logo
Přihlášení
Uživatel: Přihlásit automaticky při příští návštěvě:
Zapomněli jste svoje heslo?
Heslo:
  Registrace
Internetový obchod, e-shop, SEO-shop
Webhosting C4 - 20 GB, PHP, MySQL, administrační systém, 1.200 Kč na rok s doménou v ceně.
Bezproblémová instalace phpBB, Joomla, Drupal. Návody pro C4 - užitečné rady pro zákazníky.

Úvodní stránka
Úvod
Diskusní fórum
Fórum
Ke stažení
Ke stažení
Instalace
Instalace
Rady a Návody
Návody
Moduly
Moduly
Vzhled
Vzhled
FAQ
FAQ
Odkazy
Odkazy
RSS

Levné pneu pro Vaše auto.
Kvalitní kočárky Tako. Levné zájezdy, last-minute

Potíže s instalací u STATION.CZ

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra phpBB CZ -> Nezařaditelné
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
george-czech
Nováček
Nováček

PříspěvekZaslal: 15 září 2006 20:29    Předmět: Potíže s instalací u STATION.CZ Citovat

Chci si nahrát svoje fórum ze slavné verze plus 1.53, které jsem si patřičně upravil, ale mám potíže, jakmile potvrdím okno u instalace, zadá mi toto:

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Access denied for user 'rsforum_714'@'82.208.48.68' (using password: YES) in /home/www/rsnazory.eu/subdomeny/www/db/mysql4.php on line 48

Warning: mysql_error(): supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in /home/www/rsnazory.eu/subdomeny/www/db/mysql4.php on line 330

Warning: mysql_errno(): supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in /home/www/rsnazory.eu/subdomeny/www/db/mysql4.php on line 331
phpBB : Critical Error

Could not connect to the database

Koukal jsem na to a netuším, co s tím dělat...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
PvvS
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 16 září 2006 05:57    Předmět: Re: Potíže s instalací u STATION.CZ Citovat

spatny udaje na pripojenik db. doporiücuju kontaktovat pro napovedu podporu na hostingu, nebo najit FAQ
Webhosting C4 - 20 GB, PHP, MySQL, administrační systém, 1.200 Kč na rok s doménou v ceně.
Bezproblémová instalace phpBB, Joomla, Drupal. Návody pro C4 - užitečné rady pro zákazníky.
george-czech
Nováček
Nováček

PříspěvekZaslal: 16 září 2006 17:45    Předmět: Citovat

JJ problém jsem vyřešil, místo localhost jsem psal station04.station.cz . Cool

Nyní mám však ještě další problém...
Teď jsem sic pokročil, ale narazil jsem na kupu dalších problémů... Toto se mi zobrazuje nad forem, momentálně se snažím vyhledat chyby, ale mám pocit, že je chyba v tom, že vše je v adresáři subdomény...

Warning: fopen(./cache/birthday_0.dat) [function.fopen]: failed to open stream: Permission denied in /home/www/rsnazory.eu/subdomeny/www/portal.php on line 377

Warning: fwrite(): supplied argument is not a valid stream resource in /home/www/rsnazory.eu/subdomeny/www/portal.php on line 378

Warning: fclose(): supplied argument is not a valid stream resource in /home/www/rsnazory.eu/subdomeny/www/portal.php on line 379

Warning: fopen(./cache/last_visit_0_0.dat) [function.fopen]: failed to open stream: Permission denied in /home/www/rsnazory.eu/subdomeny/www/portal.php on line 461

Warning: fwrite(): supplied argument is not a valid stream resource in /home/www/rsnazory.eu/subdomeny/www/portal.php on line 462

Warning: fclose(): supplied argument is not a valid stream resource in /home/www/rsnazory.eu/subdomeny/www/portal.php on line 463

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/www/rsnazory.eu/subdomeny/www/portal.php:377) in /home/www/rsnazory.eu/subdomeny/www/includes/page_header.php on line 747

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/www/rsnazory.eu/subdomeny/www/portal.php:377) in /home/www/rsnazory.eu/subdomeny/www/includes/page_header.php on line 753

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/www/rsnazory.eu/subdomeny/www/portal.php:377) in /home/www/rsnazory.eu/subdomeny/www/includes/page_header.php on line 754
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
PvvS
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 16 září 2006 17:53    Předmět: Re: Potíže s instalací u STATION.CZ Citovat

chmod 777 na adresar cache ..
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra phpBB CZ -> Nezařaditelné Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na: