logo
Přihlášení
Uživatel: Přihlásit automaticky při příští návštěvě:
Zapomněli jste svoje heslo?
Heslo:
  Registrace
Internetový obchod, e-shop, SEO-shop
Webhosting C4 - 20 GB, PHP, MySQL, administrační systém, 1.200 Kč na rok s doménou v ceně.
Bezproblémová instalace phpBB, Joomla, Drupal. Návody pro C4 - užitečné rady pro zákazníky.

Úvodní stránka
Úvod
Diskusní fórum
Fórum
Ke stažení
Ke stažení
Instalace
Instalace
Rady a Návody
Návody
Moduly
Moduly
Vzhled
Vzhled
FAQ
FAQ
Odkazy
Odkazy
RSS

Levné pneu pro Vaše auto.
Kvalitní kočárky Tako. Levné zájezdy, last-minute

Potrebujem prejst z phpbb2 na phpbb3 kto mi vie s tym pomoct

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra phpBB CZ -> Mods, hacks
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
AjkaKudlanova
Nováček
Nováček

PříspěvekZaslal: 02 květen 2008 21:49    Předmět: Potrebujem prejst z phpbb2 na phpbb3 kto mi vie s tym pomoct Citovat

Hladam niekoho kto by mi urobil do mojho fora podkategorie, zacinam mat forum dost neprehladne. Potrebujem to cim skor. Za fin. odmenu.

Iba skuseneho programatora.

Ajka

Naposledy upravil AjkaKudlanova dne 17 leden 2015 23:08, celkově upraveno 2 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
WhiteWolfSix
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 03 květen 2008 06:09    Předmět: Re: Kto mi urobi na fore podkategorie???? surne Citovat

Ajka, odporúčam Ti prejsť na phpBB3 jednoduchou konverziou z phpBB2. phpBB3 už obsahuje kategórie, resp. podfóra, takže nemusíš nič inštalovať.

WhiteWolfSix (WW6)
AjkaKudlanova
Nováček
Nováček

PříspěvekZaslal: 03 květen 2008 12:09    Předmět: Citovat

to by bol problem na fore je dost pluginov, pre mna je jednodusie urobit podkategorie.
Ďuri
Účastník
Účastník

PříspěvekZaslal: 03 květen 2008 12:14    Předmět: Re: Kto mi urobi na fore podkategorie???? surne Citovat

No a co nevies? Nainstaluj XSMod a potom Simple subforums.
AjkaKudlanova
Nováček
Nováček

PříspěvekZaslal: 03 květen 2008 12:37    Předmět: Re: Kto mi urobi na fore podkategorie???? surne Citovat

Duri uz sa to raz instalovalo ale nefungovalo to preto potrebujem niekoho kto ma s tym skusenosti prosim kto to spravi?
WhiteWolfSix
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 03 květen 2008 12:51    Předmět: Re: Kto mi urobi na fore podkategorie???? surne Citovat

Ajka, o chvíľu bude končiť podpora pre phpBB2, takže skôr či neskôr budeš nútená prejsť na phpBB3. Mnohé funkcie sú už priamo jeho súčasťou, mnohé MODy už existujú aj na phpBB3 a ďalšie sú vo výstavbe.

WhiteWolfSix (WW6)
AjkaKudlanova
Nováček
Nováček

PříspěvekZaslal: 03 květen 2008 12:58    Předmět: Re: Kto mi urobi na fore podkategorie???? surne Citovat

WhiteWolfSix napsal:
Ajka, o chvíľu bude končiť podpora pre phpBB2, takže skôr či neskôr budeš nútená prejsť na phpBB3. Mnohé funkcie sú už priamo jeho súčasťou, mnohé MODy už existujú aj na phpBB3 a ďalšie sú vo výstavbe.

Mas pravdu asi budem musiet prejst na tu novsiu verziu len bohuzial toto spravit sama nezvladnem vedel by si mi s tym pomoct? Nainstalovat phpBB3 nie je problem ale migracia to bude na dhlsie.
Webhosting C4 - 20 GB, PHP, MySQL, administrační systém, 1.200 Kč na rok s doménou v ceně.
Bezproblémová instalace phpBB, Joomla, Drupal. Návody pro C4 - užitečné rady pro zákazníky.
WhiteWolfSix
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 03 květen 2008 15:58    Předmět: Re: Potrebujem prejst z phpbb2 na phpbb3 kto mi vie s tym po Citovat

Nainštaluj si phpBB3 tak, aby zdieľalo databázu s phpBB2. Môžeš použiť rovnaké prístupové údaje ako pre phpBB2, len prefix tabuliek pre phpBB3 zmeň, aby sa jednoznačne odlíšili od phpBB2. Potom z administrácie phpBB3 spusti konverziu. Ak by si mala nejaký problém, napíš mi do SS prístupové údaje do administrácie phpBB3 a presnú cestu k obidvom fóram.

WhiteWolfSix (WW6)
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra phpBB CZ -> Mods, hacks Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na: