logo
Přihlášení
Uživatel: Přihlásit automaticky při příští návštěvě:
Zapomněli jste svoje heslo?
Heslo:
  Registrace
Internetový obchod, e-shop, SEO-shop
Webhosting C4 - 20 GB, PHP, MySQL, administrační systém, 1.200 Kč na rok s doménou v ceně.
Bezproblémová instalace phpBB, Joomla, Drupal. Návody pro C4 - užitečné rady pro zákazníky.

Úvodní stránka
Úvod
Diskusní fórum
Fórum
Ke stažení
Ke stažení
Instalace
Instalace
Rady a Návody
Návody
Moduly
Moduly
Vzhled
Vzhled
FAQ
FAQ
Odkazy
Odkazy
RSS

Levné pneu pro Vaše auto.
Kvalitní kočárky Tako. Levné zájezdy, last-minute

Nutně potřebuji radu

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra phpBB CZ -> Vzhled a grafické prvky
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Flinstoun
Účastník
Účastník

PříspěvekZaslal: 19 únor 2007 19:49    Předmět: Nutně potřebuji radu Citovat

Problém je v tom ,chtěl jsem snížit počet stylů(jak kvůli instalací modů atd). Mám 3 styly Fi Black,Fi Black blue a Subsilver .Chci odstranit(oddinstalovat) Fi black Blue a subsilver,ale jakmile dám odinstalaci vyhodí mi to tuto chybu

citace:

Template->make_filename(): Error - file /var/www/xxxxxxxxxxx.net/www/templates/fiblack3dblue/admin/confirm_body.tpl does not exist

Tato chyba mi naskočí u ostraňování kteréhokoliv stylu a přitom na zálohovém foru -které je téměř stejné vše funguje .Mohl by mi prosím někdo poradit??
Hledal jsem chybu a nic jsem nenašel a přitom ten soubor existuje a je na místě kde má být. Díky moc za každou radu Laughing už nevím kde bych hledal
Vykoušel jsem přepsat celý template jak Fi Black tak FI Black blue tam chyba nebude bude někde jinde(vyhazuje to stejnou chybu)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Webhosting C4 - 20 GB, PHP, MySQL, administrační systém, 1.200 Kč na rok s doménou v ceně.
Bezproblémová instalace phpBB, Joomla, Drupal. Návody pro C4 - užitečné rady pro zákazníky.
gmvasek
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 19 únor 2007 20:10    Předmět: Citovat

co si třeba změnit ten template před tím než ho odstraníš Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Flinstoun
Účastník
Účastník

PříspěvekZaslal: 19 únor 2007 20:12    Předmět: Citovat

Je změněn a stejně nejdou ty druhé dát pryč - to mě taky napadlo jestli jsem na to nezapoměl --- ale nezapoměl Laughing
Flinstoun
Účastník
Účastník

PříspěvekZaslal: 19 únor 2007 20:21    Předmět: Re: Nutně potřebuji radu Citovat

Flinstoun napsal:
Problém je v tom ,chtěl jsem snížit počet stylů(jak kvůli instalací modů atd). Mám 3 styly Fi Black,Fi Black blue a Subsilver .Chci odstranit(oddinstalovat) Fi black Blue a subsilver,ale jakmile dám odinstalaci vyhodí mi to tuto chybu

citace:

Template->make_filename(): Error - file /var/www/xxxxxxxxxxx.net/www/templates/fiblack3dblue/admin/confirm_body.tpl does not exist

Tato chyba mi naskočí u ostraňování kteréhokoliv stylu a přitom na zálohovém foru -které je téměř stejné vše funguje .Mohl by mi prosím někdo poradit??
Hledal jsem chybu a nic jsem nenašel a přitom ten soubor existuje a je na místě kde má být. Díky moc za každou radu Laughing už nevím kde bych hledal
Vykoušel jsem přepsat celý template jak Fi Black tak FI Black blue tam chyba nebude bude někde jinde(vyhazuje to stejnou chybu)

tak to nechápu??? Chyba je ............../admin/confirm_body.tpl does not exist
ale přitom cesta by měla být /admin/admin_confirm_body.tpl??????????
Nebude ta chyba někde jinde??? díky za každou radu -díky moc Rolling Eyes
smiesek
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 20 únor 2007 05:48    Předmět: Re: Nutně potřebuji radu Citovat

Flinstoun napsal:
tak to nechápu??? Chyba je ............../admin/confirm_body.tpl does not exist
ale přitom cesta by měla být /admin/admin_confirm_body.tpl??????????
Nebude ta chyba někde jinde??? díky za každou radu -díky moc Rolling Eyes

nevím co řešíš.
Jednuduše si stáhni nový subSilver a nebo jej tam přehraj (pokud používáš jiný vzhled ze subSilveru) do složky template/název stylu/admin
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra phpBB CZ -> Vzhled a grafické prvky Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na: