logo
Přihlášení
Uživatel: Přihlásit automaticky při příští návštěvě:
Zapomněli jste svoje heslo?
Heslo:
  Registrace
Internetový obchod, e-shop, SEO-shop
Webhosting C4 - 20 GB, PHP, MySQL, administrační systém, 1.200 Kč na rok s doménou v ceně.
Bezproblémová instalace phpBB, Joomla, Drupal. Návody pro C4 - užitečné rady pro zákazníky.

Úvodní stránka
Úvod
Diskusní fórum
Fórum
Ke stažení
Ke stažení
Instalace
Instalace
Rady a Návody
Návody
Moduly
Moduly
Vzhled
Vzhled
FAQ
FAQ
Odkazy
Odkazy
RSS

Levné pneu pro Vaše auto.
Kvalitní kočárky Tako. Levné zájezdy, last-minute

jak to že když jsem admin a někdo užv. máme stejnou barvu?

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra phpBB CZ -> Nezařaditelné
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
pady
Účastník
Účastník

PříspěvekZaslal: 17 listopad 2006 18:17    Předmět: jak to že když jsem admin a někdo užv. máme stejnou barvu? Citovat

Proč kdžk jsem admin a někdo uživatel tak má stejnou barvu jako já jak to mám udělat abych měl jinou?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
R - stick
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 18 listopad 2006 11:50    Předmět: Re: jak to že když jsem admin a někdo užv. máme stejnou barv Citovat

No - tak to si rychle prověř, jestli ten uživatel náhodou taky nemá administrátorská práva. Poznáš v databázi, tabulka phpbb_users, pole user_level. Pokud tam má mimo tebe ještě nějaký uživatel hodnotu 1, tak má taky administrátorská práva.

Hodnoty v tabulce:
0 - uživatel
1 - administrátor
2 - moderátor

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
pady
Účastník
Účastník

PříspěvekZaslal: 18 listopad 2006 12:17    Předmět: Re: jak to že když jsem admin a někdo užv. máme stejnou barv Citovat

R - stick napsal:
No - tak to si rychle prověř, jestli ten uživatel náhodou taky nemá administrátorská práva. Poznáš v databázi, tabulka phpbb_users, pole user_level. Pokud tam má mimo tebe ještě nějaký uživatel hodnotu 1, tak má taky administrátorská práva.

Hodnoty v tabulce:
0 - uživatel
1 - administrátor
2 - moderátor
Proč tedy na obsahu fóra kdyz prida admin přízpěvek tak je stejnou barvou jako moderátor a uživatel jde to nějak změnit?.... Ale jinak dole mam barvu administrátora.... A ještě kde se dají nalézt hry které chci dát do fóra a kam přesně... A ještě kde mohu nalézt ty hry.. aby se za ně daly vyhrávat body díky moc
gmvasek
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 18 listopad 2006 15:48    Předmět: Re: jak to že když jsem admin a někdo užv. máme stejnou barv Citovat

Tak to myslíš tohle - najdi si na phpbbhacks.com mod color groups
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Webhosting C4 - 20 GB, PHP, MySQL, administrační systém, 1.200 Kč na rok s doménou v ceně.
Bezproblémová instalace phpBB, Joomla, Drupal. Návody pro C4 - užitečné rady pro zákazníky.
pady
Účastník
Účastník

PříspěvekZaslal: 18 listopad 2006 15:56    Předmět: Re: jak to že když jsem admin a někdo užv. máme stejnou barv Citovat

gmvasek napsal:
Tak to myslíš tohle - najdi si na phpbbhacks.com mod color groups
Prosím pomoc mi jsem nový a neumím anglicky, napiš mi link... A prosím ještě popis jak mám to nainstalovat to co mi napíšeš aby mi to šlo nevyznám se v tom moc díky za odpověď
WhiteWolfSix
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 18 listopad 2006 17:51    Předmět: Re: jak to že když jsem admin a někdo užv. máme stejnou barv Citovat

Link máš tu: http://www.phpbbhacks.com/download/5355 a návod ako inštalovať módy nájdeš na tomto fóre určite.

WhiteWolfSix (WW6)
pady
Účastník
Účastník

PříspěvekZaslal: 18 listopad 2006 20:56    Předmět: Re: jak to že když jsem admin a někdo užv. máme stejnou barv Citovat

Existuje mod na výhody myslim: admini mohou mít v soukromých zprávách 500 zpráv, moderátoři 300zpráv VIP 250zpráv atd... a ještě něco jiného než soukromé zprávy? existuje něco takového...
R - stick
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 18 listopad 2006 23:00    Předmět: Re: jak to že když jsem admin a někdo užv. máme stejnou barv Citovat

pady napsal:
Proč tedy na obsahu fóra kdyz prida admin přízpěvek tak je stejnou barvou jako moderátor a uživatel jde to nějak změnit?.... Ale jinak dole mam barvu administrátora.... A ještě kde se dají nalézt hry které chci dát do fóra a kam přesně... A ještě kde mohu nalézt ty hry.. aby se za ně daly vyhrávat body díky moc

Aby jsi to měl rozlišeno barvami, musíš nainstalovat mod color groups, standardní instalace phpBB to neobsahuje.

Co se týče modů, hodně jich najdeš na www.phpbb.com nebo www.phpbbhacks.com Co se týče jejich instalace, v každém modu je txt soubor, kde máš napsáno, co máš s tím dělat. Je to v angličtině, a pokud ji alespoň trochu neovládáš, tak se ji budeš muset naučit - s tím ti tady nikdo pomáhat nebude.

Jak instalovat mody máš popsáno ve zdejší sekci FAQ YOU (nebo fak jů) - tam máš návody. Jinak ti doporučuji experimentovat na locale - tak se to bez problémů naučíš. A pokud budeš chtít phpBB provozovat, tak se to budeš muset naučit. Učili jsme se to všechni.

pady
Účastník
Účastník

PříspěvekZaslal: 19 listopad 2006 10:04    Předmět: ??????? Citovat

Existuje mod na výhody myslim: admini mohou mít v soukromých zprávách 500 zpráv, moderátoři 300zpráv VIP 250zpráv atd... a ještě něco jiného než soukromé zprávy? existuje něco takového...
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra phpBB CZ -> Nezařaditelné Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na: