logo
Přihlášení
Uživatel: Přihlásit automaticky při příští návštěvě:
Zapomněli jste svoje heslo?
Heslo:
  Registrace
Internetový obchod, e-shop, SEO-shop
Webhosting C4 - 20 GB, PHP, MySQL, administrační systém, 1.200 Kč na rok s doménou v ceně.
Bezproblémová instalace phpBB, Joomla, Drupal. Návody pro C4 - užitečné rady pro zákazníky.

Úvodní stránka
Úvod
Diskusní fórum
Fórum
Ke stažení
Ke stažení
Instalace
Instalace
Rady a Návody
Návody
Moduly
Moduly
Vzhled
Vzhled
FAQ
FAQ
Odkazy
Odkazy
RSS

Levné pneu pro Vaše auto.
Kvalitní kočárky Tako. Levné zájezdy, last-minute

Predam domenu + hosting

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra phpBB CZ -> Webhosting a registrace domén
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
qaso
Častý přispěvatel
Častý přispěvatel

PříspěvekZaslal: 17 červen 2006 15:10    Předmět: Predam domenu + hosting Citovat

Zdravim vas, predavam domenu + hosting www.bestwar.net. Naozaj sa to oplati, verte mi.. staci sa mi ozvat na ICQ 241197339 orientacna cena je 1000-1500,-Sk. (hosting je predplateny aj na CELY rok 2007). Ked nemate icq, tak skuste na skype: qasobw alebo MSN Messenger qaso@bestwar.net a v nudzi na emaile qaso@bestwar.net.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ICQ 4RUM
Přispěvatel
Přispěvatel

PříspěvekZaslal: 18 červen 2006 12:38    Předmět: Re: Predam domenu + hosting Citovat

qaso napsal:
Zdravim vas, predavam domenu + hosting www.bestwar.net. Naozaj sa to oplati, verte mi.. staci sa mi ozvat na ICQ 241197339 orientacna cena je 1000-1500,-Sk. (hosting je predplateny aj na CELY rok 2007). Ked nemate icq, tak skuste na skype: qasobw alebo MSN Messenger qaso@bestwar.net a v nudzi na emaile qaso@bestwar.net.
uz si ju nekomu raz predal sa mi zda potom si im to zmazal potom si zacal ty zasa si to forum zrusil potom ta hackli potom si nahodil phpbb potom si mal problems DB....dokola
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
martin.ol
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 19 červen 2006 17:43    Předmět: Re: Predam domenu + hosting Citovat

Toď tento inzerát již jsem někde viděl, nemílím-li se.

Ale jinak je ten inzerát zajímaví, když vezmu v potaz matematiku (12*50)+270 = 870Kč Laughing
(Hosting: standart1 na g-hosting.cz)

www.berg-trophy.cz | www.menu-cz.cz | www.turistcz.cz | www.mssoft.biz | www.martin-ol.name | www.bergtrophyteam.eu
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
qaso
Častý přispěvatel
Častý přispěvatel

PříspěvekZaslal: 27 červen 2006 06:27    Předmět: Citovat

no ja uz mam novy hosting, a tomuto sa zobrala domena Very Happy cize vedel by som vam predat hosting bez domeny (hosting je na www.datovecentrum.sk balik STANDART) a orientacna cena sa znizuje na 1000-,Sk... ale stale je este hosting predplateny na CELÝ rok 2007!!

martin.ol: nemohol si vidiet tento inzerat inde, bo ja som ho pisal iba sem

ICQ 4RUM: nic sa nepredavalo, iba to tak malo vyzerat... stale som bol a aj som jeho vlastnik... chceli sme na uzivatelov iba zahrat ze je nivy hosting, zo sukromneho dovodu..
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Webhosting C4 - 20 GB, PHP, MySQL, administrační systém, 1.200 Kč na rok s doménou v ceně.
Bezproblémová instalace phpBB, Joomla, Drupal. Návody pro C4 - užitečné rady pro zákazníky.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra phpBB CZ -> Webhosting a registrace domén Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na: