logo
Přihlášení
Uživatel: Přihlásit automaticky při příští návštěvě:
Zapomněli jste svoje heslo?
Heslo:
  Registrace
Internetový obchod, e-shop, SEO-shop
Webhosting C4 - 20 GB, PHP, MySQL, administrační systém, 1.200 Kč na rok s doménou v ceně.
Bezproblémová instalace phpBB, Joomla, Drupal. Návody pro C4 - užitečné rady pro zákazníky.

Úvodní stránka
Úvod
Diskusní fórum
Fórum
Ke stažení
Ke stažení
Instalace
Instalace
Rady a Návody
Návody
Moduly
Moduly
Vzhled
Vzhled
FAQ
FAQ
Odkazy
Odkazy
RSS

Levné pneu pro Vaše auto.
Kvalitní kočárky Tako. Levné zájezdy, last-minute

phpBB Plus 1.3 CZ

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra phpBB CZ -> Český a slovenský překlad
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
charvous
Člen týmu
Člen týmu

PříspěvekZaslal: 30 leden 2004 15:11    Předmět: phpBB Plus 1.3 CZ Citovat

Cestina co zacal delat KOZLIK je z vetsi casti hotova.Neco pridal i DVBUSER.K nakouknuti je na stankach http://www.ejdzej.wz.cz/forum/ Kdo bude cestinu chtit at si ji stahne na KOZLIKOVEJCH strankach http://www.vipa.cz/privat/projekty.php Kdyz budete cestinu dal dodelavat,posilejte soubory at to dokompletujeme.Par lidi uz cestinu ma,ale sedi si na ni Exclamation Exclamation Nevim tedy proc Laughing. Tak to dame dohromady takhle Wink.

Naposledy upravil charvous dne 30 leden 2004 15:15, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Webhosting C4 - 20 GB, PHP, MySQL, administrační systém, 1.200 Kč na rok s doménou v ceně.
Bezproblémová instalace phpBB, Joomla, Drupal. Návody pro C4 - užitečné rady pro zákazníky.
Kozlík
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 30 leden 2004 15:14    Předmět: Re: phpBB Plus 1.3 CZ Citovat

Ja ji moc nedělal. Já ji hlavně kompletoval. Nerad bych aby se někdo čílil, že se chlubím cizím peřím. Ale jinak je volně k dispozici. Pokud někde najdete nějakou chybku, dejte prosím vědět.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Karl Mega
Přispěvatel
Přispěvatel

PříspěvekZaslal: 14 únor 2004 11:24    Předmět: Re: phpBB Plus 1.3 CZ Citovat

mám nainstalované forum phpbb2 plus 1.3 CZ ale vždy se mi otevře na stránce s forem ale já bych chtěl aby se otvíralo na stránce "domů" dá se to nějak nastavit?
Člen týmu
Člen týmu

PříspěvekZaslal: 15 únor 2004 17:40    Předmět: Re: phpBB Plus 1.3 CZ Citovat

Karl Mega napsal:
mám nainstalované forum phpbb2 plus 1.3 CZ ale vždy se mi otevře na stránce s forem ale já bych chtěl aby se otvíralo na stránce "domů" dá se to nějak nastavit?

edit index.htm
kód:
<html>
   <head>
   <SCRIPT LANGUAGE="JavaScript">
      <!-- Begin
      window.location = "http://.../xyz.php"
      //  End -->

</script>
   <NOSCRIPT>
       <meta http-equiv="refresh" content="0; URL=http://..../xyz.php">
   </NOSCRIPT>
   </head>
   </body>
</html>
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Karl Mega
Přispěvatel
Přispěvatel

PříspěvekZaslal: 15 únor 2004 19:02    Předmět: Re: phpBB Plus 1.3 CZ Citovat

Diky ale neznáš jiný způsob tenhle mi nefunguje? Sad

PříspěvekZaslal: 19 březen 2004 11:23    Předmět: Re: phpBB Plus 1.3 CZ Citovat

ano hento nefunguje ani mne, lebo server nacita najprv index.php, az potom keby tam nebol, tak hlada htm(l), takze to moc nepomoze, da sa to spravit nejak inak???

ale hlavne som sa chcel spytat, ma niekto ceske tlacitka na phpbb plus??? niektore som pouzil z phpbb, ale v plusku su niektore navyse... diky
Anonymní

PříspěvekZaslal: 11 červenec 2004 14:03    Předmět: Re: phpBB Plus 1.5 CZ Citovat

Máte někdo překlad nové phpBB plus 1.5? Byla uvolněna už nová verze!
Nargul
Častý přispěvatel
Častý přispěvatel

PříspěvekZaslal: 11 červenec 2004 22:01    Předmět: Re: phpBB Plus 1.3 CZ Citovat

Tak on už to Stefan pustil? Každopádně, datum vydání je dneska.

Jestli někdo dělá rychlostí blesku, tak už to má přeložený, pokud ne, tak to zkus sám.
moldow
Častý přispěvatel
Častý přispěvatel

PříspěvekZaslal: 12 červenec 2004 11:47    Předmět: Re: phpBB Plus 1.3 CZ Citovat

jo. ako blesk. aj ten len sem tam udrie. Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Anonymní

PříspěvekZaslal: 20 červenec 2004 00:43    Předmět: Re: phpBB Plus 1.3 CZ Citovat

Hoši ten překlad by byl fakt dobrej, potom dejte vědět kde je to možné stáhnoout, dnes už je verze 1.5.2 takže už druhé doladění, ale jazykové soubory jsou stejné. Bude to bomba!
Nargul
Častý přispěvatel
Častý přispěvatel

PříspěvekZaslal: 20 červenec 2004 10:01    Předmět: Re: phpBB Plus 1.3 CZ Citovat

A co se takhle snažit sám?
micro
Anonymní

PříspěvekZaslal: 25 červenec 2004 11:36    Předmět: Re: phpBB Plus 1.3 CZ Citovat

už máte někdo češtinu na phpbb plus 1.52 ?? ja anglicky neumim Sad
charvous
Člen týmu
Člen týmu

PříspěvekZaslal: 25 červenec 2004 13:07    Předmět: Re: phpBB Plus 1.3 CZ Citovat

Co má verze 1.52 nového? Je v nové verzi pluska obsažený nějaký nový zajímavý mod?

Anonymní

PříspěvekZaslal: 25 červenec 2004 18:59    Předmět: Re: phpBB Plus 1.3 CZ Citovat

to nevim. jen c o sem ji nainstaloval hodila mi nejakej error asi na radku 347.
Anonymní

PříspěvekZaslal: 27 červenec 2004 19:42    Předmět: phpBB Plus 1.52 CZ?? Citovat

Má dost dobrý Módy!! Dokáže třídit příspěvky do kategorií. To znamená, že například zajímavé příspěvky či ve formě článků můžete zařadit do jednotlivých kategorií. Jednak lze tedy třídit ve fórů a dále sortovat i jinak. Takže vám vlastně může posloužit i jako redakční systém.
Dále má nové verze phpBB verze 2.0.10 a tak dále. Mrkni na jejich stránky a podívej se ještě na další módy, ale výše uváděné je asi největší změna, dále i komentáře u galerie jako reg. uživatelé, resp. dost přepracovaná galerie o nové funkce od Smartora a jiné.
milosh
Člen týmu
Člen týmu

PříspěvekZaslal: 01 září 2004 08:30    Předmět: Re: phpBB Plus 1.3 CZ Citovat

Jak jiz jsem psal do predchoziho prispevku, nevi nekdo, zda bude cestina na verzi 1.3 fungovat i na 1.52?
PvvS
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 01 září 2004 10:04    Předmět: Re: phpBB Plus 1.3 CZ Citovat

Nebude. Jiny mody ,vic slov ...

Skus to prelozit . Jedina moznost

milosh
Člen týmu
Člen týmu

PříspěvekZaslal: 01 září 2004 10:27    Předmět: Re: phpBB Plus 1.3 CZ Citovat

Ted na to cucim, no asi se do toho odpoledne pustim, co mi zbyva. Laughing
Nebo se na to zatim vy... a dam tam tu verzi 1.3 Cool

charvous
Člen týmu
Člen týmu

PříspěvekZaslal: 16 září 2004 14:51    Předmět: Re: phpBB Plus 1.52 CZ?? Citovat

Anonymous napsal:
Má dost dobrý Módy!! Dokáže třídit příspěvky do kategorií. To znamená, že například zajímavé příspěvky či ve formě článků můžete zařadit do jednotlivých kategorií. Jednak lze tedy třídit ve fórů a dále sortovat i jinak. Takže vám vlastně může posloužit i jako redakční systém.
Dále má nové verze phpBB verze 2.0.10 a tak dále. Mrkni na jejich stránky a podívej se ještě na další módy, ale výše uváděné je asi největší změna, dále i komentáře u galerie jako reg. uživatelé, resp. dost přepracovaná galerie o nové funkce od Smartora a jiné.

To třídění je Slash mod.

Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra phpBB CZ -> Český a slovenský překlad Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na: