logo
Přihlášení
Uživatel: Přihlásit automaticky při příští návštěvě:
Zapomněli jste svoje heslo?
Heslo:
  Registrace
Internetový obchod, e-shop, SEO-shop
Webhosting C4 - 20 GB, PHP, MySQL, administrační systém, 1.200 Kč na rok s doménou v ceně.
Bezproblémová instalace phpBB, Joomla, Drupal. Návody pro C4 - užitečné rady pro zákazníky.

Úvodní stránka
Úvod
Diskusní fórum
Fórum
Ke stažení
Ke stažení
Instalace
Instalace
Rady a Návody
Návody
Moduly
Moduly
Vzhled
Vzhled
FAQ
FAQ
Odkazy
Odkazy
RSS

Levné pneu pro Vaše auto.
Kvalitní kočárky Tako. Levné zájezdy, last-minute

Problém s avaraty
Jdi na stránku Předchozí  1, 2

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra phpBB CZ -> Vzhled a grafické prvky
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
martin.ol
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 26 březen 2006 21:40    Předmět: Re: Problém s avaraty Citovat

Hmm, asi blbej nebo co, ale nikde nevidím, že bys říkal něco o bezpečnějším CHMODu....

Já proti tobě nic nenám, já jen dávám najevo, že TC to má pojmenované blbě.

www.berg-trophy.cz | www.menu-cz.cz | www.turistcz.cz | www.mssoft.biz | www.martin-ol.name | www.bergtrophyteam.eu
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
2vkjmch
Přispěvatel
Přispěvatel

PříspěvekZaslal: 27 březen 2006 01:03    Předmět: Citovat

Oběma by vám pomohlo, kdyby jste se na takovou šunku jakou je Total Commander vybodli. Prostě a jednou pro vždy je to: Vlastník, Skupina a Ostatní (User, Group a Other) a basta.

Co třeba zkusit český produkt Servant Salamander? (www.altap.cz) Tam alespoň ví jak se co jmenuje a vy by jste byli v pohodě.

KONEC

DarkPilgrim
Nováček
Nováček

PříspěvekZaslal: 01 duben 2006 10:29    Předmět: Re: Problém s avaraty Citovat

martin.ol napsal:
Hmm, asi blbej nebo co, ale nikde nevidím, že bys říkal něco o bezpečnějším CHMODu....

Já proti tobě nic nenám, já jen dávám najevo, že TC to má pojmenované blbě.

Muj omyl, psal jsem to na vice for a patrne jsem si spletl, co jsem kam napsal, nicmene pokladam za jasny, aby si clovek prehodil atributy na bezpecnejsi z hlediska pristupu a zasahu tretich osob, me to napadlo i bez cizich rad a predpokladam, ze to napadne kazdeho s mozkem, ze to ma TC pojmenovane spatne, tak to jaksi neni moje chyba a myslim, ze to asi jentak nezmenime:-)... me osobne je jedno jestli se to jmenuje (prehanim) svickova, rajska, koprovka, nebo User, Group, Other, nebo jakkoliv jinak, musi bejt patrne, na co se vztahuji, nebo to musi byt snadno dohledatelne a ja myslim, ze to tu podminku splnuje.

DarkPilgrim
Nováček
Nováček

PříspěvekZaslal: 01 duben 2006 10:33    Předmět: TC Citovat

2vkjmch napsal:
Oběma by vám pomohlo, kdyby jste se na takovou šunku jakou je Total Commander vybodli. Prostě a jednou pro vždy je to: Vlastník, Skupina a Ostatní (User, Group a Other) a basta.

Co třeba zkusit český produkt Servant Salamander? (www.altap.cz) Tam alespoň ví jak se co jmenuje a vy by jste byli v pohodě.

KONEC

Salamandera jsem měl, je dobrý, na některých (jednom nebo dvou) ze svých počů ho mám stále, ale TC bych šunkou nenazýval, jde o programy srovnatelné a že si TC pojmenovává velmi mírně odlišně skupiny v CHMOD, tak to nevidím jako chybu ani v nejmenším. Kdo umí anglicky (stačí i elementární pozůstatek logiky) v tom musí mít pořádek na první pohled, je to trochu nafouknutá bublina.

Webhosting C4 - 20 GB, PHP, MySQL, administrační systém, 1.200 Kč na rok s doménou v ceně.
Bezproblémová instalace phpBB, Joomla, Drupal. Návody pro C4 - užitečné rady pro zákazníky.
2vkjmch
Přispěvatel
Přispěvatel

PříspěvekZaslal: 03 duben 2006 00:01    Předmět: Citovat

Je jasný, že nejde o nic s těma názvama. Ale na druhou stranu, když si to každej pojmenuje jak chce tak se tu za chvilku nedomluvíme ... svět počítačů je v různých označeních a zkratkách složitý i bez toho už dost. Co? Tak proč se nedržet jednoho označení, které je myslím (a nekamenujte mě jestli kecám) z UNIXu.

No dobře ... beru zpět tu šunku v porovnání Servant Salamandera 2.0 a TC.

.

Ale v porovnání se SS 2.5 beta 11 a všech pluginů je prostě TC slabota ... ať si říká kdo chce co chce.

Jde ale o to co všechno v něm člověk používá. Mě běží v podstatě co zapnu počítač a používám každý den spoustu jeho funkcí, které TC fakt nemá. Když od toho někdo chce třeba jen funkce klasického dvoupanelového commandera a pracovat s FTP, tak je úplně v pohodě s TC.
(Když já toho chci víc a už si rychlou práci bez toho nedokážu představit Sad )

Jo a jsem taky rád, že když si ho koupila naše univerzita, tak já ho můžu jako student používat doma legálně a nemusím nic platit. (Slušná licence)

PS: A mám holt rád věci od krajanů, teda když za to fakt stojí. A tahle za to stojí.

Končím. Nejsem propagační oddělení, to ať si Altap dělá sám.

Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra phpBB CZ -> Vzhled a grafické prvky Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

Přejdi na: