logo
Přihlášení
Uživatel: Přihlásit automaticky při příští návštěvě:
Zapomněli jste svoje heslo?
Heslo:
  Registrace
Internetový obchod, e-shop, SEO-shop
Webhosting C4 - 20 GB, PHP, MySQL, administrační systém, 1.200 Kč na rok s doménou v ceně.
Bezproblémová instalace phpBB, Joomla, Drupal. Návody pro C4 - užitečné rady pro zákazníky.

Úvodní stránka
Úvod
Diskusní fórum
Fórum
Ke stažení
Ke stažení
Instalace
Instalace
Rady a Návody
Návody
Moduly
Moduly
Vzhled
Vzhled
FAQ
FAQ
Odkazy
Odkazy
RSS

Levné pneu pro Vaše auto.
Kvalitní kočárky Tako. Levné zájezdy, last-minute

problémy s prihlasovaním

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra phpBB CZ -> Nezařaditelné
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
sepko
Člen týmu
Člen týmu

PříspěvekZaslal: 07 duben 2006 08:21    Předmět: problémy s prihlasovaním Citovat

mám problémy s prihlasovaním do tohto fóra, čím to môže byť?
najprv sa riadne prihlásim, všetko je OK, potom, keď idem do príspevku, tak sa mi prihlásenie zruší, ak sa znovu prihlásim som na úvodnej strane a tak ďalej dokola, takže nemôžem dať príspevok/odpoveď na príspevok pod svojim nickom, (nerobí to všade, najviac však v "Zkušenosti s phpBB")

a ešte keď sa prihlásim, nezobrazuje mi označenie nové témy(nové príspevky),

a ešte prihlasovať sa niekedy musím aj trikrát, kým to akceptuje
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
JanoF
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 07 duben 2006 12:37    Předmět: Re: problémy s prihlasovaním Citovat

to je tvoj problem, zmaz cookies popripade skus iny prehliadac, ono Azu mohol spravit to aby sa phpbbcz.com presmerovalo na www.phpbbcz.com alebo naopak, alebo vyplnit domenu v administravii, mam taky pocit, tym padom by nebol problem trebars s prihlasenim pri domene bez www alebo s www, ale tento tvoj problem asi nebude toto co pisem ale skor cookies Smile

http://jan.fecik.sk/zarobok-na-internete-google-adsense-adwords.html
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
sepko
Člen týmu
Člen týmu

PříspěvekZaslal: 07 duben 2006 18:52    Předmět: Citovat

ja viem veľmi dobre, že je to môj problém, cookies mám zapnuté, pravidelne sa však mažú po ukončení pripojenia na net, ale keď sa mi prihlásenie zruší zničoho nič uprostred prezerania fóra, to asi v cookies nebude,
a používam firefox, ten rozhodne nemienim meniť,
a na záver len toľko, že mi to všetko robí asi posledné dva dni, predtým všetko šlapalo dobre
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
JanoF
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 07 duben 2006 18:56    Předmět: Citovat

sepko napsal:
ja viem veľmi dobre, že je to môj problém, cookies mám zapnuté, pravidelne sa však mažú po ukončení pripojenia na net, ale keď sa mi prihlásenie zruší zničoho nič uprostred prezerania fóra, to asi v cookies nebude,
a používam firefox, ten rozhodne nemienim meniť,
a na záver len toľko, že mi to všetko robí asi posledné dva dni, predtým všetko šlapalo dobre
co si spravil za tie 2 dni? same od seba sa nikdy nic nepokazi, vzdy je nieco na pricine Wink

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
M@rek
Člen týmu
Člen týmu

PříspěvekZaslal: 07 duben 2006 20:20    Předmět: Citovat

JanoF napsal:
co si spravil za tie 2 dni? same od seba sa nikdy nic nepokazi, vzdy je nieco na pricine Wink

Laughing velmi diskutabilne JanoF Laughing
JanoF
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 07 duben 2006 21:48    Předmět: Citovat

M@rek napsal:
JanoF napsal:

Laughing velmi diskutabilne JanoF Laughing
no ak nevies tak to bud budes musiet zistit alebo sa nato vykaslat a ist tak dalej Smile

sepko
Člen týmu
Člen týmu

PříspěvekZaslal: 08 duben 2006 07:41    Předmět: Citovat

za tie dva dni som mal pri PC mojho providera,(menil nastavenie pripojenia na net na bezpečnejší) a už som ho zaškrtil, ale on stále tvrdí, že je nevinný,
inak som bežne behal po nete, prakticky len prezeral fóra a iné stránky, tak ako vždy,
ale tento problém sa zázrakom vyriešil, keď som zaškrtol to políčko na automatické prihlasovanie pri budúcej návšteve, vrátane aj tých ostatných problémov, ktoré som písal v prvom príspevku.
všetkým vďaka
Webhosting C4 - 20 GB, PHP, MySQL, administrační systém, 1.200 Kč na rok s doménou v ceně.
Bezproblémová instalace phpBB, Joomla, Drupal. Návody pro C4 - užitečné rady pro zákazníky.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra phpBB CZ -> Nezařaditelné Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na: