logo
Přihlášení
Uživatel: Přihlásit automaticky při příští návštěvě:
Zapomněli jste svoje heslo?
Heslo:
  Registrace
Internetový obchod, e-shop, SEO-shop
Webhosting C4 - 20 GB, PHP, MySQL, administrační systém, 1.200 Kč na rok s doménou v ceně.
Bezproblémová instalace phpBB, Joomla, Drupal. Návody pro C4 - užitečné rady pro zákazníky.

Úvodní stránka
Úvod
Diskusní fórum
Fórum
Ke stažení
Ke stažení
Instalace
Instalace
Rady a Návody
Návody
Moduly
Moduly
Vzhled
Vzhled
FAQ
FAQ
Odkazy
Odkazy
RSS

Levné pneu pro Vaše auto.
Kvalitní kočárky Tako. Levné zájezdy, last-minute

!! Rady a triky pro chod a úpravu phpBB2 plus 1.52 !!
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra phpBB CZ -> Zkušenosti s phpBB
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Ses
Účastník
Účastník

PříspěvekZaslal: 04 srpen 2005 23:48    Předmět: Citovat

Nedaří se mi přejít, stále mě to přesměrovává na install...
Udělal jsem všechno co bylo v návodu... Překopíroval jsem config.php, co je špatně?
Hostuju na www.ic.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Martin Novák
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 05 srpen 2005 08:10    Předmět: Re: !! Rady a triky pro chod a úpravu phpBB2 plus 1.52 !! Citovat

tak taky napiš adresu fóra! A vymazal si install? Je config.php vyplněný? Máš správně nastavený CHMOD?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Ses
Účastník
Účastník

PříspěvekZaslal: 05 srpen 2005 08:42    Předmět: Re: !! Rady a triky pro chod a úpravu phpBB2 plus 1.52 !! Citovat

Martin Novák napsal:
tak taky napiš adresu fóra! A vymazal si install? Je config.php vyplněný? Máš správně nastavený CHMOD?

Adresa: http://nase-trida.ic.cz/forum/index.php
Install jsem vymaza, config jsem překopíroval z minulého a jsou tam všechny data... CHMOD jsem nastavil...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Martin Novák
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 05 srpen 2005 09:47    Předmět: Re: !! Rady a triky pro chod a úpravu phpBB2 plus 1.52 !! Citovat

mně to fórum ani nenaběhne. Nekde si udělal chybu. Mrkni do install.txt a zkontroluj si postup. Taky si zajdi na své FTP, stáhni si config.php přímo z fóra a mrkni do něj, jestli je správě vyplněn.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Ses
Účastník
Účastník

PříspěvekZaslal: 05 srpen 2005 11:03    Předmět: Re: !! Rady a triky pro chod a úpravu phpBB2 plus 1.52 !! Citovat

Martin Novák napsal:
mně to fórum ani nenaběhne. Nekde si udělal chybu. Mrkni do install.txt a zkontroluj si postup. Taky si zajdi na své FTP, stáhni si config.php přímo z fóra a mrkni do něj, jestli je správě vyplněn.

Jo je správně vyplněn... Ale skusím to ještě jednou... Třeba to podruhý výjde...Smile
Kozlík
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 05 srpen 2005 11:20    Předmět: Re: !! Rady a triky pro chod a úpravu phpBB2 plus 1.52 !! Citovat

je zajímavý, že vždy má každý vše dobře vyplněno a fórum přesto neběží Smile
Roman
Člen týmu
Člen týmu

PříspěvekZaslal: 05 srpen 2005 16:17    Předmět: Citovat

nějak mi nejde nainstalovat portál phpbb tam jak uvádíš tak to asy není celé je někde jinde ke stažení?
předpokládám že se stejně instaluje jako samotné forum díky Roman
Martin Novák
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 05 srpen 2005 16:33    Předmět: Re: !! Rady a triky pro chod a úpravu phpBB2 plus 1.52 !! Citovat

Tam jak uvádím to je celé, zde jsem si stahoval phpBB2 plus i já a funguje mi. Podle čeho soudíš, že není celé?
Roman
Člen týmu
Člen týmu

PříspěvekZaslal: 05 srpen 2005 17:09    Předmět: Re: !! Rady a triky pro chod a úpravu phpBB2 plus 1.52 !! Citovat

Píše mi to že není spojení s databazí místo aby nabídl instalaci
když jsem se podíval do con... tak ten je prázdný
Roman
Člen týmu
Člen týmu

PříspěvekZaslal: 05 srpen 2005 17:31    Předmět: Re: !! Rady a triky pro chod a úpravu phpBB2 plus 1.52 !! Citovat

mám ještě jednu otázku nevíš jestli existuje samostatná verze
galerie taková jakou máš na svém portále díky
Martin Novák
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 05 srpen 2005 17:33    Předmět: Re: !! Rady a triky pro chod a úpravu phpBB2 plus 1.52 !! Citovat

Jestli myslíš Photo Album by Smarton, tak tady je: http://smartor.is-root.com/viewtopic.php?t=3021
Roman
Člen týmu
Člen týmu

PříspěvekZaslal: 05 srpen 2005 17:33    Předmět: Re: !! Rady a triky pro chod a úpravu phpBB2 plus 1.52 !! Citovat

Ještě mě napadla jedna věc instaluje se to stejně jako forum
nebo je postup jiný díky
Martin Novák
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 05 srpen 2005 17:35    Předmět: Re: !! Rady a triky pro chod a úpravu phpBB2 plus 1.52 !! Citovat

Roman napsal:
Píše mi to že není spojení s databazí místo aby nabídl instalaci
když jsem se podíval do con... tak ten je prázdný

tak to není chyba toho fóra, ale Tvé nepozornosti patrně. Jestliže píše, že se nemůže napojit do databáze, tak to znamená, že jsi špatně zadal jméno nebo login nebo heslo do MySQL databáze. Pořádně si tyto informace překontroluj (někdy stačí přehodit tečku s pomlčkou a je to). config.php ti to dá vyplněný. pak ho tam uploaduješ.

Roman
Člen týmu
Člen týmu

PříspěvekZaslal: 05 srpen 2005 17:40    Předmět: Re: !! Rady a triky pro chod a úpravu phpBB2 plus 1.52 !! Citovat

nene nene vůbec to nepustí k vyplnění těchto věcí
Roman
Člen týmu
Člen týmu

PříspěvekZaslal: 05 srpen 2005 17:42    Předmět: Re: !! Rady a triky pro chod a úpravu phpBB2 plus 1.52 !! Citovat

Internal Server Error
The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.
Please contact the server administrator, admin@localhost and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.

More information about this error may be available in the server error log.
Roman
Člen týmu
Člen týmu

PříspěvekZaslal: 05 srpen 2005 17:45    Předmět: Re: !! Rady a triky pro chod a úpravu phpBB2 plus 1.52 !! Citovat

tohle to mi to píše

pokud instaluji samotné forum phpbb 17 tak proběhne vše v pořádku ,pak to odstraním včetně tabulek z databáze a skusím ten portal php a napíše to co jsem uvedl výše za
odpověď děkuji Roman
Martin Novák
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 05 srpen 2005 18:05    Předmět: Re: !! Rady a triky pro chod a úpravu phpBB2 plus 1.52 !! Citovat

Roman napsal:
Internal Server Error
The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.
Please contact the server administrator, admin@localhost and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.

More information about this error may be available in the server error log.

To je divné. A jaká je cesta k fóru? www.tvoje.domena.cz/phpbb2
nebo www.tvoje.domena.cz/phpBB2 v tom je rozdíl! celá cesta musí obsahovat pouze malá písmena bez diakritiky.

Zkus také překontrolovat CHMOD u config.php nebo ještě jedna možnost. Zkus smazat nebo přepsat soubor v kořenovém adresáři fóra: .httaccess

Webhosting C4 - 20 GB, PHP, MySQL, administrační systém, 1.200 Kč na rok s doménou v ceně.
Bezproblémová instalace phpBB, Joomla, Drupal. Návody pro C4 - užitečné rady pro zákazníky.
Roman
Člen týmu
Člen týmu

PříspěvekZaslal: 05 srpen 2005 18:21    Předmět: Re: !! Rady a triky pro chod a úpravu phpBB2 plus 1.52 !! Citovat

skouším to na local host ve svém počítači
Roman
Člen týmu
Člen týmu

PříspěvekZaslal: 05 srpen 2005 18:23    Předmět: Re: !! Rady a triky pro chod a úpravu phpBB2 plus 1.52 !! Citovat

Doufám že forum nemusí být předem nainstalované
Martin Novák
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 05 srpen 2005 18:52    Předmět: Re: !! Rady a triky pro chod a úpravu phpBB2 plus 1.52 !! Citovat

Zkus jak říkám vymazat .httaccess soubor (udělej si zálohu)
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra phpBB CZ -> Zkušenosti s phpBB Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
Strana 2 z 9

Přejdi na: