logo
Přihlášení
Uživatel: Přihlásit automaticky při příští návštěvě:
Zapomněli jste svoje heslo?
Heslo:
  Registrace
Internetový obchod, e-shop, SEO-shop
Webhosting C4 - 20 GB, PHP, MySQL, administrační systém, 1.200 Kč na rok s doménou v ceně.
Bezproblémová instalace phpBB, Joomla, Drupal. Návody pro C4 - užitečné rady pro zákazníky.

Úvodní stránka
Úvod
Diskusní fórum
Fórum
Ke stažení
Ke stažení
Instalace
Instalace
Rady a Návody
Návody
Moduly
Moduly
Vzhled
Vzhled
FAQ
FAQ
Odkazy
Odkazy
RSS

Levné pneu pro Vaše auto.
Kvalitní kočárky Tako. Levné zájezdy, last-minute

kde sezenu tento style?
Jdi na stránku 1, 2  Další

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra phpBB CZ -> Zkušenosti s phpBB
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
DavidU

PříspěvekZaslal: 08 únor 2003 16:34    Předmět: kde sezenu tento style? Citovat

Ahoj vsichni,
predem bych chtel rict ze jsem byl velice mile prekvapen kdyz jsem objevil toto forum a pak navic jeho pocesteni a veci kolem toho Smile) dobra prace!

k memu dotazu... chtel bych poprosit.. desne se mi libi style tohodle fora, nevite kde se to da sehnat? To klasicke Silver je moc stribrne ale tady to mistni s tou modrou a bez te okolni tabulky je super!

Zkousel jsem menit to css ale kdyz to pak uploadnu na server tak se stejne nic nezmeni... Sad

Dik moc!
David
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mr.DrtiPrst
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 09 únor 2003 10:19    Předmět: Re: kde sezenu tento style? Citovat

Tento style neseženeš, ten si AZU udělal sám Smile .. Předpokládám, že to obnáší změny v .css souboru a ještě v nějakym indexu nebo tak nějak ...

Pokud napíšete soukromou zprávu, pravděpodobně si ji nepřečtu.

Nebojte, hlavy nekoušu a pomáhám moc rád Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
admin
Administrátor
Administrátor

PříspěvekZaslal: 04 březen 2003 18:33    Předmět: Re: kde sezenu tento style? Citovat

AzuBlue
Download vzhledu AzuBlue zde
Trochu sem ho oproti tomuto upravil, některá modrá není tak modrá a oranžovožlutý horní pruh je zlatej s logem phpBB. Snad sem tam zabalil vše potřebné a odstranil co tam mám na víc. Až to někdo použijete tak dejte odkaz, se na to kouknu.
Banana

Tomor
Účastník
Účastník

PříspěvekZaslal: 05 březen 2003 08:13    Předmět: Re: kde sezenu tento style? Citovat

A jakym způsobem si můžu udělat svuj styl? To se může třeba zkopírovat ten adresář Silver, přejmenovat ho, předělat ho a odkázat se na něj?

Mírně jsem si předělal ten vzhled, ale nedělal jsem novej adresář. Nevim jestli je to stylově(technicky) správně.

moje forum: [url]forum.tropheus.cz[/url]
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mr.DrtiPrst
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 05 březen 2003 13:13    Předmět: Re: kde sezenu tento style? Citovat

test

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
admin
Administrátor
Administrátor

PříspěvekZaslal: 05 březen 2003 15:48    Předmět: Re: kde sezenu tento style? Citovat

Tomor napsal:
A jakym způsobem si můžu udělat svuj styl? To se může třeba zkopírovat ten adresář Silver, přejmenovat ho, předělat ho a odkázat se na něj?

Mírně jsem si předělal ten vzhled, ale nedělal jsem novej adresář. Nevim jestli je to stylově(technicky) správně.

moje forum: [url]forum.tropheus.cz[/url]

Přesně tak, stačí vzít adresář SubSilver, nemusíš jej ani nikam kopírovat a normálně v tom ty soubory upravíš pdle potřeby a máš vytvořeno.

Tomor
Účastník
Účastník

PříspěvekZaslal: 05 březen 2003 22:03    Předmět: Re: kde sezenu tento style? Citovat

Jo jasně že ho nemusim nikam kopírovat ale klidně rovnou předělat. Ale když chci třeba mít oba styly...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Spedrat
Účastník
Účastník

PříspěvekZaslal: 15 březen 2003 20:11    Předmět: Re: kde sezenu tento style? Citovat

Tak jsem ten styl použil, zde by měl být: [url]clonecd.wz.cz/forum/index.php[/url]
Spedrat
Účastník
Účastník

PříspěvekZaslal: 16 březen 2003 20:38    Předmět: Re: kde sezenu tento style? Citovat

Tak jsem tam musel nahrát opět starý styl. U toho od Azu se nezobrazovalo logo, ale jinak vypadá dobře.
admin
Administrátor
Administrátor

PříspěvekZaslal: 18 březen 2003 17:14    Předmět: Re: kde sezenu tento style? Citovat

Vloudilo se tam několik nedostatků, tak už sem to vše opravil a lze to konečně i normálně nainstalovat Smile

Aktualizovaný download vzhledu AzuBlue zde

Spedrat
Účastník
Účastník

PříspěvekZaslal: 18 březen 2003 19:34    Předmět: Re: kde sezenu tento style? Citovat

Tak už tam ten style opět mám, je fakt výbornej. Díky Azu! Nevíš proč mi stále nefunguje automatický přihlašování?
Abych nezapomněl, tady se na ten style můžete podívat: www.clonecd.wz.cz/forum/index.php, uz tam neni, je tam zpet ten původni.

Naposledy upravil Spedrat dne 01 březen 2004 00:40, celkově upraveno 1 krát.
admin
Administrátor
Administrátor

PříspěvekZaslal: 19 březen 2003 15:48    Předmět: Re: kde sezenu tento style? Citovat

Akorát mě přijde, že se ti tam nezobrazuje stále to logo v levé části toho horního pruhu.

mělo by tam být toto:

Zkus, smazat ten soubor logo_phpBB.gif a překopíruj ho znovu.

Spedrat
Účastník
Účastník

PříspěvekZaslal: 19 březen 2003 20:24    Předmět: Re: kde sezenu tento style? Citovat

Promiň Azu, asi jsem tě malinko zmátnul, ale logo se tam už zobrazuje, jenom vypadá jako pozadí Cool . Dokud si neudělám nové vlastní které zapadne do stylu, tak tam bude tohle. Minule tam bylo bílí okno s hláškou soubor nenalezen. Wink
Mr.DrtiPrst
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 19 březen 2003 21:00    Předmět: Re: kde sezenu tento style? Citovat

Mno, oznamuji že se azův styl objeví i v konverzi pro phpBB Plus 1.0 (jestli ti to azu nevadí) - postarám se o to já.......

Spedrat
Účastník
Účastník

PříspěvekZaslal: 19 březen 2003 21:11    Předmět: Re: kde sezenu tento style? Citovat

Ještě by jsem měl jednu prosbičku, v jakým souboru se nastavuje velikost obrázku a jeho pozice od leveho kraje? Díky
Spedrat
Účastník
Účastník

PříspěvekZaslal: 19 březen 2003 21:19    Předmět: Re: kde sezenu tento style? Citovat

Azu napsal:
Vloudilo se tam několik nedostatků, tak už sem to vše opravil a lze to konečně i normálně nainstalovat Smile

Aktualizovaný download vzhledu AzuBlue zde

Ještě tam chybí odkaz na administraci fóra
Webhosting C4 - 20 GB, PHP, MySQL, administrační systém, 1.200 Kč na rok s doménou v ceně.
Bezproblémová instalace phpBB, Joomla, Drupal. Návody pro C4 - užitečné rady pro zákazníky.
Čuga
Přispěvatel
Přispěvatel

PříspěvekZaslal: 10 duben 2003 21:46    Předmět: Re: kde sezenu tento style? Citovat

nevim, ale mi hodi nejakou chybu stylu

takze nevim co s tim... hmmm???

a postup instalace bych stejny, jako u ostatnich vzhledu...

Kozlík
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 13 duben 2003 16:15    Předmět: Re: kde sezenu tento style? Citovat

Asi bude problem ve jmenu souboru azublue.cfg, kteryzto pokud to bezi nekde na newokennim serveru melo byt AzuBlue.cfg a ten styl co se tam poflakuje pod jmenem azublue.css na AzyBlue.css
Jsou i OS ktere jsou haklive na mala a velka pismenka.

Za vysledek nerucim Smile
admin
Administrátor
Administrátor

PříspěvekZaslal: 13 duben 2003 19:03    Předmět: Re: kde sezenu tento style? Citovat

to bude asi tím Smile) dneska se na to doma konečně podívám a pokusím to dát do kupy
Anonymní

PříspěvekZaslal: 14 duben 2003 22:15    Předmět: Re: kde sezenu tento style? Citovat

jo funguje to...

Cuga
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra phpBB CZ -> Zkušenosti s phpBB Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

Přejdi na: