logo
Přihlášení
Uživatel: Přihlásit automaticky při příští návštěvě:
Zapomněli jste svoje heslo?
Heslo:
  Registrace
Internetový obchod, e-shop, SEO-shop
Webhosting C4 - 20 GB, PHP, MySQL, administrační systém, 1.200 Kč na rok s doménou v ceně.
Bezproblémová instalace phpBB, Joomla, Drupal. Návody pro C4 - užitečné rady pro zákazníky.

Úvodní stránka
Úvod
Diskusní fórum
Fórum
Ke stažení
Ke stažení
Instalace
Instalace
Rady a Návody
Návody
Moduly
Moduly
Vzhled
Vzhled
FAQ
FAQ
Odkazy
Odkazy
RSS

Levné pneu pro Vaše auto.
Kvalitní kočárky Tako. Levné zájezdy, last-minute

nápad na vytvoření nové kategorie

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra phpBB CZ -> Nezařaditelné
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Myslíte si, že by tu mohlo vzniknout popisovaný topic (viz první příspěvek)?
Ano já bych ho bral
57%
 57%  [ 4 ]
Je mi to jedno
28%
 28%  [ 2 ]
Zbytečnost
14%
 14%  [ 1 ]
Celkem hlasů : 7

Autor Zpráva
vitek.borec.cz
Častý přispěvatel
Častý přispěvatel

PříspěvekZaslal: 10 listopad 2005 14:28    Předmět: nápad na vytvoření nové kategorie Citovat

Napadlo mně vytvořit novou kategorie "Upraveniny modifikací". Když někomu se například podaří nějak hezky upravit nějakej modul, tak aby nám do tohoto fora napsal co přidal a kam. To forum by nebylo ani tak o diskuzi, jako o vylepšování stávajících pluginů, protože jsem třeba prácě docela dost vylepšil modul KB a nevím kam to mám napsat. ... je to jen čistě můj návrh - napadl mně díky churchyardovi, když jsme jednali o nějakých kravinkách ohledně PM

Naposledy upravil vitek.borec.cz dne 10 listopad 2005 14:58, celkově upraveno 2 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
Webhosting C4 - 20 GB, PHP, MySQL, administrační systém, 1.200 Kč na rok s doménou v ceně.
Bezproblémová instalace phpBB, Joomla, Drupal. Návody pro C4 - užitečné rady pro zákazníky.
churchyard
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 10 listopad 2005 14:33    Předmět: Re: nápad na vytvoření nové kategorie Citovat

Podpisy az na letisti! Smile
vitek.borec.cz
Častý přispěvatel
Častý přispěvatel

PříspěvekZaslal: 10 listopad 2005 14:51    Předmět: Re: nápad na vytvoření nové kategorie Citovat

churchyard napsal:
Podpisy az na letisti! Smile

Very Happy ... ne teďka vážně, co si o tom myslíš? ... když vidim tak se tu docela dost kódu objevuje, ale jsou strašně špatně hledatelné mezi těma příspěvkama jestli existuje tenhle mód a jestli je čeština na tento atd...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
churchyard
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 10 listopad 2005 14:55    Předmět: Re: nápad na vytvoření nové kategorie Citovat

na me nezalezi
vitek.borec.cz
Častý přispěvatel
Častý přispěvatel

PříspěvekZaslal: 10 listopad 2005 14:56    Předmět: Re: nápad na vytvoření nové kategorie Citovat

churchyard napsal:
na me nezalezi

neřekl jsem že na tebe záleži, ale určitě by admin věděl názor dalších, jestli to není zbytečnost, tak se tedy ptám co si o tom myslíš a né jestli na tobě záleží Exclamation
churchyard
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 10 listopad 2005 15:03    Předmět: Re: nápad na vytvoření nové kategorie Citovat

Jinak s tim topicem
englishska terminologie
board -> category -> forum -> topic/thred -> post
ceska:
forum -> kategorie -> forum (nevyresenej termin, kvuli nezameneni s prvnim forum=board, pouzivam sekce) -> tema -> prispevek

Ale jestli ti jde jen o topic, tak ho zaloz

jiank se omlouvam za muj post o neco vejs, melo tam bejt "mně".

hlasoval jsem: je mi to dva

vitek.borec.cz
Častý přispěvatel
Častý přispěvatel

PříspěvekZaslal: 10 listopad 2005 15:05    Předmět: Re: nápad na vytvoření nové kategorie Citovat

promiň, špatně definováno měl jsem na mysli novou kategorii
churchyard
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 10 listopad 2005 15:09    Předmět: Re: nápad na vytvoření nové kategorie Citovat

to je zase moc vysoko
tady na foru jsou 2 kategorie - phpBB a ostani Smile
asi myslis neco jako je ted tady "nezaraditelne"

vitek.borec.cz
Častý přispěvatel
Častý přispěvatel

PříspěvekZaslal: 10 listopad 2005 15:12    Předmět: Re: nápad na vytvoření nové kategorie Citovat

churchyard napsal:
to je zase moc vysoko
tady na foru jsou 2 kategorie - phpBB a ostani Smile
asi myslis neco jako je ted tady "nezaraditelne"

a nebo třeba vyvořit podkategorii v kategorii mods, hacks,... podKatergorii s jménem Upgrady ... nebo vaše patche, ultility, ... nebo tak nějak
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra phpBB CZ -> Nezařaditelné Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na: