logo
Přihlášení
Uživatel: Přihlásit automaticky při příští návštěvě:
Zapomněli jste svoje heslo?
Heslo:
  Registrace
Internetový obchod, e-shop, SEO-shop
Webhosting C4 - 20 GB, PHP, MySQL, administrační systém, 1.200 Kč na rok s doménou v ceně.
Bezproblémová instalace phpBB, Joomla, Drupal. Návody pro C4 - užitečné rady pro zákazníky.

Úvodní stránka
Úvod
Diskusní fórum
Fórum
Ke stažení
Ke stažení
Instalace
Instalace
Rady a Návody
Návody
Moduly
Moduly
Vzhled
Vzhled
FAQ
FAQ
Odkazy
Odkazy
RSS

Levné pneu pro Vaše auto.
Kvalitní kočárky Tako. Levné zájezdy, last-minute

Jiné rankovací obrázky pro jiný vzhled

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra phpBB CZ -> Vzhled a grafické prvky
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ConPower
Přispěvatel
Přispěvatel

PříspěvekZaslal: 09 leden 2006 18:10    Předmět: Jiné rankovací obrázky pro jiný vzhled Citovat

Předem bych chtěl říct, že jsem zkoušel hledat, leč neúspěšně Sad .

Rád bych tuto věc: Na fóru jsem úspěšně nainstaloval nový vzhled. Mám rankovací obrázky modrých LED koulí, ty se ale k novému vzhledu nehodí.. Dá se nějak udělat, aby každý vzhled měl jiné rankovací obrázky? Třeba i modem.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mm-marek
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 09 leden 2006 20:46    Předmět: Re: Jiné rankovací obrázky pro jiný vzhled Citovat

administrace -> hodnocení
ConPower
Přispěvatel
Přispěvatel

PříspěvekZaslal: 10 leden 2006 12:25    Předmět: Re: Jiné rankovací obrázky pro jiný vzhled Citovat

Akorát že tam to nejde...
Webhosting C4 - 20 GB, PHP, MySQL, administrační systém, 1.200 Kč na rok s doménou v ceně.
Bezproblémová instalace phpBB, Joomla, Drupal. Návody pro C4 - užitečné rady pro zákazníky.
mm-marek
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 10 leden 2006 12:31    Předmět: Re: Jiné rankovací obrázky pro jiný vzhled Citovat

Ne? No vidíš, ale ono to tam jde....
administrace -> hodnocení -> upravit (vytvořit) -> obrázek hodnocení

ConPower
Přispěvatel
Přispěvatel

PříspěvekZaslal: 10 leden 2006 12:42    Předmět: Re: Jiné rankovací obrázky pro jiný vzhled Citovat

Ale jo, já rankovací obrázky mám přidělené už dávno, já chci ale, abych mohl mít pro vzhled SoftGreen zelené koule a pro subSilver modré koule, chápeš? Smile
JanoF
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 10 leden 2006 12:54    Předmět: Re: Jiné rankovací obrázky pro jiný vzhled Citovat

ConPower napsal:
Ale jo, já rankovací obrázky mám přidělené už dávno, já chci ale, abych mohl mít pro vzhled SoftGreen zelené koule a pro subSilver modré koule, chápeš? Smile
no to je trosku problem, osobne som este nevidel take forum ze by malo pre kazdy iny vzhlad ine graficke ranky, mozno by to slo spravit cez css nejak ale to pochybujem Rolling Eyes

http://jan.fecik.sk/zarobok-na-internete-google-adsense-adwords.html
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
ConPower
Přispěvatel
Přispěvatel

PříspěvekZaslal: 10 leden 2006 13:09    Předmět: Re: Jiné rankovací obrázky pro jiný vzhled Citovat

Tak dík za odpověď.. Smile Budu muset vybrat takové, aby se hodily pro oba vzhledy Smile .
Limoto
Přispěvatel
Přispěvatel

PříspěvekZaslal: 11 leden 2006 21:20    Předmět: Citovat

ja myslim ze by to nejak slo pres $template... ale ja se v tom moc nevyznam tak nevim no...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra phpBB CZ -> Vzhled a grafické prvky Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na: