu pro Vaše auto.
Kvalitní kočárky Tako. Levné zájezdy, last-minute

Vytvorenie loginu a jeho funkcnost

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra phpBB CZ -> Vzhled a grafické prvky
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
M3pI-IIsT0
Nováček
Nováček

PříspěvekZaslal: 26 prosinec 2005 12:16    Předmět: Vytvorenie loginu a jeho funkcnost Citovat

Dobry den, mam taky maly problemik. Vytvoril som si login form kde ho ja chcem mat umiestneny na stranke. Prikazy pre tlacitka (napr. {L_LOGIN}, {USERNAME},..) som napisal rovnako ako je v login_body.tpl s template subSilver, a pritom mi nefunguje prihlasenie a ani mi nezobrazi {L_SEND_PASSWORD} s prikazom {U_SEND_PASSWORD} na stranke. Tak som si myslel ze nieco robim zle alebo nieco mi uniklo, tak som vyskusal prekopirovat cely kod s login_body.tpl s tempalte subSilver na svoju stranku (overal_header.tpl) a aj tak ten login form nefunguje. Robim to inac v dreamweaveri 8 na locale easyphp 1.8.0.1, jedna sa o phpbb 2.0.18. Viete mi poradit? DAKUJEM.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
kryšpín
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 26 prosinec 2005 12:23    Předmět: Citovat

Ano problém je i v tom, že soubor login_body.tpl spolupracuje s login.php a jeden bez druhého nemůžou být.
M3pI-IIsT0
Nováček
Nováček

PříspěvekZaslal: 26 prosinec 2005 13:29    Předmět: Citovat

Boze ja som lama, chybycka bola v tom ze v tabulke kde som mal username, password,.. nemal som v kode pred nou a za nou
<form method="post" action="{S_LOGIN_ACTION}"> ----> </form> a dreamweaver mi pri kliknuti na tabulku neoznacil tento kod. ale este jeden problemik pretrvava Sad. Prikaz so zaslanim zabudnuteho hesla, na stranke mi to vobec nezobrazi a kod vyzera si takto <a href="{U_SEND_PASSWORD}" class="gensmall">{L_SEND_PASSWORD}</a>, v dreamweaveri to vypada si takto {L_SEND_PASSWORD} a k nemu link je {U_SEND_PASSWORD}. Neviete mi povedat preco mi to na stranke nezobrazi.
M3pI-IIsT0
Nováček
Nováček

PříspěvekZaslal: 26 prosinec 2005 18:40    Předmět: Citovat

Trosku som googloval a nasiel som toto http://www.phpbb.com/phpBB/viewtopic.php?t=274586&highlight=lsendpassword a tam priamo pise vyvojar phpbb, ze to nie je mozne!! Tak potom ako to mate vy. Jedine ak by ste mi mohli pomoct je zaslanie vasho kodu s overal_header.tpl. Prosim prosim prosim Xmas
admin
Administrátor
Administrátor

PříspěvekZaslal: 26 prosinec 2005 21:25    Předmět: Re: Vytvorenie loginu a jeho funkcnost Citovat

všechno jde když se ví co vše předělat
Webhosting C4 - 20 GB, PHP, MySQL, administrační systém, 1.200 Kč na rok s doménou v ceně.
Bezproblémová instalace phpBB, Joomla, Drupal. Návody pro C4 - užitečné rady pro zákazníky.
mm-marek
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 26 prosinec 2005 21:31    Předmět: Re: Vytvorenie loginu a jeho funkcnost Citovat

hele nejjednudušší bude, když si stáhneš třeba ezPortal od smartora. Docela jednoduchá věc....
M3pI-IIsT0
Nováček
Nováček

PříspěvekZaslal: 27 prosinec 2005 13:05    Předmět: Citovat

No tak som si to stiahol a instalol ako ste poradili, a je pravda, ze na hlavnej stranke v login form je odkaz na zabudnute heslo, ale aj ked skopirujem cely kod a hodim si to do overall_headeru kde to chcem mat, mi to aj tak nezobrazi. Poradite mi co mi unika alebo co robim zle.
M3pI-IIsT0
Nováček
Nováček

PříspěvekZaslal: 27 prosinec 2005 15:25    Předmět: Citovat

No tak som uz na to prisiel, trebalo pridat ked mam login v overall_headeru do page_header.php a pridat tam premmenne ako 'U_SEND_PASSWORD' => append_sid("profile.$phpEx?mode=sendpassword"), a 'L_SEND_PASSWORD' => $lang['Forgotten_password'], to ste my nemohli povedat rovno aleb musel som sa s tym hrat 2 dni.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra phpBB CZ -> Vzhled a grafické prvky Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na: