logo
Přihlášení
Uživatel: Přihlásit automaticky při příští návštěvě:
Zapomněli jste svoje heslo?
Heslo:
  Registrace
Internetový obchod, e-shop, SEO-shop
Webhosting C4 - 20 GB, PHP, MySQL, administrační systém, 1.200 Kč na rok s doménou v ceně.
Bezproblémová instalace phpBB, Joomla, Drupal. Návody pro C4 - užitečné rady pro zákazníky.

Úvodní stránka
Úvod
Diskusní fórum
Fórum
Ke stažení
Ke stažení
Instalace
Instalace
Rady a Návody
Návody
Moduly
Moduly
Vzhled
Vzhled
FAQ
FAQ
Odkazy
Odkazy
RSS

Levné pneu pro Vaše auto.
Kvalitní kočárky Tako. Levné zájezdy, last-minute

phpBB 1.2 a attachmend mod

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra phpBB CZ -> Mods, hacks
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
PvvS
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 03 srpen 2003 15:20    Předmět: phpBB 1.2 a attachmend mod Citovat

Mám problém s atachment modem v týhle verzi . Jakejkoliv soubor normálně přes formulář nahraju a normálně se mi zobrazí, buď ikona u souboru , nebo náhled u obrázku. Ovšem když na něj kliknu, tak se mi otevře nový okno a už se nic nenačte. Zůstane mi prázná bílá stránka. Práva jsem skoušel , nepomohlo ani 666, ani 777, nic. Řešil ste už někdo tenhle problém ?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PvvS
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 21 srpen 2003 18:25    Předmět: Re: phpBB 1.2 a attachmend mod Citovat

Nikdo neřešil ?? Marně prolejzám domovský fórum phpBB plus. Skouším všechno možný a nic. Pro ukázko co to dělá (spíš nedělá) odkaz http://forum.svetmhd.sk/viewtopic.php?p=166&sid=9827dd73801570dd54e794d76188951b#166 .
Anonymní

PříspěvekZaslal: 22 listopad 2003 20:17    Předmět: Re: phpBB 1.2 a attachmend mod Citovat

Co takhle si poradne precist instal.txt? Wink
PvvS
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 23 listopad 2003 11:45    Předmět: Re: phpBB 1.2 a attachmend mod Citovat

Lehni a usni. Az budes neco umet, tak pak se ozvi. Tenhle problem se neresil ani na oficielnich forech . NAkonec se musel trochu upravit kod. A upravit nastaveni.
Anonymní

PříspěvekZaslal: 23 listopad 2003 11:59    Předmět: Re: phpBB 1.2 a attachmend mod Citovat

Rolling Eyes Reaguju,ale na tvoje prispevky uz naposled!Protoze pak je to mimo tema.Sice neumim nic,ale pokousel jsem se.Takze tady nedel hrdinu ty PAKO!!!Ty si nechodil do SKOLY?Tobe to vsechno spadlo na hlavu Wink (Kdyz se ten attachmend mod nepodaril nainstalovat nekomu kdo ma 400 prispevku tak to bude pro me na 1 kliknuti a je to nainstalovany)
PvvS
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 23 listopad 2003 12:02    Předmět: Re: phpBB 1.2 a attachmend mod Citovat

Prave ze chodil a nad tim attachmentem sem stravil vic jak mesic casu , ale rozchodil . A pokud by jsi se podival poradne do instalace , tak by jsi pochopil ze pri zakladnim foru je instalace na 5 minut. Jsou tam totiz uz upraveny soubory. staci je prekopirovat a dohrat dumpy do DB . Cirou nahodou... Komu pak tady neco spadlo na hlavu ??
Mr.DrtiPrst
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 23 listopad 2003 12:04    Předmět: Re: phpBB 1.2 a attachmend mod Citovat

mno, tvoje odpověď "Co takhle si pořádně přečíst install.txt" vypadala jako když si to nainstaloval presne podle installu, a mě připadal lehce arogantní. "Kdybys to napsal jinak - např a udělal si to podle install.txt?" tak to bych chapal. Proste, kdyby to byla otazka, tak bych te respektoval, ale takhle se musim pridat na stranu PvvS

Pokud napíšete soukromou zprávu, pravděpodobně si ji nepřečtu.

Nebojte, hlavy nekoušu a pomáhám moc rád Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Jirka_P
Účastník
Účastník

PříspěvekZaslal: 23 listopad 2003 13:38    Předmět: Re: phpBB 1.2 a attachmend mod Citovat

to ja vetsinou delam, ale jenomze neumim mi anglicky Crying or Very sad

:: Jirka ::
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
PvvS
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 23 listopad 2003 13:43    Předmět: Re: phpBB 1.2 a attachmend mod Citovat

Ono tam moc veci nejni
Open otevrit
Find najit
Add pridat
after po
IN-LINE FIND najit na radku
IN-LINE REPLACE WITH prepsat na radku
save ulozit
close zavrit

Co je na tom tak slozity ? A navic zacinat upravy s attach modem asi nejni to pravy. Radsi nejaky jednodussi a na tech se naucit.

Jirka_P
Účastník
Účastník

PříspěvekZaslal: 23 listopad 2003 13:51    Předmět: Re: phpBB 1.2 a attachmend mod Citovat

jo, ale jsou tam treba ..... nejaky blaboly o tom co mam vytvrit tam a tam, apod.

:: Jirka ::
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
PvvS
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 23 listopad 2003 17:12    Předmět: Re: phpBB 1.2 a attachmend mod Citovat

No muj osobni dojem je ten zr pokud si clovek neumi , byt s podporou slovniku prelozit tech par slov , tak by se do toho nemel poustet. Navic to chce aspon zakladni znalost PHP , aby si clovek nasel pripadny chyby. Kazdej se musi ucit, ale prvne by mel zacit u sebe a pak az kdyz selzou vsechny moznosti, tak se ptat jinde. Tak si ma rict nekomu kdo mu to udela, a to bud z dobre vule zadarmo , nebo za to holt zaplati. S tim se kazdej musi smirit.
Webhosting C4 - 20 GB, PHP, MySQL, administrační systém, 1.200 Kč na rok s doménou v ceně.
Bezproblémová instalace phpBB, Joomla, Drupal. Návody pro C4 - užitečné rady pro zákazníky.
Anonymní

PříspěvekZaslal: 23 listopad 2003 19:03    Předmět: Re: phpBB 1.2 a attachmend mod Citovat

Mr.DrtiPrst napsal:
mno, tvoje odpověď "Co takhle si pořádně přečíst install.txt" vypadala jako když si to nainstaloval presne podle installu, a mě připadal lehce arogantní. "Kdybys to napsal jinak - např a udělal si to podle install.txt?" tak to bych chapal. Proste, kdyby to byla otazka, tak bych te respektoval, ale takhle se musim pridat na stranu PvvS
Ten prvni arogantni jsem nebyl ja,v jinem tematu mi prave PvvS napsal *Co se podivat do install.txt ???* (to je jak zalovani,ale je to tak) Tak jsem mu tady v jeho tematu napsal neco podobnyho (AT VI JAK TO CHUTNA)Pred tremi dny jsme jeste nevedel co je to phpBB a php vubec ,ale podarilo se mi ho nainstalovat!Je pravda,ze jsem ten install.txt necetl,ale nevypada to zas tak huste!Jenom prepisovani a vkladani najdes si tu cast co potrebujes around line 106 na jakym radku se nachazi a pak se to provede!!!Nebo nemam pravdu?Chtel jsem trochu popostrcit,ale je fakt,ze ten install.txt je prvni vec.Ale tedka jsem zjistil,ze si asi stahnu phpBB + 1.2 a k tomu cestinu,ale nevim kde?Fakt jsem hledal Smile)
PvvS
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 23 listopad 2003 19:12    Předmět: Re: phpBB 1.2 a attachmend mod Citovat

Preju hodne stesti s Pluskem . Doporucuju rozchodit attach obrazku jako prvni Smile Co se tyce prekladu , tak to chce hledat , a skladat. Komplet to asi nikde nejni .

A co sem mel napsat na ten dotaz ?? Rovnou zadsot o navod ve stylu proste mi to poslite. Ono obcas trochu jina formulace dela zazraky. Cestinu sem mel komplet, ale asi sem ji smazal i s forem Smile Smile Smile .

Imho nasel jsem prelozeny ikony a posilam postovniho holuba . Snad to podle kristalove koule najde , kam to ma dorucit.

Anonymní

PříspěvekZaslal: 23 listopad 2003 19:23    Předmět: Re: phpBB 1.2 a attachmend mod Citovat

PvvS napsal:
Preju hodne stesti s Pluskem . Doporucuju rozchodit attach obrazku jako prvni Smile Co se tyce prekladu , tak to chce hledat , a skladat. Komplet to asi nikde nejni .

A co sem mel napsat na ten dotaz ?? Rovnou zadsot o navod ve stylu proste mi to poslite. Ono obcas trochu jina formulace dela zazraky. Cestinu sem mel komplet, ale asi sem ji smazal i s forem Smile Smile Smile .

Imho nasel jsem prelozeny ikony a posilam postovniho holuba . Snad to podle kristalove koule najde , kam to ma dorucit.
Sorrac,napsal jesm to blbe,moc strucne a to se nevyplaci jak vidim Wink Asi si ji smaznul?Prosim podivej se a kdyz budes v tom tak mi posli phpBB + 1.2 a tu cestinu (muzou bejt i ty casti) ale lepsi je komplet!Napsal jsem to dobre?Nebo toho tedka zas chci moc?Dik Saffa salu@wo.cz
PvvS
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 23 listopad 2003 19:27    Předmět: Re: phpBB 1.2 a attachmend mod Citovat

No uz je to lepsi . Pokud se slusne zeptas, tak niko nema nic proti pomoci . POdivam se potom , ale nic neslibuju. Opravdu jsem to mazal docela dukladne.
Mr.DrtiPrst
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 23 listopad 2003 20:45    Předmět: Re: phpBB 1.2 a attachmend mod Citovat

Anonymous napsal:
Mr.DrtiPrst napsal:
Ten prvni arogantni jsem nebyl ja,v jinem tematu mi prave PvvS napsal *Co se podivat do install.txt ???* (to je jak zalovani,ale je to tak) Tak jsem mu tady v jeho tematu napsal neco podobnyho (AT VI JAK TO CHUTNA)Pred tremi dny jsme jeste nevedel co je to phpBB a php vubec ,ale podarilo se mi ho nainstalovat!Je pravda,ze jsem ten install.txt necetl,ale nevypada to zas tak huste!Jenom prepisovani a vkladani najdes si tu cast co potrebujes around line 106 na jakym radku se nachazi a pak se to provede!!!Nebo nemam pravdu?Chtel jsem trochu popostrcit,ale je fakt,ze ten install.txt je prvni vec.Ale tedka jsem zjistil,ze si asi stahnu phpBB + 1.2 a k tomu cestinu,ale nevim kde?Fakt jsem hledal Smile)

Heh, promíň, to je problém anonymních uživatelů. Btw, můžeš tam psát nick i když si anonym, teda pokud ho už někdo nemá regnutej Smile

Pokud napíšete soukromou zprávu, pravděpodobně si ji nepřečtu.

Nebojte, hlavy nekoušu a pomáhám moc rád Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Kozlík
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 23 listopad 2003 20:57    Předmět: Re: phpBB 1.2 a attachmend mod Citovat

Myslím, že se tady všichni shoneme, že na dotaz "jak to mám nainstalovat" ti asi nebude moc lidí ochotno odpovídat, protože to je prostě součástí dokumentace těch jednotlivých MODů. Pokud ale položíš dotaz typu "mám to a to, hledal jsem tam a tam a ono to nedělá to co by mělo, ale dělá to tohle" (tím myslím dostatečně konkrétní) uřčitě se tady někdo ochotnej ti pomoci najde.
Prostě je to i o tom, se umět zeptat.

PvvS
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 26 listopad 2003 15:09    Předmět: Re: phpBB 1.2 a attachmend mod Citovat

Tam doma uz nic nejni . Skus se zeptat tady http://asu-forum.wz.cz/ esli nahodou nema zalohu . Puvodni forum (pre reinstalaci) sem mu delal podle myho.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra phpBB CZ -> Mods, hacks Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na: