logo
Přihlášení
Uživatel: Přihlásit automaticky při příští návštěvě:
Zapomněli jste svoje heslo?
Heslo:
  Registrace
Internetový obchod, e-shop, SEO-shop
Webhosting C4 - 20 GB, PHP, MySQL, administrační systém, 1.200 Kč na rok s doménou v ceně.
Bezproblémová instalace phpBB, Joomla, Drupal. Návody pro C4 - užitečné rady pro zákazníky.

Úvodní stránka
Úvod
Diskusní fórum
Fórum
Ke stažení
Ke stažení
Instalace
Instalace
Rady a Návody
Návody
Moduly
Moduly
Vzhled
Vzhled
FAQ
FAQ
Odkazy
Odkazy
RSS

Levné pneu pro Vaše auto.
Kvalitní kočárky Tako. Levné zájezdy, last-minute

INSTALACE NA SERVERY WEBZDARMA.CZ - návod
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 26, 27, 28  Další

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra phpBB CZ -> Zkušenosti s phpBB
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
tripx
Účastník
Účastník

PříspěvekZaslal: 17 září 2003 11:29    Předmět: INSTALACE NA SERVERY WEBZDARMA.CZ - návod Citovat

INSTALACE NA SERVERY WEBZDARMA.CZ(do weboveho prostoru)

Nežli začnete instalovat ...
Webzdarma má defaultně nastaveno přidávání reklamy na konec každého souboru a proto
PŘED INSTALACÍ NA SERVERY WEBZDARMA JE NUTNÉ NEJDŘÍVE ZMĚNIT NASTAVENÍ REKLAMY (vše děláte v administraci Vašeho účtu !)
NA VKLÁDÁNÍ REKLAMY POUZE NA soubor INDEX, JINAK TO BUDE HÁZET PARSE ERROR PO KROKU ČÍSLO 4

-------------------------------------------------------------

1.stahněte a rozbalte zipované soubory z těchto stánek
2.přesuňte těch skoro 3MB na webzrarma přes FTP
3.na WZ.CZ v administraci si založte svoji databázi
(Po přihlášení k Vašemu účtu na wz.cz,klikněte na nastavení v nabídce najdete předposlední nastavení MySQL,
zaškrtnete aktivní a vyplníte potřebné údaje, potvrdíte Uložit a je to, máte databázi.)
4.spuste ze svých stránek tu cestu >>něco.wz.cz/....../install/install.php
5.objeví se naše instalace PHPBB vypiste udaje a hesla k vaší již vytvořené databázi ze serveru mysql.wz.cz ,
DNS je mysql.wz.cz!!!, nazev databaze a heslo, pak instalujte
6.měla by se objevit zavěrečná stránka instalace >> dokončit!
7.po dokončení nezapomeňte smazat adresáře contrib a install - jinak vám to nepojede !!!
8.a pak je tam jen prázdné forum

Převzato z fora pro usnadnění instalce a z poznatků lidiček ....

Naposledy upravil tripx dne 15 březen 2005 12:41, celkově upraveno 2 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
admin
Administrátor
Administrátor

PříspěvekZaslal: 17 září 2003 22:58    Předmět: Re: INSTALACE NA SERVERY WEBZDARMA.CZ - návod Citovat

no nic nového , to je snad jasné a navíc je potřeb na wz provést ještě další úpravy
donpedro
Člen týmu
Člen týmu

PříspěvekZaslal: 18 září 2003 00:17    Předmět: Re: INSTALACE NA SERVERY WEBZDARMA.CZ - návod Citovat

Ake ? Pre verziu 2.0.6 ?

PříspěvekZaslal: 04 říjen 2003 12:35    Předmět: Re: INSTALACE NA SERVERY WEBZDARMA.CZ - návod Citovat

Je mi to až trapné, ale ani tenhle návod pro debila na mě nezabral.
Po povedení kroku 4. se objevila následující hláška:

Parse error: parse error, expecting `','' or `';'' in /3w/wz.cz/o/oktb/207/phpBB2/includes/functions.php on line 719

a popravdě vůbec netuším proč. Kdybyste mi s tím prosím mohli poradit, bylo by to hrozně fajn. Díky.
Dass
Mr.DrtiPrst
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 06 říjen 2003 13:17    Předmět: Re: INSTALACE NA SERVERY WEBZDARMA.CZ - návod Citovat

no, on tu je takový problém, že Webzdarma má defaultně nastaveno přidávání reklamy na konec každého souboru. Tento konec souboru nějak pozná, a tato podmínka byla splněna někde okolo řádku 719, takže tam WZ automaticky hodil skript reklamy => parse error ...

PŘED INSTALACÍ NA SERVERY WEBZDARMA JE NUTNÉ NEJDŘÍVE ZMĚNIT NASTAVENÍ REKLAMY NA VKLÁDÁNÍ REKLAMY POUZE NA INDEX, JINAK TO BUDE HÁZET PARSE ERROR PO KROKU ČÍSLO 4

Pokud napíšete soukromou zprávu, pravděpodobně si ji nepřečtu.

Nebojte, hlavy nekoušu a pomáhám moc rád Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Anonymní

PříspěvekZaslal: 06 říjen 2003 19:16    Předmět: Re: INSTALACE NA SERVERY WEBZDARMA.CZ - návod Citovat

Děkuji za rychlou a stoprocentně erudovanou odpověď, díky tomu se mi konečně povedlo to rozchodit. Fakt díky moc.
Dass
Mr.DrtiPrst
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 07 říjen 2003 14:06    Předmět: Re: INSTALACE NA SERVERY WEBZDARMA.CZ - návod Citovat

heh, neni zac Smile

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Kubendo
Anonymní

PříspěvekZaslal: 05 listopad 2003 21:03    Předmět: Re: INSTALACE NA SERVERY WEBZDARMA.CZ - návod Citovat

No, ja s tim nesouhlasim... Evil or Very Mad
Mr.DrtiPrst
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 06 listopad 2003 02:30    Předmět: Re: INSTALACE NA SERVERY WEBZDARMA.CZ - návod Citovat

Co se stalo ?

Webhosting C4 - 20 GB, PHP, MySQL, administrační systém, 1.200 Kč na rok s doménou v ceně.
Bezproblémová instalace phpBB, Joomla, Drupal. Návody pro C4 - užitečné rady pro zákazníky.
Jirka0015
Anonymní

PříspěvekZaslal: 17 listopad 2003 00:45    Předmět: Re: INSTALACE NA SERVERY WEBZDARMA.CZ - návod Citovat

Zdar.. mam takovej problem.. neinstaluju to na wz ale na pipni.cz a uz si nevim rady.. hazi mi to tuhle hlasku:
Warning: mysql_connect(): Lost connection to MySQL server during query in /DISK3/WWW/elite-shooters.net/host/forum2/db/mysql4.php on line 48

Warning: mysql_error(): supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in /DISK3/WWW/elite-shooters.net/host/forum2/db/mysql4.php on line 330

Warning: mysql_errno(): supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in /DISK3/WWW/elite-shooters.net/host/forum2/db/mysql4.php on line 331
phpBB : Critical Error

Could not connect to the database

koukal sem ze tady umite poradit, tak prosim...
Mr.DrtiPrst
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 17 listopad 2003 15:02    Předmět: Re: INSTALACE NA SERVERY WEBZDARMA.CZ - návod Citovat

Hází ti to vždycky a Kde?

Je to totiž v tom, že MySQL server vypadl když phpBBčko vykonávalo nějaký příkaz, takže to udělalo tohle... Proto by se hodilo vědět, jestli to fórum máš nainstalované, kde ti to hází a jestli to hází pořád... zkus to znovu a napiš Smile

Anonymní

PříspěvekZaslal: 01 prosinec 2003 08:25    Předmět: Re: INSTALACE NA SERVERY WEBZDARMA.CZ - návod Citovat

ahoj,

tak konecne sem rozjel instalaci(chyba byla v pridavani reklamy).
ale mam tu dalsi chybu

1.normalne dam install.php vsechno vyplnim a dam instalovat
2.tohle mi to napise

Warning: message_die(): Unable to access ./../language/lang_english/lang_main.php in /3w/unas.cz/o/oi/includes/functions.php on line 655

Warning: message_die(./../language/lang_english/lang_main.php): failed to open stream: No such file or directory in /3w/unas.cz/o/oi/includes/functions.php on line 655

Warning: message_die(): Failed opening './../language/lang_english/lang_main.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /3w/unas.cz/o/oi/includes/functions.php on line 655
phpBB : kritická chyba

Could not connect to the database

nacita anglickej jazyk, ale ja tam mam ceskej...lang_czech

nevite kde to mam nastavit ?

diky
Anonymní

PříspěvekZaslal: 01 prosinec 2003 08:45    Předmět: Re: INSTALACE NA SERVERY WEBZDARMA.CZ - návod Citovat

tak nic uz to slape.. Smile
Anonymní

PříspěvekZaslal: 13 prosinec 2003 11:53    Předmět: Re: INSTALACE NA SERVERY WEBZDARMA.CZ - návod Citovat

Ja mám taky nastavenaj Ceskej jazyk a mam misto toho anglickej.Prosím pomozte.
donpedro
Člen týmu
Člen týmu

PříspěvekZaslal: 13 prosinec 2003 15:07    Předmět: Re: INSTALACE NA SERVERY WEBZDARMA.CZ - návod Citovat

Anonymous napsal:

Vysvetli podrobnejsie. Kde, co, ako ?

PříspěvekZaslal: 14 prosinec 2003 11:43    Předmět: Re: INSTALACE NA SERVERY WEBZDARMA.CZ - návod Citovat

donpedro napsal:
Anonymous napsal:

Vysvetli podrobnejsie. Kde, co, ako ?
Nainstaloval jsem si php BB na server webzdarma.Mam ho s ceským prekladem ale nefunguje mi mam vse nastaveny na cestinu ale forum je porad v anglictine uz nevim jsem v koncich prosim poradte.muj e-mail je eduard@ingfiedler.cz
Treba by jste nekdo mohli mě to nainstalovat a sprovoznit na adresu forum-beyblde.wz.cz .Ale staci kdyz poradíte.
Anonymní

PříspěvekZaslal: 14 prosinec 2003 11:44    Předmět: Re: INSTALACE NA SERVERY WEBZDARMA.CZ - návod Citovat

Jinak forum je na adrese kpt-beyblade.wz.cz .
Anonymní

PříspěvekZaslal: 14 prosinec 2003 12:49    Předmět: Re: INSTALACE NA SERVERY WEBZDARMA.CZ - návod Citovat

oprava :kpt -beyblade.wz.cz/phpBB-2.0.6/phpBB2
Kozlík
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 14 prosinec 2003 12:54    Předmět: Re: INSTALACE NA SERVERY WEBZDARMA.CZ - návod Citovat

Mělo by stačit v administraci nastavit jako výchozí jazyk "Czech", zatím je tam English.
A potom si vybrat češtinu i v profilu. Pro nově registrované už to bude dobře.

Anonymní

PříspěvekZaslal: 14 prosinec 2003 13:08    Předmět: Re: INSTALACE NA SERVERY WEBZDARMA.CZ - návod Citovat

Kozlík napsal:
Mělo by stačit v administraci nastavit jako výchozí jazyk "Czech", zatím je tam English.
A potom si vybrat češtinu i v profilu. Pro nově registrované už to bude dobře.
Prosím mohl by jsi mi to udelat mně to nejde ja to tam vždy dám ale ono je to porad anglicky.Username: Zeo
Heslo:eda
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra phpBB CZ -> Zkušenosti s phpBB Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 26, 27, 28  Další
Strana 1 z 28

Přejdi na: