logo
Přihlášení
Uživatel: Přihlásit automaticky při příští návštěvě:
Zapomněli jste svoje heslo?
Heslo:
  Registrace
Internetový obchod, e-shop, SEO-shop
Webhosting C4 - 20 GB, PHP, MySQL, administrační systém, 1.200 Kč na rok s doménou v ceně.
Bezproblémová instalace phpBB, Joomla, Drupal. Návody pro C4 - užitečné rady pro zákazníky.

Úvodní stránka
Úvod
Diskusní fórum
Fórum
Ke stažení
Ke stažení
Instalace
Instalace
Rady a Návody
Návody
Moduly
Moduly
Vzhled
Vzhled
FAQ
FAQ
Odkazy
Odkazy
RSS

Levné pneu pro Vaše auto.
Kvalitní kočárky Tako. Levné zájezdy, last-minute

Prístup zamietnutý...

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra phpBB CZ -> Nezařaditelné
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
M@rek
Člen týmu
Člen týmu

PříspěvekZaslal: 15 květen 2006 17:57    Předmět: Prístup zamietnutý... Citovat

Neviem vobec kde je problem...vcera som isiel na moje forum a zrazu mi vyskocilo toto:
kód:
Prístup zamietnutý ( phpbb.atknet.sk/ )

Stránka, na ktorú chcete pristúpiť existuje, ale neobsahuje ešte žiadne dokumenty, resp. k nej nemáte povolený prístup. Je tiež možné, že požadujete zobrazenie adresára bez index stránky.

Potom cez ICQ som sa pytal ostatnym ci im to forum ide nacitavat...vsetkym islo...mam 3 prehliadace a vsetky to robili tak isto...tak mi poradili ze mam odstranit historiu, cookies a spyware...tak som to spravil a restartol comp...potom som znovu nacital a vse islo v poriadku...no ale som isiel do administracie fora vyrutilo mi potom zase toto:
kód:
Prístup zamietnutý ( phpbb.atknet.sk/admin/index.php?sid=9dc84c8e74618d412ed2c83 )

Stránka, na ktorú chcete pristúpiť existuje, ale neobsahuje ešte žiadne dokumenty, resp. k nej nemáte povolený prístup. Je tiež možné, že požadujete zobrazenie adresára bez index stránky.

Teraz uz neviem kde moze byt problem ked uz historia, aj cookies, aj spyware su prec...skuste mi poradit co mam robit...thx vopred...

EDIT: Zase mi to robi aj na zakladnej stranke... Confused

Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 16 květen 2006 10:06    Předmět: Re: Prístup zamietnutý... Citovat

zeby sa ti tam niekto hackol? napr rasel?
Bezproblémová instalace phpBB, Joomla, Drupal. Návody pro C4 - užitečné rady pro zákazníky.
M@rek
Člen týmu
Člen týmu

PříspěvekZaslal: 16 květen 2006 12:50    Předmět: Re: Prístup zamietnutý... Citovat

Kubikjuice napsal:
zeby sa ti tam niekto hackol? napr rasel?

No uz mi to nerobi...toto bolo sposobene niecim inym...nene toto mi rasel nespravil...on mi asi spravil neco ine...

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra phpBB CZ -> Nezařaditelné Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na: