logo
Přihlášení
Uživatel: Přihlásit automaticky při příští návštěvě:
Zapomněli jste svoje heslo?
Heslo:
  Registrace
Internetový obchod, e-shop, SEO-shop
Webhosting C4 - 20 GB, PHP, MySQL, administrační systém, 1.200 Kč na rok s doménou v ceně.
Bezproblémová instalace phpBB, Joomla, Drupal. Návody pro C4 - užitečné rady pro zákazníky.

Úvodní stránka
Úvod
Diskusní fórum
Fórum
Ke stažení
Ke stažení
Instalace
Instalace
Rady a Návody
Návody
Moduly
Moduly
Vzhled
Vzhled
FAQ
FAQ
Odkazy
Odkazy
RSS

Levné pneu pro Vaše auto.
Kvalitní kočárky Tako. Levné zájezdy, last-minute

Potrebuju pomoc s motivaci lidi na fóre...

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra phpBB CZ -> Nezařaditelné
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Ufon
Častý přispěvatel
Častý přispěvatel

PříspěvekZaslal: 12 prosinec 2005 21:35    Předmět: Potrebuju pomoc s motivaci lidi na fóre... Citovat

Cao lidi Smile , ozivuju forum a napadlo me ze by tomu mohli vyrazne pomoct souteze... Mam forum o mobilnich hrach a vsem kolem nich a proto me napadla soutez o nejlepsi recenzi na hru. Ale je tu jeden problem Confused ... co jako odměnu??? Laughing ... Nejdrive me napadla treba nejaka specialni hodnost, ale myslim si ze to je trochu malo na to ze by se mel nekdo trapit s recenzi na nejakou hru... a proto se na vás obracim, co by mohlo bejt dále jako odměna??? Smile ... Třeba na warforu dělaj tryčka, ale to neni v mých možnostech jen tak někomu poslat tryčko s logem fóra nebo něco podobnýho Sad

Takze:
1. potrebuju vymyslet nejaky odmeny,pls, uz si fakt newim rady... Embarassed Crying or Very sad
2. newíte co dalsiho by mohlo zaujmout lidi,aby se taky do fóra zapojili a obcas neco prispeli??? Laughing

Predem dík za skveli napady Very Happy (teda doufám Laughing ) Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
kryšpín
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 13 prosinec 2005 10:22    Předmět: Citovat

To není o cenách, aby tam lidi chodili. To je o obsahu stránek, pokud potřebuješ velkou návštěvnost, udělej něco co lidi zajímá a co tu ještě nebylo.

O mobilech je toho kvantum a lidi už jsou zvyklí chodit jinam.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Ufon
Častý přispěvatel
Častý přispěvatel

PříspěvekZaslal: 13 prosinec 2005 16:16    Předmět: Citovat

Nn, myslim ze to je jedno...lidi tam chodi dostatek, jde o to...ted jen potrebuju vzmzslet nejakou cena za soutez...prosím...uz fakt newim Sad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
David
Účastník
Účastník

PříspěvekZaslal: 22 prosinec 2005 21:03    Předmět: Re: Potrebuju pomoc s motivaci lidi na fóre... Citovat

Na moje forum zas chodi malo ludi a aj z nich niektory neprispievaju Crying or Very sad Poradte mi prosim ako ich mam prilakať. Dik
www.top-forum.ic.cz
mm-marek
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 22 prosinec 2005 21:17    Předmět: Citovat

bezpředmětná otázka, ale budiž. Jak už bylo řečeno, kvalitním obsahem lišícím se od všeho co už je.... to tvoje forum je vlastně všeobecně o počítačích....

takových fór je...

...hodně Twisted Evil
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
kryšpín
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 23 prosinec 2005 00:37    Předmět: Citovat

Zkus zajímavej banner, já se kdysi rozhodl udělat stránky o Sin city, protože jsem nikde nemohl najít více o tomto filmu.

Tak vznikly stránky http://sincity.kryspin.net a návštěvnost byla neuvěřitelná, teď už to sice opadlo, ale až bude zase film Sin city 2, tak se mi to vrátí a potom sin city 3 apod.

Chce to mít jen skvělej nápad.
MMMMM
Člen týmu
Člen týmu

PříspěvekZaslal: 23 prosinec 2005 13:49    Předmět: Re: Potrebuju pomoc s motivaci lidi na fóre... Citovat

A co dnes na internetu neni a co lidi zajima. O čem by mělo být fórum aby tam lidi chodily.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mm-marek
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 23 prosinec 2005 14:26    Předmět: Re: Potrebuju pomoc s motivaci lidi na fóre... Citovat

to je podobná otázka jako do čeho mam investovat na burze...
Webhosting C4 - 20 GB, PHP, MySQL, administrační systém, 1.200 Kč na rok s doménou v ceně.
Bezproblémová instalace phpBB, Joomla, Drupal. Návody pro C4 - užitečné rady pro zákazníky.
drake127
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 23 prosinec 2005 14:31    Předmět: Re: Potrebuju pomoc s motivaci lidi na fóre... Citovat

A to byste vážně chtěli vést fórum o něčem, co vás samotného neoslovuje jen proto, aby tam chodili lidi? Najděte si svoji oblast, která vám jde a baví vás a udělejte si fórum. Myslíte, že já bych šel dělat fórum o motorkách nebo o realitách? Pak už jen stačí, aby se o vašem fóru lidé dozvěděli a také si našli svůj důvod proč tam chodit. Buď že se jim pomůže, že se něco dozví nebo jen proto, že tam mají (najdou) kamarády s podobnými zájmy. Proto je podle mě nesmysl dělat nějaké obecné fórum.
JanoF
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 23 prosinec 2005 14:42    Předmět: Re: Potrebuju pomoc s motivaci lidi na fóre... Citovat

drake127 napsal:
A to byste vážně chtěli vést fórum o něčem, co vás samotného neoslovuje jen proto, aby tam chodili lidi? Najděte si svoji oblast, která vám jde a baví vás a udělejte si fórum. Myslíte, že já bych šel dělat fórum o motorkách nebo o realitách? Pak už jen stačí, aby se o vašem fóru lidé dozvěděli a také si našli svůj důvod proč tam chodit. Buď že se jim pomůže, že se něco dozví nebo jen proto, že tam mají (najdou) kamarády s podobnými zájmy. Proto je podle mě nesmysl dělat nějaké obecné fórum.
presne Wink ale treba brat do uvahy aj to ze ci sa to oplati ak je konkurencia ovela vyssia tak to nema vyznam moc, ja uz jedno mam co ma bavi a este by som chcel jedno, www.papalasi.sk Laughing dufam ze mi ju nikto nevyfukne Very Happy

http://jan.fecik.sk/zarobok-na-internete-google-adsense-adwords.html
mm-marek
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 23 prosinec 2005 14:48    Předmět: Re: Potrebuju pomoc s motivaci lidi na fóre... Citovat

drake127 napsal:
A to byste vážně chtěli....

Ono i když by mě něco oslovilo tak si musím ujasnit jestli tam vůbec budou chodit lidi. Nebo se s tím smířit a dělat fórum jen pro velmi úzkou komunitu lidí. Protože i když mě teoreticky osloví tvar lžiček tak asi nemá cenu o tom dělat fórum, ale spíš web....

Freshy
Přispěvatel
Přispěvatel

PříspěvekZaslal: 23 prosinec 2005 15:27    Předmět: Re: Potrebuju pomoc s motivaci lidi na fóre... Citovat

nebojte sa, dobra praca sa prezentuje sama ; )
kryšpín
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 23 prosinec 2005 18:35    Předmět: Citovat

Tady máš http://www.toplist.cz/

můžeš se podívat co lidi nejvíc zajímá atd.
PvvS
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 24 prosinec 2005 11:21    Předmět: Re: Potrebuju pomoc s motivaci lidi na fóre... Citovat

mm-marek napsal:
drake127 napsal:
A to byste vážně chtěli....

Ono i když by mě něco oslovilo tak si musím ujasnit jestli tam vůbec budou chodit lidi. Nebo se s tím smířit a dělat fórum jen pro velmi úzkou komunitu lidí. Protože i když mě teoreticky osloví tvar lžiček tak asi nemá cenu o tom dělat fórum, ale spíš web....

Mno kolikrat radsi pro uzkou komunitu , kde je jisty ze z toho nakonec bude solidni pratelsky forum,nez o necem co znaj vseci a nakonec z toho nic nebude. Mam forum, kd enepocitam s zadnyma stovkama uzivatelu i 200 bud euspech, ale o to lepsi je tam celkova nalada.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
drake127
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 27 prosinec 2005 11:25    Předmět: Re: Potrebuju pomoc s motivaci lidi na fóre... Citovat

PvvS napsal:
Mno kolikrat radsi pro uzkou komunitu , kde je jisty ze z toho nakonec bude solidni pratelsky forum,nez o necem co znaj vseci a nakonec z toho nic nebude. Mam forum, kd enepocitam s zadnyma stovkama uzivatelu i 200 bud euspech, ale o to lepsi je tam celkova nalada.
Jasně, na "mém" fóru se všichni uživatelé nad 10 příspěvků znají všichni. A tu první desítku zná už dokonce osobně. Förum, kde člověk nestihne přečíst všechny nové odpovědi a pobavit se s lidmi, které zná, je už moc velké Smile
Theera
Přispěvatel
Přispěvatel

PříspěvekZaslal: 30 prosinec 2005 11:37    Předmět: Re: Potrebuju pomoc s motivaci lidi na fóre... Citovat

Přesně tak sem minule tedy už dávno,když jsem ještě hrála,nalezla simsí fórum ( www.thesims2.cz ) a tak je fórum.No to je hrůza tam se ani nestihnete rozkoukat a už tam je milión obpovědí...no děs proto tam je taky 10000moderátorů a adminů,aby to stíhlali....vono to je fakt hrozný!

Já vždycky ,když dělám fórum(zatím jen jedno)tak si seženu někoho,kdo je můk kamarád a zajímá ho totéž spolu tam pak chodíme a píšem..pak regne jeden člověk druhej...atd..a když tam je pak víc lidí tak jich tam i víc chodí,ale pořád se to drží u země.....=))

Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra phpBB CZ -> Nezařaditelné Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na: