logo
Přihlášení
Uživatel: Přihlásit automaticky při příští návštěvě:
Zapomněli jste svoje heslo?
Heslo:
  Registrace
Internetový obchod, e-shop, SEO-shop
Webhosting C4 - 20 GB, PHP, MySQL, administrační systém, 1.200 Kč na rok s doménou v ceně.
Bezproblémová instalace phpBB, Joomla, Drupal. Návody pro C4 - užitečné rady pro zákazníky.

Úvodní stránka
Úvod
Diskusní fórum
Fórum
Ke stažení
Ke stažení
Instalace
Instalace
Rady a Návody
Návody
Moduly
Moduly
Vzhled
Vzhled
FAQ
FAQ
Odkazy
Odkazy
RSS

Levné pneu pro Vaše auto.
Kvalitní kočárky Tako. Levné zájezdy, last-minute

phpBB 3 - nejde rozeslat hromadný mail více uživatelům

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra phpBB CZ -> Zkušenosti s phpBB
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ShaiMagal
Nováček
Nováček

PříspěvekZaslal: 28 září 2010 17:20    Předmět: phpBB 3 - nejde rozeslat hromadný mail více uživatelům Citovat

Zdravím,

mám problém. Při pokusu o rozeslání hromadného e-mailu jednomu uživateli(třeba 1 uživateli ve skupině) je vše v pořádku. Ale jak rozesílám více uživatelům, respektive do skupiny, která má třeba 2 uživatele, tak to nejde a vypíše se hláška:

Chyba v ENG:
kód:
There were one or more errors while sending the e-mail. Please check the Error log for detailed error messages.

kód:
E-mail error
» EMAIL/PHP/mail()
/adm/index.php

Chyba v CZE:
CZ:
kód:
Objevila se jedna nebo více chyb při odesílání e-mailu. Zkontrolujte Log chyb pro detailní výpisy.

V error logu se pak zobrazí:
kód:
Chyba v  odesílání e-mailu
» EMAIL/PHP/mail()
/adm/index.php

Zkoušel jsem nainstalovat čisté phpbb, založil jeden uživatelský účet a rozeslat mailing a chyba nastala.
Zkoušel jsem to na nejnovější verzi phpBB, tedy 3.0.7-PL1.

Kde by mohl být problém?
Našel jsem spoustu articlů na internetu, ale nikde žádné řešení. Všude se píšou nesmysly typu, že je vypnutá funkce mail() a podobné hlouposti. Funkce mail není vypnutá, protože ji běžně využívám a funguje. Nehledě na to, že kdyby byla, tak by nešel odeslat ani jeden e-mail.

SMTP nevyužívám. Cca půl roku zpátky jsem rozesílal mailingy bez problému. Nevím, kde může být chyba.
Mám více fór. Všude stejná chyba. Může být problém ze strany hostingu? Nějaký špatně nakonfigurovaný modul, či něco podobného?

Děkuji za každou věcnou radu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Webhosting C4 - 20 GB, PHP, MySQL, administrační systém, 1.200 Kč na rok s doménou v ceně.
Bezproblémová instalace phpBB, Joomla, Drupal. Návody pro C4 - užitečné rady pro zákazníky.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra phpBB CZ -> Zkušenosti s phpBB Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na: