logo
Přihlášení
Uživatel: Přihlásit automaticky při příští návštěvě:
Zapomněli jste svoje heslo?
Heslo:
  Registrace
Internetový obchod, e-shop, SEO-shop
Webhosting C4 - 20 GB, PHP, MySQL, administrační systém, 1.200 Kč na rok s doménou v ceně.
Bezproblémová instalace phpBB, Joomla, Drupal. Návody pro C4 - užitečné rady pro zákazníky.

Úvodní stránka
Úvod
Diskusní fórum
Fórum
Ke stažení
Ke stažení
Instalace
Instalace
Rady a Návody
Návody
Moduly
Moduly
Vzhled
Vzhled
FAQ
FAQ
Odkazy
Odkazy
RSS

Levné pneu pro Vaše auto.
Kvalitní kočárky Tako. Levné zájezdy, last-minute

!! Rady a triky pro chod a úpravu phpBB2 plus 1.52 !!
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra phpBB CZ -> Zkušenosti s phpBB
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Benjous
Účastník
Účastník

PříspěvekZaslal: 16 listopad 2005 22:45    Předmět: Citovat

Diky
Pouzivam UltraFXP a tusim, ze tam neco o atributech je. Jinak o tech backupech avataru a souboru vim ale forum mam nove a avatary puvodni, zadne prihrane. Totez se tyka souboru modu priloh.

Takze super, uz mam alespon nejaky prehled a uz budu vedet jak na tyto problemy.

Jeste jednou diky za vase rady.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
poolik

PříspěvekZaslal: 20 listopad 2005 13:51    Předmět: Bílá stránka Citovat

objevuje si bílá stránka http://gr8.ic.cz co přesně musim smazat po nahrani souboru config.php vim ze instal a jestě něco?
Alesh
Častý přispěvatel
Častý přispěvatel

PříspěvekZaslal: 21 listopad 2005 16:20    Předmět: Citovat

contrib.... ale píše to tam
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
elpopel
Účastník
Účastník

PříspěvekZaslal: 24 listopad 2005 11:38    Předmět: Citovat

Muzete mi pls nekdo poradit jak na tom portalu hned na uvodni strance zapisovat do toho prostredniho sloupecku??
Martin Novák
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 24 listopad 2005 21:06    Předmět: Re: !! Rady a triky pro chod a úpravu phpBB2 plus 1.52 !! Citovat

Administrace => Portal => Configuration => Welcome message

Zde máš možnost změnit uvítací zprávu. Funguje tam plně HTML, takže si můžeš vyhrát.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
elpopel
Účastník
Účastník

PříspěvekZaslal: 25 listopad 2005 08:15    Předmět: Citovat

Diiiiiky moc za rychlou a strucnou odpoved. Jo a jeste bych se te chtel zeptat - Ty mas na tom svem foru pod tou uvitaci zpravou jeste nejake kolonky "Dulezite upozorneni, novinky atd....." To si tam dal prosim te jak?? A jeste co mam udelat proto abych mohl k tematu pridavat prilohy??
Martin Novák
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 25 listopad 2005 13:07    Předmět: Citovat

elpopel napsal:
Diiiiiky moc za rychlou a strucnou odpoved. Jo a jeste bych se te chtel zeptat - Ty mas na tom svem foru pod tou uvitaci zpravou jeste nejake kolonky "Dulezite upozorneni, novinky atd....." To si tam dal prosim te jak?? A jeste co mam udelat proto abych mohl k tematu pridavat prilohy??

Kolonky (neboli News) najdeš v Administrace => News Admin => Configuration => Zde to můžeš zapnout/vypnout
NEBO
Administrace => News Admin => Category => Zde si můžeš vytvářet kategorie novinek (Důležitá upozornění, novinky, atd.)

Pro vkládání příloh je tam Attachment mód (také v administraci) - kde ho můžeš nastavit. Pak v tématu pouze dáš přidat přílohu a vložíš například obrázek i s popiskem.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
churchyard
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 25 listopad 2005 19:46    Předmět: Re: !! Rady a triky pro chod a úpravu phpBB2 plus 1.52 !! Citovat

hele, tam je ezPortal, ze jo?
jakym modem je resena ta administrace? normalne to nastavujes skrz ten soubor portal.php

Martin Novák
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 26 listopad 2005 13:00    Předmět: Re: !! Rady a triky pro chod a úpravu phpBB2 plus 1.52 !! Citovat

phpBB2 plus má ezPortal od Smartora.
Administrace portálu je normálně v ACP (Portal configuration, News admin, aj.). Nic víc tam není a zbytek (velké úpravy) přes portal_body.tpl a portal.php

churchyard
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 26 listopad 2005 13:26    Předmět: Re: !! Rady a triky pro chod a úpravu phpBB2 plus 1.52 !! Citovat

jj, ale jestli nevis, jakym modem se ezPortal administruje pres AdminCP?
Tusim, ze phpBB plus ma hack list

Martin Novák
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 26 listopad 2005 13:31    Předmět: Re: !! Rady a triky pro chod a úpravu phpBB2 plus 1.52 !! Citovat

nechápu co myslíš! Administrace ezPoratlu je součást celého módu. Není zvlášť hack jako administrace pro ezPortal.
Jinak do hacklistu se můžeš mrknout zde: http://www.akvamalawi.com/phpBB/hacks_list.php

churchyard
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 26 listopad 2005 13:33    Předmět: Re: !! Rady a triky pro chod a úpravu phpBB2 plus 1.52 !! Citovat

tak sem se podival na tvuj portal a je to
ezPortal Admin for phpBB2 v1.0.5
si s tim spokojenej, nebo je to na prd?

churchyard
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 26 listopad 2005 13:34    Předmět: Re: !! Rady a triky pro chod a úpravu phpBB2 plus 1.52 !! Citovat

Administrace NENI soucasti ezPortalu...
churchyard
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 26 listopad 2005 13:39    Předmět: Re: !! Rady a triky pro chod a úpravu phpBB2 plus 1.52 !! Citovat

kód:
# CONFIGURATION FOR ezPortal
#
# OPEN: portal.php
#
# FIND:
//
// Set configuration for ezPortal
//

// Welcome Text: note that we are in PHP file, so use \' instead of ' and use \\ instead of \ (HTML enabled)
$CFG['welcome_text'] = 'Welcome to <b>My Community</b><br /><br />Thanks for using ezPortal,<br /><br />Have a good time! ^_^';

// Number of news on portal
$CFG['number_of_news'] = '5';

// Length of news
$CFG['news_length'] = '200';

// News Forum ID: separate by comma for multi-forums, eg. '1,2,5'
$CFG['news_forum'] = '1';

// Poll Forum ID: separate by comma for multi-forums, eg. '3,8,14'
$CFG['poll_forum'] = '1';

//
// END configuration
// --------------------------------------------------------
#
# Adjust the above values in portal.php

Martin Novák
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 26 listopad 2005 17:14    Předmět: Re: !! Rady a triky pro chod a úpravu phpBB2 plus 1.52 !! Citovat

Jo tak. No, já jsem s tím spokojen. Jak říkám, ono tam toho moc není...ale funguje to dobře a je to jednoduchý. S celým pluskem jsem spokojen. Tady čtu pořád, jak je to poruchový a všem to blbne, ale mně to všechno funguje, má to super módy a je to skvěle editovatelný.
Webhosting C4 - 20 GB, PHP, MySQL, administrační systém, 1.200 Kč na rok s doménou v ceně.
Bezproblémová instalace phpBB, Joomla, Drupal. Návody pro C4 - užitečné rady pro zákazníky.
micro
Přispěvatel
Přispěvatel

PříspěvekZaslal: 27 listopad 2005 10:32    Předmět: Citovat

když vám tak dobře funguje phpbb plus, top byste mi mohl možná poradit, mám čistou instalaci a kromě toho že se zobrauje nějaká chyba s XML,

tak pokud chci jít do jakéhokoliv fora napise to chybu:
Fatal error: Cannot re-assign $this in /DISK3/WWW/symbianmobily.com/www/viewforum.php on line 144

nevíte co s tím?? hledal jsem i na phpbb2.de
Martin Novák
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 27 listopad 2005 11:21    Předmět: Re: !! Rady a triky pro chod a úpravu phpBB2 plus 1.52 !! Citovat

Netuším...ale není to nic neobvyklého...je to prostě beta verze...zkus raději 1.52
micro
Přispěvatel
Přispěvatel

PříspěvekZaslal: 27 listopad 2005 12:24    Předmět: Citovat

no ale prave 1.52 se mi po instalci vubec nenacte. je jen bila stranka, zkousel jsem zapoznámkovat nejaky ty 3 radky v hierarchy souboru nebo kde. ale nic

prej plusko 1.52 nejde na php5 (a na pipni.cz mam php5)
no a 1.53beta7 ma teda tu chybu v viewforum.php na radku 144.
Celebi
Účastník
Účastník

PříspěvekZaslal: 01 prosinec 2005 13:25    Předmět: Citovat

v prvom rade by som sa chcel podakova Marinovy Novakovy (on vie za co) ale mam problem mam na stranke celebi18.ic.cz nainstalovany phpbb plus 1.52 s jadrom 2.0.18 ale problem je v tom ze samotne forum mi nejde ked zadam celebi18.ic.cz/phpbb2/portal.php tak to ide v pohode ale ako nahle sa chcem v tom okne pripadne priamo dostat na forum=celebi18.ic.cz/phpbb2/index.php tak sa nacita len vrchna lista kde su moznosti typu registrace, nastaveny, registrace, atd a nic viac a neviem co s tym
Martin Novák
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 01 prosinec 2005 17:10    Předmět: Citovat

Celebi napsal:
v prvom rade by som sa chcel podakova Marinovy Novakovy (on vie za co) ale mam problem mam na stranke celebi18.ic.cz nainstalovany phpbb plus 1.52 s jadrom 2.0.18 ale problem je v tom ze samotne forum mi nejde ked zadam celebi18.ic.cz/phpbb2/portal.php tak to ide v pohode ale ako nahle sa chcem v tom okne pripadne priamo dostat na forum=celebi18.ic.cz/phpbb2/index.php tak sa nacita len vrchna lista kde su moznosti typu registrace, nastaveny, registrace, atd a nic viac a neviem co s tym

No jo....já nevím co s tím je, s tímto problémem jsem se ještě nesetkal. Portál běží, ale fórum ne a to navíc hlavička se zobrazuje..fakt zajímavé. Ono celá instalace nebyla zrovna bez problémů a musel jsem hodně upravovat, ale nakonec se to rozchodilo...ale ne úplně. To chce kvalitní placený hosting a je to....PS: tím nechci říct, že IC.cz je špatné!

Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra phpBB CZ -> Zkušenosti s phpBB Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
Strana 6 z 9

Přejdi na: