logo
Přihlášení
Uživatel: Přihlásit automaticky při příští návštěvě:
Zapomněli jste svoje heslo?
Heslo:
  Registrace
Internetový obchod, e-shop, SEO-shop
Webhosting C4 - 20 GB, PHP, MySQL, administrační systém, 1.200 Kč na rok s doménou v ceně.
Bezproblémová instalace phpBB, Joomla, Drupal. Návody pro C4 - užitečné rady pro zákazníky.

Úvodní stránka
Úvod
Diskusní fórum
Fórum
Ke stažení
Ke stažení
Instalace
Instalace
Rady a Návody
Návody
Moduly
Moduly
Vzhled
Vzhled
FAQ
FAQ
Odkazy
Odkazy
RSS

Levné pneu pro Vaše auto.
Kvalitní kočárky Tako. Levné zájezdy, last-minute

Jak mám vlastně založit své fórum?

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra phpBB CZ -> Nezařaditelné
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
úplný nováček
Anonymní

PříspěvekZaslal: 17 leden 2004 15:38    Předmět: Jak mám vlastně založit své fórum? Citovat

Předem se omlouvám všem profíkům, které toto může urazit, ale mám pár zásadních dotazů.
1) Kde a jakou verzi fóra si mám stáhnout?
2) Soubory .php mi vůbec nešly otevřít. V jakém programu je otevíráte, je to freeware a kde ho najdu?
3) Byl bych vděčný za návod jak postupovat, ten slovenský, na který tu byl odkaz je nefunkční.

Díky moc, doufám, že se najde někdo ochotný, těchhle suprovejch fór už jsem na českym netu pár viděl, takže někdo tomu rozumět musí. Mám zkušenost s vytvářením stránek v html editorech, takže jestli to je nějak podobný dejte vědět, snad to zvládnu Wink
milosh
Člen týmu
Člen týmu

PříspěvekZaslal: 19 leden 2004 11:11    Předmět: Re: Jak mám vlastně založit své fórum? Citovat

1. procti si poradne forum a na odpoved narazis Laughing
2. taky jsem v tom tapal, nez jsem to u sebe zprovoznil. Stahni si verzi 2.0.6 a taky cesky tlacitka k tomu. Pak si uprav configuracni soubor CONFIG.PHP, kam musis zadat udaje o serveru, kde to budes mit, jmeno a heslo k databazi, kterou si musis vytvorit a cely to pak nahrajes na web. EN navod je u toho napsanej, kdyz to stahnes, takze staci si procist postup... Wink

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
donpedro
Člen týmu
Člen týmu

PříspěvekZaslal: 19 leden 2004 21:08    Předmět: Re: Jak mám vlastně založit své fórum? Citovat

Zaujimave... preco potrebujes upravovat CONFIG.PHP ??? Ja som phpBB2 instaloval uz niekolkokrat a nikdy som nemusel.
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 25 leden 2004 15:57    Předmět: Re: Jak mám vlastně založit své fórum? Citovat

neni potreba cokoli editovat... Staci nahrat na server forum, a pak si tu stranku otevrit. Rovnou se otevre instalacni stranka kam ty udaje vyplnis...

Pokud napíšete soukromou zprávu, pravděpodobně si ji nepřečtu.

Nebojte, hlavy nekoušu a pomáhám moc rád Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
tomy
Anonymní

PříspěvekZaslal: 27 duben 2004 17:16    Předmět: Re: Jak mám vlastně založit své fórum? Citovat

nojo staci pry udelat link do install.php a pak nahrat a zmacknout a zacne instalace,ale jediny co to udelalo me podle tohoto navodu bylo to ze se mi otevrelo okenko a napsalo to ulozit ,otevrit,zrusi (jako kdyz neco stahujete) tak mi doslo ze budu muset dat otevrit ,tak jsem otevrel ale otevrelo se mi to v macromedia DREAMVEAVERU a neslo delat nic.Jak na to ? Confused
Webhosting C4 - 20 GB, PHP, MySQL, administrační systém, 1.200 Kč na rok s doménou v ceně.
Bezproblémová instalace phpBB, Joomla, Drupal. Návody pro C4 - užitečné rady pro zákazníky.
tomy
Anonymní

PříspěvekZaslal: 27 duben 2004 17:18    Předmět: Re: Jak mám vlastně založit své fórum? Citovat

nojo staci pry udelat link do install.php a pak nahrat a zmacknout a zacne instalace,ale jediny co to udelalo me podle tohoto navodu bylo to ze se mi otevrelo okenko a napsalo to ulozit ,otevrit,zrusi (jako kdyz neco stahujete) tak mi doslo ze budu muset dat otevrit ,tak jsem otevrel ale otevrelo se mi to v macromedia DREAMVEAVERU a neslo delat nic.Jak na to ? Confused
Mr.DrtiPrst
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 27 duben 2004 18:23    Předmět: Re: Jak mám vlastně založit své fórum? Citovat

hmh, musíš to nahrát na server, a pak na tu adresu najet pomocí prohlížeče. Pokud ti to zobrazí dialog uložit, otevřít, zavřit. tak to znamená jenom to, že tvůj server nepodporuje PHP

Pokud napíšete soukromou zprávu, pravděpodobně si ji nepřečtu.

Nebojte, hlavy nekoušu a pomáhám moc rád Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra phpBB CZ -> Nezařaditelné Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na: