logo
Přihlášení
Uživatel: Přihlásit automaticky při příští návštěvě:
Zapomněli jste svoje heslo?
Heslo:
  Registrace
Internetový obchod, e-shop, SEO-shop
Webhosting C4 - 20 GB, PHP, MySQL, administrační systém, 1.200 Kč na rok s doménou v ceně.
Bezproblémová instalace phpBB, Joomla, Drupal. Návody pro C4 - užitečné rady pro zákazníky.

Úvodní stránka
Úvod
Diskusní fórum
Fórum
Ke stažení
Ke stažení
Instalace
Instalace
Rady a Návody
Návody
Moduly
Moduly
Vzhled
Vzhled
FAQ
FAQ
Odkazy
Odkazy
RSS

Levné pneu pro Vaše auto.
Kvalitní kočárky Tako. Levné zájezdy, last-minute

Nějak to tu umřelo!!!

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra phpBB CZ -> Nezařaditelné
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Dostalo se vám zde v poslední době kvalitní odpovědi?
Ano vždy!
33%
 33%  [ 4 ]
Ano ale jen odčas!
33%
 33%  [ 4 ]
Ne nikdy!
33%
 33%  [ 4 ]
Celkem hlasů : 12

Autor Zpráva
Karl Mega
Přispěvatel
Přispěvatel

PříspěvekZaslal: 15 duben 2004 11:24    Předmět: Nějak to tu umřelo!!! Citovat

Nezdá se vám že to tu nějak umřelo! Dřív tu alespon někdo odpovídal na otázky ale ted tady spíš jen nekdo vykřikne do tmy a potom zase nic!
Mám tím na mysli že se tady tomu nikdo nevěnuje! A to mě mrzí. Je tu hodně nezodpovězenejch dotazů a nikdo se nemá k tomu aby je zodpověděl! Jednou tu zaznělo že naco by Azu potřeboval moderátory když to všechno stíhá sám ale mám dojem že nestíhá!

Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 15 duben 2004 11:52    Předmět: Re: Nějak to tu umřelo!!! Citovat

Karl Mega napsal:
Nezdá se vám že to tu nějak umřelo! Dřív tu alespon někdo odpovídal na otázky ale ted tady spíš jen nekdo vykřikne do tmy a potom zase nic!
Mám tím na mysli že se tady tomu nikdo nevěnuje! A to mě mrzí. Je tu hodně nezodpovězenejch dotazů a nikdo se nemá k tomu aby je zodpověděl! Jednou tu zaznělo že naco by Azu potřeboval moderátory když to všechno stíhá sám ale mám dojem že nestíhá!
Sak odpovidame. Ale pokud se tu jeden dotaz ocita 5* nad sebou alidi sou lini hledat a jeste se urazej, tak je to tezky. To pak leckoho prejde chut nekomu zase radit.
Karl Mega
Přispěvatel
Přispěvatel

PříspěvekZaslal: 15 duben 2004 12:02    Předmět: Re: Nějak to tu umřelo!!! Citovat

Takhle jsem to nemyslel je samozřejmí že pokud někdo napíše skoro tu samou otázku co tady už byla zodpovězena tak ho odkážu tam kde ta odpověd napsaná je ale jsou tu i jiné příspěvky a ty nejsou odpovězeny vůbec a nebo tam jen někdo něco plácne co ho zrovna napadne! Tohle mám namysli!
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 15 duben 2004 13:08    Předmět: Re: Nějak to tu umřelo!!! Citovat

Jestli můžu tak jen dvě poznámečky:
1. Azu neví všechno. Ten to založil, provozuje to, hostuje a tak. Není tady od toho, aby na všechno odpovídal.
2. Opravdu je tady spouuuuuuusta dotazů mockrát. Nechce to bejt línej hledat. A asi tady holt budou i nezodpovězené dotazy na které třaba nikdo nezná odpověď. I to se může stát. Já to tady taky dost sleduju a odpovídám jen pokud vím jak. Odpovědi typu "nojo já taky nevím co s tím" většinou moc nepomohou.
Snad jsem se moc nerozkecal Smile a až padne nějakej ZAJÍMAVEJ dotaz, tak se pokusím odpovědět (teda když budu vědět co)

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Karl Mega
Přispěvatel
Přispěvatel

PříspěvekZaslal: 15 duben 2004 13:29    Předmět: Re: Nějak to tu umřelo!!! Citovat

To Kozlík: Pokud chceš kvalitní otázku mám tu jednu přímo pro tebe.Doufam že se nepletu ale myslím že jsi se podílel na překladu phpbb plus a proto se tě chci zeptat nechtěl bys přeložit minervu?
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 15 duben 2004 14:35    Předmět: Re: Nějak to tu umřelo!!! Citovat

Smile to není pěkná otázka. Schválně proč myslíš, že jsem na ni už jednou neodpověděl. Na překladu pluska jsem se podílel to je pravda, ale z velké části jako donucenej koordinátor (sorry Charvouši), a sám jsem překládal vlastně jen pár věcí.
A teď tedy k Minervě zcela upřímně. Jak moc se to liší od Pluska? Tím myslím použité moduly a tak. Třeba se zjistí, že toho je většina přeložená. Já jsem to teda vůbec nezkoumal, tak možná mluvím z cesty.
No pokud někdy budu mít hodně dobrou náladu tak třeba jo, ale pravda je taková, že už se montuju do dost věcí. V současné době se třeba pokoušíme rozjet server na podporu RS Mambo (http://www.mamboserver.com/) pak udržuju svoje kamery občas někomu pomůžu s instalací phpBB no a ještě se po mě chce abych vykonával v práci funkci kapitalisty.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Karl Mega
Přispěvatel
Přispěvatel

PříspěvekZaslal: 15 duben 2004 14:55    Předmět: Re: Nějak to tu umřelo!!! Citovat

Já jsem si myslel že už jsi ten dotaz četl ale nechtělo se ti na to odpovídat proto jsem se zeptal přímo. Z pluska to má hodně ale je to ještě rozsáhlejší než je plusko ale kupodivu na to že je to tak rozsáhlí načításe o poznání rychleji než plusko to pořád někde vázne. Proto bych minervu doporučoval víc než plusko. Pokud bys na to chtěl někdy mrknout tak dovnload je tady:http://www.project-minerva.it/minerva/dload.php?action=category&id=2 ten na oficialní stránce je nějakej vadnej.
Člen týmu
Člen týmu

PříspěvekZaslal: 15 duben 2004 15:32    Předmět: Re: Nějak to tu umřelo!!! Citovat

Kozlík napsal:
Smile to není pěkná otázka. Schválně proč myslíš, že jsem na ni už jednou neodpověděl. Na překladu pluska jsem se podílel to je pravda, ale z velké části jako donucenej koordinátor (sorry Charvouši), a sám jsem překládal vlastně jen pár věcí.
A teď tedy k Minervě zcela upřímně. Jak moc se to liší od Pluska? Tím myslím použité moduly a tak. Třeba se zjistí, že toho je většina přeložená. Já jsem to teda vůbec nezkoumal, tak možná mluvím z cesty.
No pokud někdy budu mít hodně dobrou náladu tak třeba jo, ale pravda je taková, že už se montuju do dost věcí. V současné době se třeba pokoušíme rozjet server na podporu RS Mambo (http://www.mamboserver.com/) pak udržuju svoje kamery občas někomu pomůžu s instalací phpBB no a ještě se po mě chce abych vykonával v práci funkci kapitalisty.

Potrefena husa se vzdycky ozve Smile Laughing . No Kozlik me tu jiz citoval a ted je rada na me. Musim zodpovedne rict, ze me hodne pomohlo tohle forum a hlavne v zacatcich. Jenze clovek kolikrat spousty veci nepochopi a tak se snazi kontaktovat na ICQ. Pravda je, ze jedinej kdo mel snahu opravdu pomoci byl vzdycky Kozlik(doporucuji:zvlaste uzasne jsou jeho rejpaci poznamky,nutici cloveka premyslet proc ho vlastne kontaktoval Laughing ),Mr.Drtiprst a DVBuser Very Happy . Timto se omlovam Kozlikovi za ty sedive vlasy, kterych ma kvuli me urcite pozehnane. Take mu jeste jednou dekuji za kompletaci cestiny. Je mi trosku lito ze mi malo kdy na ICQ odpovedel AZU Rolling Eyes. No, ale Kozlik by rekl: Azu nema cas Wink

Webhosting C4 - 20 GB, PHP, MySQL, administrační systém, 1.200 Kč na rok s doménou v ceně.
Bezproblémová instalace phpBB, Joomla, Drupal. Návody pro C4 - užitečné rady pro zákazníky.
Kozlík
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 15 duben 2004 15:35    Předmět: Re: Nějak to tu umřelo!!! Citovat

No pokud bude někdy o víkendu hnusně tak na to juknu. Ale NIC NESLIBUJU. Smile
Karl Mega
Přispěvatel
Přispěvatel

PříspěvekZaslal: 15 duben 2004 15:52    Předmět: Re: Nějak to tu umřelo!!! Citovat

Kozlík napsal:

Já bych byl radši kdybys sliboval ale i tak si toho cenim. Ještě zpátky k tý podobnosti s pluskem myslim že forum a portal budou skoro stejný až na pár změn co bych ale opravdu ocenil by bylo přeložení administrátorského panelu protože tam je toho opravdu hodně. A myslim že tam bude i něco jako v plusku super moderator panel ale bude se to menovat jinak. Předem díky za jakoukoli snahu!

Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 16 duben 2004 10:38    Předmět: Re: Nějak to tu umřelo!!! Citovat

Karl Mega napsal:
Kozlík napsal:

Já bych byl radši kdybys sliboval ale i tak si toho cenim. Ještě zpátky k tý podobnosti s pluskem myslim že forum a portal budou skoro stejný až na pár změn co bych ale opravdu ocenil by bylo přeložení administrátorského panelu protože tam je toho opravdu hodně. A myslim že tam bude i něco jako v plusku super moderator panel ale bude se to menovat jinak. Předem díky za jakoukoli snahu!
Takze je to zase o tom ze nekdo chce neco prelozit ? A co uz mas hotovy ? Nebo o kterych modulech vis ze jsou shodny ? Forum se da prelozit s NOTEPADEM a slovnikem , nic vic nejni potreba. M
Kozlík
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 16 duben 2004 11:07    Předmět: Re: Nějak to tu umřelo!!! Citovat

Já nic překládat nechci Smile (ale on se do toho nikdo nemá). Stejnýho je toho asi tak půlka. Teď to kontroluju. Pak sem někám dám seznam modulů i se stavem překladu.
Koukal jsem, že www.phpbb2.de přešlo z pluska právě na Minervu.

Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra phpBB CZ -> Nezařaditelné Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na: