logo
Přihlášení
Uživatel: Přihlásit automaticky při příští návštěvě:
Zapomněli jste svoje heslo?
Heslo:
  Registrace
Internetový obchod, e-shop, SEO-shop
Webhosting C4 - 20 GB, PHP, MySQL, administrační systém, 1.200 Kč na rok s doménou v ceně.
Bezproblémová instalace phpBB, Joomla, Drupal. Návody pro C4 - užitečné rady pro zákazníky.

Úvodní stránka
Úvod
Diskusní fórum
Fórum
Ke stažení
Ke stažení
Instalace
Instalace
Rady a Návody
Návody
Moduly
Moduly
Vzhled
Vzhled
FAQ
FAQ
Odkazy
Odkazy
RSS

Levné pneu pro Vaše auto.
Kvalitní kočárky Tako. Levné zájezdy, last-minute

prosím kritiku webu
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra phpBB CZ -> Nezařaditelné
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
vitek.borec.cz
Častý přispěvatel
Častý přispěvatel

PříspěvekZaslal: 08 prosinec 2005 18:12    Předmět: Re: prosím kritiku webu Citovat

JanoF napsal:
vitek.borec.cz napsal:
??? zadarmo ??? jak to myslíš?
- jestli časově tak udělat ten portal takovej jakej jsem chtěl byla pěkná fuška
- jestli hosting tak banan je levnej ale taky něco stojí....

už jsem tam dal and
ty asi nechapes....neviem mozno si robis <> alebo si fakt tak.....
system ktory vyuzivas sa vola phpBB je mu uplne ukradnute ze ci mas hosting taky alebo taky alebo onaky, tak isto mu je ukradnute aky mas template a ako dlho si ho robil, jeden tam je defaultny s ktorym sa phpbb da stiahnut a je to, cize ani jedna vec ich nezaujima, mi chces povedat ze tie vsetky subory .php si si sam naprogramoval? lebo ak ano a je to kupodivu rovnake ako original phpbb tak potom pardon, berem s5 a mozes tam mat ze snimi spolupracujes alebo neviem co ine, ale je hned vidno ze si ich nerobil, tu robotu niekto spravil cize ty ten produkt vyuzivas a ZADARMO

uz chapes???

no jasný já to chápu... ale nechápu proč to nemůže být:
dyrect by ..... Moje jméno and phpbb.
Je to 50% scriptů mejch 50% jejich. Sou tam napsaný, takže víc už mi jané nění. No nic už na to dál nerozvíjej, já to nechám, tak jak to právě je!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
mm-marek
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 08 prosinec 2005 18:19    Předmět: Re: prosím kritiku webu Citovat

doporučim přečíst článek a diskusi na http://www.dgx.cz/trine/item/proc-zmizely-copyrighty-z-blog-cms/category/jen-tak

krom toho dovol abych se zasmál že máš polovinu skriptů svejch...

vitek.borec.cz
Častý přispěvatel
Častý přispěvatel

PříspěvekZaslal: 08 prosinec 2005 18:23    Předmět: Re: prosím kritiku webu Citovat

mm-marek napsal:
doporučim přečíst článek a diskusi na http://www.dgx.cz/trine/item/proc-zmizely-copyrighty-z-blog-cms/category/jen-tak

krom toho dovol abych se zasmál že máš polovinu skriptů svejch...

no tak třeba ty rychlovky, články (přidělávaná většina kódu), portál (díky nestabilnosti celý překopán), menší úpravy v phpbb kódu, úpravy v samotném foru, předělání downloadů, integrace módu cash do všech ostatních modulů. No není to asi zrovna 50%, ale je toho dost!

a ten ibike taky zrovna nemá teda ten powerd by moc v pořádku!

Naposledy upravil vitek.borec.cz dne 08 prosinec 2005 18:25, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
JanoF
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 08 prosinec 2005 18:23    Předmět: Re: prosím kritiku webu Citovat

vitek.borec.cz napsal:
Je to 50% scriptů mejch 50% jejich. Sou tam napsaný, takže víc už mi jané nění. No nic už na to dál nerozvíjej, já to nechám, tak jak to právě je!
50% script tam je tvojich a ostatnych 50% phpbb Laughing Laughing Laughing Laughing ako vitku ty si robis prdel zomna ze? by ma zaujimal aspon jeden tvoj script, ja tam vidim mody ale ani jeden nejak neobvikly, mozno sa mylim, nemyslis ten script ako trebars chat trebars? aj to mozno, ukaz mi tam aspon 10% tych tvojich a potom tuto temu necham z mojej strany za uzavretu Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Ty asi stale nechapes, cele jadro toho fora je vlastnictvom phpbb

http://jan.fecik.sk/zarobok-na-internete-google-adsense-adwords.html
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
vitek.borec.cz
Častý přispěvatel
Častý přispěvatel

PříspěvekZaslal: 08 prosinec 2005 18:28    Předmět: Re: prosím kritiku webu Citovat

JanoF napsal:
vitek.borec.cz napsal:
50% script tam je tvojich a ostatnych 50% phpbb Laughing Laughing Laughing Laughing ako vitku ty si robis prdel zomna ze? by ma zaujimal aspon jeden tvoj script, ja tam vidim mody ale ani jeden nejak neobvikly, mozno sa mylim, nemyslis ten script ako trebars chat trebars? aj to mozno, ukaz mi tam aspon 10% tych tvojich a potom tuto temu necham z mojej strany za uzavretu Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Ty asi stale nechapes, cele jadro toho fora je vlastnictvom phpbb

dobře jádro je jejich taky je tam napsané...
se koukni na ty články zobrazované na hlavnís stránce, portál, downloady, dobití pomocí sms a další mé scripty. Články jsou takovej býdnej modul mnou dosti předělanej hlavně z pohledu redaktorů a downloady, ty teda moc předělané nejsou. Portál je dosti předělaný.. ty rychlovky!! To je prostě 20 % scriptů možná ještě víc...

potom ještě porovnávání mobilů mezi sebou, které ještě není otevřené
JanoF
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 08 prosinec 2005 18:33    Předmět: Re: prosím kritiku webu Citovat

vitek.borec.cz napsal:

se koukni na ty články zobrazované na hlavnís stránce, portál, downloady, dobití pomocí sms a další mé scripty. Články jsou takovej býdnej modul mnou dosti předělanej hlavně z pohledu redaktorů a downloady, ty teda moc předělané nejsou. Portál je dosti předělaný.. ty rychlovky!! To je prostě 20 % scriptů možná ještě víc...

ok kaslem nato vidim ze si fakt asi robis zomna prdel
portal je tvoj? Laughing Laughing a aj tak, co to ma spolocne s phpbb???? download? Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
si mal hned povedat ze si http://www.phpbb.com/phpBB/profile.php?mode=viewprofile&u=18724 Wink
Som nevedel ze si autorom tych dvoch modov
http://www.phpbb.com/phpBB/viewtopic.php?t=193124 a http://www.phpbb.com/phpBB/viewtopic.php?t=200195

mal by som potom na teba par otazok ohladom tych modov

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing aspon keby si si nerobil prdel zomna tak to pochopim Wink

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
JanoF
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 08 prosinec 2005 18:34    Předmět: Citovat

inac ano mas pravdu je ten portal prerobeny a upraveny potom tebou ako pozeram aspon tvoju situ http://www.mx-system.com/ tak si tvorcom aj mxBB Portalu Laughing Laughing Cool

to je ten co mas aj na tej smart..... tej tvojej druhej sajte, alebo sa mylim?

Webhosting C4 - 20 GB, PHP, MySQL, administrační systém, 1.200 Kč na rok s doménou v ceně.
Bezproblémová instalace phpBB, Joomla, Drupal. Návody pro C4 - užitečné rady pro zákazníky.
vitek.borec.cz
Častý přispěvatel
Častý přispěvatel

PříspěvekZaslal: 08 prosinec 2005 18:35    Předmět: Re: prosím kritiku webu Citovat

JanoF napsal:
vitek.borec.cz napsal:

ok kaslem nato vidim ze si fakt asi robis zomna prdel
portal je tvoj? Laughing Laughing a aj tak, co to ma spolocne s phpbb???? download? Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
si mal hned povedat ze si http://www.phpbb.com/phpBB/profile.php?mode=viewprofile&u=18724 Wink
Som nevedel ze si autorom tych dvoch modov
http://www.phpbb.com/phpBB/viewtopic.php?t=193124 a http://www.phpbb.com/phpBB/viewtopic.php?t=200195

mal by som potom na teba par otazok ohladom tych modov

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing aspon keby si si nerobil prdel zomna tak to pochopim Wink

chceš vidět všechny všci co jsem tam upravil? třeba celé functions_kb jsem předělal, downloady - koukni se na ten způsob downloaderu, vše je závislé zase na těch cashích, portál není od smártona... ber to tak, že se zdá že to existuje ale já jsem si ten portál dělal znova!
JanoF
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 08 prosinec 2005 18:38    Předmět: Re: prosím kritiku webu Citovat

vitek.borec.cz napsal:
chceš vidět všechny všci co jsem tam upravil? třeba celé functions_kb jsem předělal, downloady - koukni se na ten způsob downloaderu, vše je závislé zase na těch cashích, portál není od smártona... ber to tak, že se zdá že to existuje ale já jsem si ten portál dělal znova!
tak niesi potom ten Haplo? som myslel ze ano, lebo si ides proti tvrdeniu, vyssie si napisal ze script na download si spravil ty, vola sa pafiledb a ty autorom rozhodne niesi, to ze si tam nieco upravis neznamena ze sa nasledne ten script stava tvojim vlastnictvom Wink to iste plati aj pre portal aj pre KB

JanoF
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 08 prosinec 2005 18:40    Předmět: Citovat

moj nazor, ak nechces vyzerat ako vúl na tomto fore tak tam daj to co ma byt a prestan si privlastnovat nieco co ti nepatri, ja viem tiez dat do windowsu ine logo a nasledne ho predavat pod svojim vlastnictvom Laughing Laughing Laughing
keby to tak slo tak uz som podla tvojej teorie miliardar

vitek.borec.cz
Častý přispěvatel
Častý přispěvatel

PříspěvekZaslal: 08 prosinec 2005 18:41    Předmět: Re: prosím kritiku webu Citovat

JanoF napsal:
vitek.borec.cz napsal:
tak niesi potom ten Haplo? som myslel ze ano, lebo si ides proti tvrdeniu, vyssie si napisal ze script na download si spravil ty, vola sa pafiledb a ty autorom rozhodne niesi, to ze si tam nieco upravis neznamena ze sa nasledne ten script stava tvojim vlastnictvom Wink to iste plati aj pre portal aj pre KB

jj to je pravda, ale já nikde o vlastnictví nic nepíšu... přivlastňuji si jen své upraveniny, které se nesmí kopírovat. Ty upraveniny jsem udělal já. Udělal jsem je na phpbb, takže si dávám do adresy phpbb and i. Podle mně tím nic neporušuju a říkám pravdu.
Nevím jestli má cenu o tom diskutovat, protože asi nikdo neustoupíme a pochybuju, že by mě někdy v budoucnu phpbb žalovalo Very Happy .
JanoF
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 08 prosinec 2005 18:57    Předmět: Re: prosím kritiku webu Citovat

vitek.borec.cz napsal:
jj to je pravda, ale já nikde o vlastnictví nic nepíšu... přivlastňuji si jen své upraveniny, které se nesmí kopírovat. Ty upraveniny jsem udělal já. Udělal jsem je na phpbb, takže si dávám do adresy phpbb and i. Podle mně tím nic neporušuju a říkám pravdu.
Nevím jestli má cenu o tom diskutovat, protože asi nikdo neustoupíme a pochybuju, že by mě někdy v budoucnu phpbb žalovalo Very Happy .
prosim? pred chvilou si vyssie napisal ze
vitek.borec.cz napsal:
se koukni na ty články zobrazované na hlavnís stránce, portál, downloady, dobití pomocí sms a další mé script.

a teraz som ti napisal ze kto je presnym autorom skoro vsetkych scriptov ktore si beres za svoje, tak ma sa tu nesnaz presvedcovat otom ze si take nic nenapisal Wink ked tomu tak je, ani by som sa nedivil keby si bol nejaky 15rocny fagan ktory si mysli ze, aha spravil som web a dal som tam dalsich 5 odlisnych veci ktore iny nemaju tak si aspon nikto nebude mysliet ze to spravil niekto iny ale budem to povazovat za svoje dielo Laughing
tzv. mlady a profesionalny programatori Very Happy

//EDIT sranda ani som nebol daleko Very Happy podla icq dokonca 14 Laughing tak teraz sa uz nedivim preco pises tak ako pises a nechapes co pisu ty starsi lebo mas svoj svet asi Very Happy

vitek.borec.cz
Častý přispěvatel
Častý přispěvatel

PříspěvekZaslal: 08 prosinec 2005 19:00    Předmět: Re: prosím kritiku webu Citovat

1. je mi 15 na ICQ to je špatně nebo nevim
2. kal na to, já to nezměnim. Končim s tímhle tématem, ptotože ať řekneš co chceš já stejně neustoupim.
vitek.borec.cz
Častý přispěvatel
Častý přispěvatel

PříspěvekZaslal: 08 prosinec 2005 19:02    Předmět: Citovat

jo a ještě co třeba taková siemens manie... ta to teda taky má nelegálně? ta o phpbb nemá ani zmínku!

EDIT: (špatná adresa)
www.siemensmania.cz pokud neznáte adresu

Naposledy upravil vitek.borec.cz dne 08 prosinec 2005 19:05, celkově upraveno 1 krát.
gorge_No1
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 08 prosinec 2005 19:02    Předmět: Re: prosím kritiku webu Citovat

JanoF napsal:

//EDIT sranda ani som nebol daleko Very Happy podla icq dokonca 14 Laughing tak teraz sa uz nedivim preco pises tak ako pises a nechapes co pisu ty starsi lebo mas svoj svet asi Very Happy

bingoooo!!! Very Happy Very Happy Very Happy

JanoF
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 08 prosinec 2005 19:03    Předmět: Re: prosím kritiku webu Citovat

vitek.borec.cz napsal:
2. kal na to, já to nezměnim. Končim s tímhle tématem, ptotože ať řekneš co chceš já stejně neustoupim.
1. 1rok hore dole, myslenie je stale rovnake, vo vecsine pripadov
2. vidis mal si rozmyslat dopredu a nic take nezakladat a mimochodom chcel si kritiku a ja rad kritizujem a este radsej sa hadam Wink

vitek.borec.cz
Častý přispěvatel
Častý přispěvatel

PříspěvekZaslal: 08 prosinec 2005 19:04    Předmět: Re: prosím kritiku webu Citovat

JanoF napsal:
vitek.borec.cz napsal:
1. 1rok hore dole, myslenie je stale rovnake, vo vecsine pripadov
2. vidis mal si rozmyslat dopredu a nic take nezakladat a mimochodom chcel si kritiku a ja rad kritizujem a este radsej sa hadam Wink

však já se nezlobim, však jsem to sám chtěl. Vim, že máš pravdu, ale hledám nějakou skulinku, proč by to tam mohlo zůstat. No to je jedno a co ta siemens manie?
PvvS
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 08 prosinec 2005 19:04    Předmět: Citovat

vitek.borec.cz napsal:
jo a ještě co třeba taková siemens manie... ta to teda taky má nelegálně? ta o phpbb nemá ani zmínku!

www.siemensmanie.cz pokud neznáte adresu

Nauc se cist
http://www.google.com/search?sourceid=navclient-ff&ie=UTF-8&rls=GGGL,GGGL:2005-09,GGGL:en&q=site:siemensmania.cz+phpbb
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vitek.borec.cz
Častý přispěvatel
Častý přispěvatel

PříspěvekZaslal: 08 prosinec 2005 19:06    Předmět: Citovat

PvvS napsal:
vitek.borec.cz napsal:

www.siemensmanie.cz pokud neznáte adresu

Nauc se cist
http://www.google.com/search?sourceid=navclient-ff&ie=UTF-8&rls=GGGL,GGGL:2005-09,GGGL:en&q=site:siemensmania.cz+phpbb

aha sem myslel že to tam nemaj... tak jsem zticha...
JanoF
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 08 prosinec 2005 19:06    Předmět: Citovat

vitek.borec.cz napsal:

EDIT: (špatná adresa)
www.siemensmania.cz pokud neznáte adresu

http://www.siemensmania.cz/forum/index.php ja to tam dole vidim, asi by si mal zajst k ocnemu, ono v tak mladom veku sa to da este napravit Laughing

Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra phpBB CZ -> Nezařaditelné Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Strana 2 z 3

Přejdi na: