logo
Přihlášení
Uživatel: Přihlásit automaticky při příští návštěvě:
Zapomněli jste svoje heslo?
Heslo:
  Registrace
Internetový obchod, e-shop, SEO-shop
Webhosting C4 - 20 GB, PHP, MySQL, administrační systém, 1.200 Kč na rok s doménou v ceně.
Bezproblémová instalace phpBB, Joomla, Drupal. Návody pro C4 - užitečné rady pro zákazníky.

Úvodní stránka
Úvod
Diskusní fórum
Fórum
Ke stažení
Ke stažení
Instalace
Instalace
Rady a Návody
Návody
Moduly
Moduly
Vzhled
Vzhled
FAQ
FAQ
Odkazy
Odkazy
RSS

Levné pneu pro Vaše auto.
Kvalitní kočárky Tako. Levné zájezdy, last-minute

pomoc phpBB plus->phpBB

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra phpBB CZ -> Nezařaditelné
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
bery
Nováček
Nováček

PříspěvekZaslal: 08 leden 2006 16:08    Předmět: pomoc phpBB plus->phpBB Citovat

Prosím poraďte mi jak převěst účty z phpBB plus do phpBB klasickýho Exclamation
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bery
Nováček
Nováček

PříspěvekZaslal: 08 leden 2006 16:41    Předmět: prosím Citovat

Prosím opravdu to spěchá Sad
andrej
Přispěvatel
Přispěvatel

PříspěvekZaslal: 08 leden 2006 16:59    Předmět: Citovat

OK. Tak já to řeknu trochu npodrobnběji. Máme phpBB Plus 1.52. Nějak se nám přestalo líbit a rozhodli jsme se, že uděláme klasické phpBB 2.0.19.Ponechaly jsme phpBB Plus a na další poddoménu jsme hodily klasické phpBB a až bude hotové, přesuneme ho na domenu kde bylo to plusko. Potřebujeme ale zachovat účty uživatelů a popř. také příspěvky a témata. Jde to prosím nějak ? Crying or Very sad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
mm-marek
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 08 leden 2006 17:06    Předmět: Re: pomoc phpBB plus->phpBB Citovat

jo, teoreticky jo.
problém je v tom že u pluska jsou dost upravený tabulky. takže jednuduše to rozhodně nepujde. Tušim že se na to už někdo ptal, takže vás odlážu na hledání.

já osobně si to dovedu představit jenom ruční editací sql příkazů, jestli to jde jinak, nevím... ale to neznamená že to nejde.

pokud chcete zachovat jenm účty bude to jednodušší, plusko jsem ale nikdy neměl, takže nevím jak je to upravený (jestli vůbec)

PvvS
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 08 leden 2006 17:18    Předmět: Re: pomoc phpBB plus->phpBB Citovat

nevim, ja jsem pouze aktualizoval phpbb+ na stejnou verzi jakou chcu mit phpBB, pak sem zazalohoval databazi a nahral klasicky phpBB. Zakladni tabulky jsou shodny , pouze je okolo vic balastu. Casem sem pak smazal nepotrebny tabulky.
vitek.borec.cz
Častý přispěvatel
Častý přispěvatel

PříspěvekZaslal: 08 leden 2006 19:46    Předmět: Re: pomoc phpBB plus->phpBB Citovat

PvvS napsal:
nevim, ja jsem pouze aktualizoval phpbb+ na stejnou verzi jakou chcu mit phpBB, pak sem zazalohoval databazi a nahral klasicky phpBB. Zakladni tabulky jsou shodny , pouze je okolo vic balastu. Casem sem pak smazal nepotrebny tabulky.

jj podle mně je to taky tak... ale měla by to být stejná verze fora v plusku jako normálního, pak to vylepšovat výš!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
Webhosting C4 - 20 GB, PHP, MySQL, administrační systém, 1.200 Kč na rok s doménou v ceně.
Bezproblémová instalace phpBB, Joomla, Drupal. Návody pro C4 - užitečné rady pro zákazníky.
bery
Nováček
Nováček

PříspěvekZaslal: 09 leden 2006 09:47    Předmět: Citovat

Čau vítko jestli teda jseš ten kdo jsi Very Happy Hale ono by to chtělo odborníka, kterej by nám s tím píchnul Confused
vitek.borec.cz
Častý přispěvatel
Častý přispěvatel

PříspěvekZaslal: 09 leden 2006 20:23    Předmět: Citovat

bery napsal:
Čau vítko jestli teda jseš ten kdo jsi Very Happy Hale ono by to chtělo odborníka, kterej by nám s tím píchnul Confused

heh ... tak mi napiš webovou stránku o které se to týká, potom mi napiš na ICQ 338071625, domluvíme se. Jinak co budeš požadovat autorizování tak tam napiš phpbb plus na phpbb. Mrknem na to! Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
bery
Nováček
Nováček

PříspěvekZaslal: 11 leden 2006 15:07    Předmět: Citovat

vitek.borec.cz napsal:
bery napsal:

heh ... tak mi napiš webovou stránku o které se to týká, potom mi napiš na ICQ 338071625, domluvíme se. Jinak co budeš požadovat autorizování tak tam napiš phpbb plus na phpbb. Mrknem na to! Smile

Já si tě bohužel do listu ICQ nemůžu přidat Exclamation já už tě tam mám Very Happy Co ti říká ICQ 209296788 Smile
vitek.borec.cz
Častý přispěvatel
Častý přispěvatel

PříspěvekZaslal: 21 leden 2006 13:03    Předmět: Citovat

bery napsal:
vitek.borec.cz napsal:
bery napsal:

Já si tě bohužel do listu ICQ nemůžu přidat Exclamation já už tě tam mám Very Happy Co ti říká ICQ 209296788 Smile

jo aha... tak promiň, mám v contact listu strašně moc lidí, prosím napiš mi i když nebudu online, pravděpodobně budu ottiž neviditelnej!!! Very Happy
herma
Účastník
Účastník

PříspěvekZaslal: 20 únor 2006 20:42    Předmět: Citovat

že se k tomu vracím... je to jednoduché. Plusáci němčouni na to mají přímo sriptík. Celý web se pak dá udělat během několika desítek minut.
Když tak napiš mail herma@herma.org a povím ti víc.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra phpBB CZ -> Nezařaditelné Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na: