logo
Přihlášení
Uživatel: Přihlásit automaticky při příští návštěvě:
Zapomněli jste svoje heslo?
Heslo:
  Registrace
Internetový obchod, e-shop, SEO-shop
Webhosting C4 - 20 GB, PHP, MySQL, administrační systém, 1.200 Kč na rok s doménou v ceně.
Bezproblémová instalace phpBB, Joomla, Drupal. Návody pro C4 - užitečné rady pro zákazníky.

Úvodní stránka
Úvod
Diskusní fórum
Fórum
Ke stažení
Ke stažení
Instalace
Instalace
Rady a Návody
Návody
Moduly
Moduly
Vzhled
Vzhled
FAQ
FAQ
Odkazy
Odkazy
RSS

Levné pneu pro Vaše auto.
Kvalitní kočárky Tako. Levné zájezdy, last-minute

NALÉHAVÉ - File Attachment Mod 2.3.7 v češtině

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra phpBB CZ -> Mods, hacks
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
L-D-A
Anonymní

PříspěvekZaslal: 14 květen 2003 01:13    Předmět: NALÉHAVÉ - File Attachment Mod 2.3.7 v češtině Citovat

Zdravím, poradí mi někdo kde sehnat File Attachment Mod 2.3.7 s českým překladem? Potřeboval bych ho velmi nutně.

Předem velmi děkuji.

Ještě by mě zajímalo kde sehnat Statistics Mod v češtině a který je nejlepší (stačil by takový, který je namto fóru Smile ) Veškeré odkazy co jsem viděl mě odkazovali někam jinam Crying or Very sad

Díky
admin
Administrátor
Administrátor

PříspěvekZaslal: 15 květen 2003 13:00    Předmět: Re: NALÉHAVÉ - File Attachment Mod 2.3.7 v češtině Citovat

Attachment mod ve slovenštině ale starší verze na, info zde: http://www.phpbbcz.com/viewtopic.php?t=203

Statistic mod najdeš na: http://www.opentools.de/board/download_module.php?id=313
překlad zde: http://www.phpbbcz.com/viewtopic.php?t=193

admin
Administrátor
Administrátor

PříspěvekZaslal: 15 květen 2003 13:01    Předmět: Re: NALÉHAVÉ - File Attachment Mod 2.3.7 v češtině Citovat

Attachmen mod + čeština je zde: http://www.opentools.de/board/viewtopic.php?t=262&page=4
L-D-A
Anonymní

PříspěvekZaslal: 15 květen 2003 15:49    Předmět: Re: NALÉHAVÉ - File Attachment Mod 2.3.7 v češtině Citovat

Dík. Wink
Uz jsem ten File Attachment mod nainstaloval 2x (i s View attachments addonem) a uplne v poho, vybornej mod. Doporucuju vsem Very Happy
L-D-A
Anonymní

PříspěvekZaslal: 15 květen 2003 23:22    Předmět: Re: NALÉHAVÉ - File Attachment Mod 2.3.7 v češtině Citovat

Tak na ten odkaz na Statistics mod me to nepustilo, tak sem si stahl 2.1.5 a prelozil si ji do cestiny. Very Happy Very Happy
Čuga
Přispěvatel
Přispěvatel

PříspěvekZaslal: 18 květen 2003 11:09    Předmět: Re: NALÉHAVÉ - File Attachment Mod 2.3.7 v češtině Citovat

jo no, tez sem to udelal takhle, ale nefungujou mi smajlici, nevite nekdo proc??? pokud by ste se chteli mrknout, tak forum je na http://versti.wz.cz/forum

Čuga Twisted Evil

Čuga
Přispěvatel
Přispěvatel

PříspěvekZaslal: 18 květen 2003 17:58    Předmět: Re: NALÉHAVÉ - File Attachment Mod 2.3.7 v češtině Citovat

jo jeste jedna otazecka... Azu, co mas u tech statistik za odkaz??? ja tam mam normalne odkaz na statistics.php, ale ty to mas podle vseho udelane jinak, muzes mi ho tu napsat??? thx

Čuga Twisted Evil

L-D-A
Anonymní

PříspěvekZaslal: 18 květen 2003 18:36    Předmět: Re: NALÉHAVÉ - File Attachment Mod 2.3.7 v češtině Citovat

Jo tak smajlící mi taky nefungujou! Evil or Very Mad
Ale nevim, jeste sem se na to nekoukal kde by mohl nejt problem. Rolling Eyes
admin
Administrátor
Administrátor

PříspěvekZaslal: 19 květen 2003 14:05    Předmět: Re: NALÉHAVÉ - File Attachment Mod 2.3.7 v češtině Citovat

Čuga napsal:
jo jeste jedna otazecka... Azu, co mas u tech statistik za odkaz??? ja tam mam normalne odkaz na statistics.php, ale ty to mas podle vseho udelane jinak, muzes mi ho tu napsat??? thx

Čuga Twisted Evil

mám to taky tak

Čuga
Přispěvatel
Přispěvatel

PříspěvekZaslal: 19 květen 2003 16:19    Předmět: Re: NALÉHAVÉ - File Attachment Mod 2.3.7 v češtině Citovat

no ale me to nijak nebere v uvahu, ze jsem prihlaseny a proste mi to ukaze statistiky jako neprihlasenemu uzivateli, kdezto u tebe to funguje lip...

Čuga Twisted Evil

Čuga
Přispěvatel
Přispěvatel

PříspěvekZaslal: 21 květen 2003 08:25    Předmět: Re: NALÉHAVÉ - File Attachment Mod 2.3.7 v češtině Citovat

No jde mi o to, ze tobe to pri najeti na odkaz ukaze statistics.php?sid=1asdf atd. no a me to tam nechava jenom statistics.php...

to by me zajimalo, jak si udelal...

Čuga Twisted Evil

admin
Administrátor
Administrátor

PříspěvekZaslal: 21 květen 2003 18:06    Předmět: Re: NALÉHAVÉ - File Attachment Mod 2.3.7 v češtině Citovat

to je jen identifikátor session, někdy to tam je někdy ne, to záleží na cookies a nastavení PHP
Čuga
Přispěvatel
Přispěvatel

PříspěvekZaslal: 21 květen 2003 21:18    Předmět: Re: NALÉHAVÉ - File Attachment Mod 2.3.7 v češtině Citovat

no ja mam cookies vyple a jede mi to u tebe tez, takze asi bude problem v nastaveni php, jake nastaveni tim myslis???

Čuga Twisted Evil

Čuga
Přispěvatel
Přispěvatel

PříspěvekZaslal: 21 květen 2003 22:09    Předmět: Re: NALÉHAVÉ - File Attachment Mod 2.3.7 v češtině Citovat

nevim sice, jak si to udelal ty, ale ja sem si upravil include/page_header.php nasledovne

kód:

-------FIND>
'U_GROUP_CP' => append_sid('groupcp.'.$phpEx),

-------AFTER-ADD>
'U_STATISTICS' => append_sid('statistics.'.$phpEx),

pak uz staci jenom do template/subSilver/overall_header.php nekam hodit odkaz a tam dat <a href="U_STATISTICS">Statistiky</a> jo teda podle toho navodu si tam pro subSilver muzes pridat jeste ikonku statistik... a hureyyyy funguje mi to stejne jako tady Smile

Čuga Twisted Evil

PS podpisy v satne Laughing

Čuga
Přispěvatel
Přispěvatel

PříspěvekZaslal: 28 květen 2003 21:44    Předmět: Re: NALÉHAVÉ - File Attachment Mod 2.3.7 v češtině Citovat

jo jinak uz sem zjistil, proc nefungovali ti smajlici, jenom to chce zmenit u v module.php hnedka ze zacatku je tam u neceho hodnota 0, tak tu zmente na 1...

Čuga Twisted Evil

L-D-A
Anonymní

PříspěvekZaslal: 04 červen 2003 18:56    Předmět: Re: NALÉHAVÉ - File Attachment Mod 2.3.7 v češtině Citovat

Jak zprovoznit ve statistikach aby to zapocitavalo i smajliky ktere jsem pridal rucne, a ne jen zakladni sadu??? Netusi nekdo?
admin
Administrátor
Administrátor

PříspěvekZaslal: 05 červen 2003 12:54    Předmět: Re: NALÉHAVÉ - File Attachment Mod 2.3.7 v češtině Citovat

to se počítá samo nebere to nic konkrétního ale podle toho jak se vyskytují v textu
Webhosting C4 - 20 GB, PHP, MySQL, administrační systém, 1.200 Kč na rok s doménou v ceně.
Bezproblémová instalace phpBB, Joomla, Drupal. Návody pro C4 - užitečné rady pro zákazníky.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra phpBB CZ -> Mods, hacks Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na: