logo
Přihlášení
Uživatel: Přihlásit automaticky při příští návštěvě:
Zapomněli jste svoje heslo?
Heslo:
  Registrace
Internetový obchod, e-shop, SEO-shop
Webhosting C4 - 20 GB, PHP, MySQL, administrační systém, 1.200 Kč na rok s doménou v ceně.
Bezproblémová instalace phpBB, Joomla, Drupal. Návody pro C4 - užitečné rady pro zákazníky.

Úvodní stránka
Úvod
Diskusní fórum
Fórum
Ke stažení
Ke stažení
Instalace
Instalace
Rady a Návody
Návody
Moduly
Moduly
Vzhled
Vzhled
FAQ
FAQ
Odkazy
Odkazy
RSS

Levné pneu pro Vaše auto.
Kvalitní kočárky Tako. Levné zájezdy, last-minute

Problem so zrusenym kontom

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra phpBB CZ -> Nezařaditelné
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
paul
Účastník
Účastník

PříspěvekZaslal: 16 červenec 2005 19:15    Předmět: Problem so zrusenym kontom Citovat

citace:
Zablokovaný účet!
Přístup nebyl povolen, protože stránka nevykazovala přístup déle než 6 týdnů (po tu dobu nebyl zobrazen reklamní banner).
update: nebo banner byl umístěn v rozporu s podmínkami a potom berte toto jako žlutou kartu (po které následuje červená Smile
Účet je možné obnovit smazáním souboru .htaccess v domovském adresáři během dvou týdnů od zablokování. Pokud se tak nestane, účet bude po uplynutí této doby trvale zrušen.

Pise mi to kvoli tomu, lebo som nemal zobrazeny ziadny banner. Poradte, ako spravne nastavit zobrazovanie bannerov, aby som sa tomuto v buducnosti vyhol.Dik
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MS FRANKY
Člen týmu
Člen týmu

PříspěvekZaslal: 16 červenec 2005 20:32    Předmět: Re: Problem so zrusenym kontom Citovat

paul napsal:
citace:
Zablokovaný účet!
Přístup nebyl povolen, protože stránka nevykazovala přístup déle než 6 týdnů (po tu dobu nebyl zobrazen reklamní banner).
update: nebo banner byl umístěn v rozporu s podmínkami a potom berte toto jako žlutou kartu (po které následuje červená Smile
Účet je možné obnovit smazáním souboru .htaccess v domovském adresáři během dvou týdnů od zablokování. Pokud se tak nestane, účet bude po uplynutí této doby trvale zrušen.

Pise mi to kvoli tomu, lebo som nemal zobrazeny ziadny banner. Poradte, ako spravne nastavit zobrazovanie bannerov, aby som sa tomuto v buducnosti vyhol.Dik

Na akom hostingu si?

Ak problém má riešnie je zbytočné znepokojovať sa.
Ak problém nemá riešnie znepokojovať sa nepomôže.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
hojko
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 16 červenec 2005 22:43    Předmět: Citovat

wz.cz???
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
T-Rex
Člen týmu
Člen týmu

PříspěvekZaslal: 17 červenec 2005 00:31    Předmět: Citovat

A čo takto vliezť do administrácie a chvíľu tam robiť takú strašne hnusnú a potupnú robotu, ktorá sa volá ČÍTANIE! Lebo ak to máš na wz tak tam to napísané je. Viem to isto, tiež tam mám jeden taký nepoužívaný, starý, pavučinami zarastený, béčkový web. Treba do zdrojového kódu pridať takúto čarodejnú formulku a potom to už všetko funguje.

kód:
<!--WZ-REKLAMA-1.0-->
paul
Účastník
Účastník

PříspěvekZaslal: 17 červenec 2005 16:47    Předmět: Citovat

-Ano, som na wz.cz

T-Rex: ten kod mam pridat do index.php v hlavnom adresari fora?
Sorry za mozno blbe otazky, ale nie som v tom taky zbehly, preto som radsej napisal sem, aby som sa vyhol zruseniu uctu.
T-Rex
Člen týmu
Člen týmu

PříspěvekZaslal: 17 červenec 2005 17:07    Předmět: Citovat

paul napsal:
-Ano, som na wz.cz

T-Rex: ten kod mam pridat do index.php v hlavnom adresari fora?
Sorry za mozno blbe otazky, ale nie som v tom taky zbehly, preto som radsej napisal sem, aby som sa vyhol zruseniu uctu.

No vidíš, zabudol si napísať kde máš ten web a zabudol si napísať aj, že sa jedná o phpBB fórum. Iste uznáš, že to sa potom zle radí. Teraz keď si to už napísal tak sa ti dá hneď pomôcť. Ja však nemám fórum na wz.cz tak presne neviem kam dať ten reklamný kód. Buď do index_body.tpl, overall_header.tpl, alebo overall_footer.tpl tej templaty ktorú používaš. Každopádne si prečítaj tieto príspevky tam sa dozvieš viac.
http://www.phpbbcz.com/viewtopic.php?t=534
paul
Účastník
Účastník

PříspěvekZaslal: 17 červenec 2005 17:46    Předmět: Citovat

No takze forum je na www.kissworld.wz.cz/forum
Pomohla mi stranka, ktoru si mi daval konkretne toto:

otevřu si templates/subSilver/overall_footer.tpl a najdu:

kód:
</table>

Za to dám:

kód:
<center>
<iframe src="reklama.htm" noresize="noresize" scrolling="no" frameborder="0" width="550" height="80" />
</center>

OK no mam v administracii navolene vkladanie reklamy nahor a v ceste k suboru mam uvedene "reklama.htm". Ten subor mam aj v root adresari, teda hned na na kissworld.wz.cz
Ten kod som dal v poriadku do templaty subsilver aj do solaris templaty a tu reklamu mi zobrazuje na spodku kazdej jednej stranky v obidvoch tapetach. A neviem kde je chyba. Zatial dik, vyzera ze je to na dobrej ceste Smile
T-Rex
Člen týmu
Člen týmu

PříspěvekZaslal: 17 červenec 2005 18:16    Předmět: Citovat

No povedz mi, prečo si to zbytočne komplikuješ nejakým iframe. Do toho overall_footer.tpl ti stačí napísať toto:

<center>
<!--WZ-REKLAMA-1.0-->
</center>

alebo aby sme boli modernejší tak CENTER tag sa už takmer nepoužíva môžeš namiesto neho dať toto:

<div align="center">
<!--WZ-REKLAMA-1.0-->
</div>

Toto ti stačí, keď ti ide iba o to, aby ti nezrušili konto.

A v administrácii si nastav zobrazovanie reklamy dolu a zruš tú cestu k nej. Malo by to fungovať.
paul
Účastník
Účastník

PříspěvekZaslal: 17 červenec 2005 19:26    Předmět: Citovat

No vyzera, ze to ide, spravil som ako si mi kazal, pouzil som ten div align kod aj tu administraciu som vybavil, takze predpokladam, ze reklama.htm mozem kludne vymazat. No ked do tych 2 tyzdnov mi to nezrusia, tak to ide Smile
zatial diki moc, tato tema urcite mozno pomoze viacerym amaterom Wink
T-Rex
Člen týmu
Člen týmu

PříspěvekZaslal: 17 červenec 2005 20:08    Předmět: Citovat

Ako pozerám buď si dal niečo zle, alebo ten postup, ktorý som napísal nefunguje, lebo ja na tom tvojom fóre žiadnu reklamu od wz nevidím.

vieš čo? skús ešte toto. daj ten kód

<div align="center">
<!--WZ-REKLAMA-1.0-->
</div>

späť do súboru reklama.htm tak ako si to mal a v administrácii nastav správnu cestu k nemu a na stránku daj opäť ten iframe.

<div align="center">
<iframe src="reklama.htm" noresize="noresize" scrolling="no" frameborder="0" width="550" height="80" />
</div>

tie rozmery asi budeš musieť upraviť, lebo pokiaľ si spomínam tak wz reklama má rozmer asi tak 490x60 pixelov. Ak to nepomôže tak pouvažuj nad zmenou hostingu, kým máš málo užívateľov, lebo keď ich budeš mať veľa už sa ti bude ťažko sťahovať. Na wz je aj tak obmedzená databáza na 5Mb. Ja odporúčam profitux.cz Je tam 200 Mb miesta zadarmo a databáza nie je obmedzená (aspoň tak tvrdia na ich fóre)
paul
Účastník
Účastník

PříspěvekZaslal: 17 červenec 2005 21:34    Předmět: Citovat

Mrkni sa na http://www.kissworld.wz.cz/reklama.htm Pripadne si pozri aj zdrojak. V tomto subore som myslim, nic nemenil aspon pokial sa dobre pamätam.

No a do tych templatov som ten iframe dal a vysledok je taky ako vidis. V administracii som reklamu hore no a cestu ku nej som napisal len "reklama.htm" lebo to nemam v ziadnom dalsom adresari.Sirku a dlzku som zatial nemenil.
T-Rex
Člen týmu
Člen týmu

PříspěvekZaslal: 17 červenec 2005 22:10    Předmět: Citovat

Tak ako som pozeral reklama na wz, čo sa týka phpBB nejako hnevá. Na statickom webe je to jednoduché. Tam stačí dať jednoduchý kód ale v tomto phpBB ti to nejako nefunguje. Samozrejme ak berem do úvahy, že to robíš správne. Nechaj to v tom iframe s ním ti to aspoň ako tak funguje. Prečo dávaš v administrácii zobrazovanie hore, keď na stránke ju máš dolu. Hore sa dáva len keď ju chceš mať na indexe. Ale ty, keďže ju máš v overall_footer.tpl, tak sa ti aj tak bude zobrazovať všade na každej stránke. Tie rozmery iframu som zistil. Sú presne 496x60 pixelov. A máš tam zle nastavenú cestu k tomu reklama.htm lebo v tom iframe ti ukazuje, že "Chyba 404 - soubor nebyl nalezen". Oprav si to a potom by už malo byť všetko O.K. Wink
Mr.DrtiPrst
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 18 červenec 2005 13:12    Předmět: Re: Problem so zrusenym kontom Citovat

Lol, možná jsem na to kápnul...

1.) Do kýžené templaty, na kýžené místo umísti
kód:
<!--WZ-REKLAMA-1.0-->

2.) V administraci svého webu, dej nastavení reklamy. Tam nastav, že reklamu chceš vkládat do spešl souboru na konec (aby jsi mohl specifikovat její pozici, i když ji třeba hodíš nahoru, to nehraje roli a je to kupodivu v souladu s podmínkami - potvrdil mi to admin WZ). Jako cestu k tomu souboru uveď cestu k tomu .tpl souboru do kterého si vložil ten WZ reklama kód.

Teď už zbývá jen počkat tak 10 minutek, robot WZ by tam do toho specifikovaného souboru reklamu měl nahodit.

Pak by nebyl žádný iframe, nic takového, kód by se automaticky vkládal do toho .tpl souboru..

Nevýhoda:
* Nelze specifikovat více souborů - templatů

Pokud napíšete soukromou zprávu, pravděpodobně si ji nepřečtu.

Nebojte, hlavy nekoušu a pomáhám moc rád Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Webhosting C4 - 20 GB, PHP, MySQL, administrační systém, 1.200 Kč na rok s doménou v ceně.
Bezproblémová instalace phpBB, Joomla, Drupal. Návody pro C4 - užitečné rady pro zákazníky.
paul
Účastník
Účastník

PříspěvekZaslal: 19 červenec 2005 15:32    Předmět: Citovat

Zobral som si do parady postup DrtiPrsta. Na fore mam vyber z 2 templat (SubSilver, Solaris). Tvoj kod som umiestnil do overal_footer.tpl do obidvoch templat. No a v administracii, ak si dam reklamu zobrazovat nadol, tak potom uz nemozem do cesty nic pisat. A ak si ju dam nahor, tak neviem, ci mam napisat cestu ku overal_footer.tpl pre SubSilver alebo pre Solaris. V kazdom pripade sa mi teraz na to mrknite.
T-Rex
Člen týmu
Člen týmu

PříspěvekZaslal: 19 červenec 2005 16:01    Předmět: Citovat

No ja neviem, ale ako náhle tam dáš len ten obyčajný kód

kód:
<!--WZ-REKLAMA-1.0-->

tak ja tam nič nevidím. Vidí tam snáď niekto iný niečo? Ak áno, tak je chyba asi vo mne a musím zájsť za očným.
paul
Účastník
Účastník

PříspěvekZaslal: 19 červenec 2005 16:24    Předmět: Citovat

No ten kod do kazdej templaty davam za </table>. Neviem preco sa nic nezobrazuje. Nemohol by sa mi niekto na to pozriet, ak by som mu dal heslo? Smile
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra phpBB CZ -> Nezařaditelné Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na: