logo
Přihlášení
Uživatel: Přihlásit automaticky při příští návštěvě:
Zapomněli jste svoje heslo?
Heslo:
  Registrace
Internetový obchod, e-shop, SEO-shop
Webhosting C4 - 20 GB, PHP, MySQL, administrační systém, 1.200 Kč na rok s doménou v ceně.
Bezproblémová instalace phpBB, Joomla, Drupal. Návody pro C4 - užitečné rady pro zákazníky.

Úvodní stránka
Úvod
Diskusní fórum
Fórum
Ke stažení
Ke stažení
Instalace
Instalace
Rady a Návody
Návody
Moduly
Moduly
Vzhled
Vzhled
FAQ
FAQ
Odkazy
Odkazy
RSS

Levné pneu pro Vaše auto.
Kvalitní kočárky Tako. Levné zájezdy, last-minute

Proč mám fórum pomalé?

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra phpBB CZ -> Webhosting a registrace domén
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ConPower
Přispěvatel
Přispěvatel

PříspěvekZaslal: 04 leden 2006 21:39    Předmět: Proč mám fórum pomalé? Citovat

Ahoj! Moje nové fórum, které jsem umístil na WZ, je celkem dost pomalé.. Řekl bych, že to je provozovatelem, který je asi tak trochu přetížený. Stránka na fóru se načte za asi 7 sekund, přičemž jiná fóra naskočí do vteřiny. Mám fórum přemístit raději na ic.cz, xhosting.cz nebo site.cz? Nebo je problém v něčem jiném? Přemístění by možná přišlo vhod, protože bych pak získal i více místa. Co vy na to? Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
masterdead
Účastník
Účastník

PříspěvekZaslal: 05 leden 2006 06:30    Předmět: Citovat

no ako wz.cz tak aj ic.cz je dost pretazeny.ked tak odporucla by som profitux.cz alebo xhosting.cz
Rypi
Účastník
Účastník

PříspěvekZaslal: 05 leden 2006 07:13    Předmět: Citovat

na IC prej budou v noci 5/6 stehvat MYSQL na vlastní server takže pak by to mělo jet Wink

IC ma prej pruměrně 230 operaci/s v MYSQL
kryšpín
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 05 leden 2006 10:41    Předmět: Citovat

Profutux.cz nedovoluje mít phpbb a jiné už předem naprogramované věci.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ConPower
Přispěvatel
Přispěvatel

PříspěvekZaslal: 05 leden 2006 13:33    Předmět: Re: Proč mám fórum pomalé? Citovat

Tak jo, zkusím ten xhosting.cz, dík.
ConPower
Přispěvatel
Přispěvatel

PříspěvekZaslal: 05 leden 2006 13:40    Předmět: Re: Proč mám fórum pomalé? Citovat

Jinak stačí když už to svoje naprogramované fórum na WZ přemístím na xhosting? Bude to tak fungovat?
JanoF
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 05 leden 2006 14:01    Předmět: Re: Proč mám fórum pomalé? Citovat

ConPower napsal:
Jinak stačí když už to svoje naprogramované fórum na WZ přemístím na xhosting? Bude to tak fungovat?
ano bude, ale musis potom spravit este zmenu v db, presnejsie v tabulke ...._config a tam zmenit staru adresu na novu

http://jan.fecik.sk/zarobok-na-internete-google-adsense-adwords.html
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
ConPower
Přispěvatel
Přispěvatel

PříspěvekZaslal: 05 leden 2006 14:10    Předmět: Re: Proč mám fórum pomalé? Citovat

Promiň, teď Ti trochu nerozumím.. Tím "db" asi myslíš složku db, kterou mám na FTP, že? A ta tabulka je v jakém souboru? Mám tam několik souborů PHP a jedno HTM. Snad budeš vědět Smile .
JanoF
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 05 leden 2006 14:52    Předmět: Re: Proč mám fórum pomalé? Citovat

ConPower napsal:
Promiň, teď Ti trochu nerozumím.. Tím "db" asi myslíš složku db, kterou mám na FTP, že? A ta tabulka je v jakém souboru? Mám tam několik souborů PHP a jedno HTM. Snad budeš vědět Smile .
ne ne ne, db je skratka databazi cize v tomto pripade mysql ktoru musis tiez presunut

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
ConPower
Přispěvatel
Přispěvatel

PříspěvekZaslal: 05 leden 2006 14:55    Předmět: Re: Proč mám fórum pomalé? Citovat

Aha.. Každopádně to udělám jak (přesunout tu databázi MySQL)? Díky za odpověď.
Webhosting C4 - 20 GB, PHP, MySQL, administrační systém, 1.200 Kč na rok s doménou v ceně.
Bezproblémová instalace phpBB, Joomla, Drupal. Návody pro C4 - užitečné rady pro zákazníky.
JanoF
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 05 leden 2006 15:07    Předmět: Re: Proč mám fórum pomalé? Citovat

ConPower napsal:
Aha.. Každopádně to udělám jak (přesunout tu databázi MySQL)? Díky za odpověď.
ano, na starom si ju exportuj a na novom importuj ale pozor na kodovanie, ak urobis zmenu v kodovani pri exporte a importe tak budes mat forum take ze namiesto diakritiky sa ti budu zobrazovat nezmysli

radim93
Přispěvatel
Přispěvatel

PříspěvekZaslal: 20 leden 2006 20:56    Předmět: Citovat

Hele já ti doporučuji ic.cz tam máš 250 MB a můžeš si je rozvrhnout jak chceš.Phpbb i se skinama má myslím tak do 5 MB-nepočítal jsem to a pokus nechceš používat maily tak máš na DB tak 245 MB a časem to půjde za úplatu zvětšit-myslím 50 KČ.Ale stejně je pro ic.cz rok 2005 BOOM:
- v roce 2005 byl prostor 80 MB-myslím a ted je to 250 MB dost velké zvětšení.
-předtím ic.cz mělo starý špatně funkční server,ted mají nový a profesionálně vybavený a budou kupovat další.
-začínají se dělat i placenné služby takže bude mít ic.cz další příjem za placenné služby a jelikož je tam i odstranění reklamy,která mnoho lidí štve tak si jí nechá zrušit mnoho lidí a když k tomu připočteme výdělek z reklamy webů,které si jí nezrušily tak je to taky slušná částka.Ic se prostě daří.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
martin.ol
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 21 leden 2006 01:04    Předmět: Re: Proč mám fórum pomalé? Citovat

Bych si ty informace napřed 3x ověřil Smile
Místo: 50MB => 100MB => 250MB
Hardware: Pentium2 550MHz => AMD 3000+ .... bude další
Placené věci se odsouvaj na dobu kdy bude ic šlapat naplno....

BTW když si u těch BOOMu, tak jsi měl vyjmenovat: cron, PgSQL, SQLite,PHP5,.....

www.berg-trophy.cz | www.menu-cz.cz | www.turistcz.cz | www.mssoft.biz | www.martin-ol.name | www.bergtrophyteam.eu
radim93
Přispěvatel
Přispěvatel

PříspěvekZaslal: 21 leden 2006 10:06    Předmět: Citovat

Ok já sklerotik,ale myslím že v současné době nemůže jiný freehosting nabídnout co ic.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra phpBB CZ -> Webhosting a registrace domén Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na: