logo
Přihlášení
Uživatel: Přihlásit automaticky při příští návštěvě:
Zapomněli jste svoje heslo?
Heslo:
  Registrace
Internetový obchod, e-shop, SEO-shop
Webhosting C4 - 20 GB, PHP, MySQL, administrační systém, 1.200 Kč na rok s doménou v ceně.
Bezproblémová instalace phpBB, Joomla, Drupal. Návody pro C4 - užitečné rady pro zákazníky.

Úvodní stránka
Úvod
Diskusní fórum
Fórum
Ke stažení
Ke stažení
Instalace
Instalace
Rady a Návody
Návody
Moduly
Moduly
Vzhled
Vzhled
FAQ
FAQ
Odkazy
Odkazy
RSS

Levné pneu pro Vaše auto.
Kvalitní kočárky Tako. Levné zájezdy, last-minute

Špatne rozvržení volby barva a velikost písma.

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra phpBB CZ -> Vzhled a grafické prvky
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
bberka
Nováček
Nováček

PříspěvekZaslal: 21 březen 2007 20:00    Předmět: Špatne rozvržení volby barva a velikost písma. Citovat

Nejdrív se asi kouknete na obrazek na kterem je videt to spatne rozvrzeni. http://img452.imageshack.us/img452/9905/shot00071rq0.jpg Dělal jsem par uprav na forum treba pridanim modu UKAZTO kde jsem upravoval posting_body.tpl tak jsem si myslel ze to muze byt tim. Tak jsem nahral zpet neupravene posting_body.tpl ale to nepomohlo. Nevite co jsem zmenil ze to neni vedle sebe? Nebo v jakem tpl to je definovane? Diky za kazdou radu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Webhosting C4 - 20 GB, PHP, MySQL, administrační systém, 1.200 Kč na rok s doménou v ceně.
Bezproblémová instalace phpBB, Joomla, Drupal. Návody pro C4 - užitečné rady pro zákazníky.
sepko
Člen týmu
Člen týmu

PříspěvekZaslal: 22 březen 2007 06:51    Předmět: Citovat

tak toto sa stáva dosť často, problém je v tom, že obsah príslušného riadku sa nezmestí do toho riadku tak sa zalomí,
zmeniť to môžeš v posting_body.tpl, ak poznáš html, tak by to nemal byť problém nájsť, ja som to robil už dávnejšie, takže presne ti to nepopíšem, ale rozťahoval som do šírky tú časť kde je textarea, aj to čo je nad tým
ja by som hľadal asi v tejto časti (je to približne od 323 riadku ):
kód:
        <td class="row2" valign="top"><span class="gen"> <span class="genmed"> </span>
      <table width="450" border="0" cellspacing="0" cellpadding="2">
        <tr align="center" valign="middle">
         <td><span class="genmed">
           <input type="button" class="button" accesskey="b" name="addbbcode0" value=" B " style="font-weight:bold; width: 30px" onClick="bbstyle(0)" onMouseOver="helpline('b')" />
           </span></td>
pravdepodobne treba upraviť šírku toho table
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra phpBB CZ -> Vzhled a grafické prvky Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na: