logo
Přihlášení
Uživatel: Přihlásit automaticky při příští návštěvě:
Zapomněli jste svoje heslo?
Heslo:
  Registrace
Internetový obchod, e-shop, SEO-shop
Webhosting C4 - 20 GB, PHP, MySQL, administrační systém, 1.200 Kč na rok s doménou v ceně.
Bezproblémová instalace phpBB, Joomla, Drupal. Návody pro C4 - užitečné rady pro zákazníky.

Úvodní stránka
Úvod
Diskusní fórum
Fórum
Ke stažení
Ke stažení
Instalace
Instalace
Rady a Návody
Návody
Moduly
Moduly
Vzhled
Vzhled
FAQ
FAQ
Odkazy
Odkazy
RSS

Levné pneu pro Vaše auto.
Kvalitní kočárky Tako. Levné zájezdy, last-minute

INSTALACE NA SERVERY WEBZDARMA.CZ - návod
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 26, 27, 28  Další

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra phpBB CZ -> Zkušenosti s phpBB
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Anonymní

PříspěvekZaslal: 06 březen 2004 00:56    Předmět: Re: INSTALACE NA SERVERY WEBZDARMA.CZ - návod Citovat

Nevíte jak se instaluje ta nová verze Cobalt 2.0? Já jen že tam žádně install.php není jen tam je soubor install.tpl když to napíšu do exploiteru tak mi to hodí takovou tabulku ale tam už nevim co vyplnit koukal sem na navody a nikde nic o tyhle tabulce nepsaly ani co se tam má doplnit Smile za každý info sem vděčnej Smile) ale asi si nainstaluju tu starší verzi aspoň míň problms když už nic jinýho ... Rolling Eyes
Anonymní

PříspěvekZaslal: 06 březen 2004 16:48    Předmět: Re: INSTALACE NA SERVERY WEBZDARMA.CZ - návod Citovat

cau vsichni mam problem s instalaci attach_modu do phpbb 2.0.6

pokazde kdyz to nainstaluju tak mi to hodi chybu

Fatal error: Cannot redeclare attach_faq_include() (previously declared in /3w/wz.cz/s/sfi-forum/attach_mod/includes/functions_includes.php:31) in /3w/wz.cz/s/sfi-forum/attach_mod/includes/functions_includes.php on line 31

Mam to na webu zdarma. Myslite ze to muze mit vliv?
adresa webu je www.sfi-forum.wz.cz

Prosim pomocte mi.
Predem dik za odpoved!
Nevím
Anonymní

PříspěvekZaslal: 08 březen 2004 01:51    Předmět: Re: INSTALACE NA SERVERY WEBZDARMA.CZ - návod Citovat

Prosím poraďte...
Instaloval jsem PHPBB na Webzdarma a napsalo to tuto chybu:

phpBB : Critical Error

Could not open subSilver template config file

DEBUG MODE

Line : 326
File : /3w/wz.cz/p/phpbb-diskuse/diskuse/includes/functions.php

Díky z odpověď...
Kozlík
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 08 březen 2004 08:34    Předmět: Re: INSTALACE NA SERVERY WEBZDARMA.CZ - návod Citovat

Teda tohle je ale opravdu odvaha. Co kdyby ses obtěžoval si trochu pomoci sám. Tohle téma tady bylo asi milionkrát a teď je tady po milionprvní.
P.S: zkus si zkontrolovat malá a velká písmenka.

Co se týká toho attach_modu tak bych překontroloval ten řádek 31 v souboru attach_mod/includes/functions_includes.php. V případě potřeby se ozvi.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
tvrdiaak
Účastník
Účastník

PříspěvekZaslal: 09 březen 2004 09:22    Předmět: Re: INSTALACE NA SERVERY WEBZDARMA.CZ - návod Citovat

Kozlík napsal:
Tohle téma tady bylo asi milionkrát a teď je tady po milionprvní.

No aspon ze je to dobre tematicky zarazene do webzdarma. Mam tam totiz ucet a obcas procitam jejich forum a tam je to taky porad dokola: Nejede mi ucet, co mam delat?
O par prispevku niz uz je omluva ve stylu: Ale ja jsem tam ty mp3 mel jenom pro svoji potrebu, nechtel jsem je zverejnovat... Confused
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rikki

PříspěvekZaslal: 15 červen 2004 17:23    Předmět: Re: INSTALACE NA SERVERY WEBZDARMA.CZ - návod Citovat

Mám dotaz - jak umístit reklamu dolu?? Mám sice v souboru "overall_footer.tpl" umístěnou reklamu, ale pořád ji mám nahoře celého fóra: jak to změnit? Děkuji, pro ukázku adresa: www.gjn.nazory.cz Idea
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Mr.DrtiPrst
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 16 červen 2004 07:45    Předmět: Re: INSTALACE NA SERVERY WEBZDARMA.CZ - návod Citovat

ty tu reklamu máš správně umístěnou v overall_footer.tpl, nicméně aby to fungovalo, tak musíš udělat následující kroky:

1. Smazat VŠECHNY SOUBORY z ftpka
2. na FTPKU vytvořit soubor "reklama.htm"
3. V administraci nastavit vkládání nahoru, do souboru reklama.htm
4. Pak nahrát fórum zpět
5. Znovu nainstalovat. (a nahrát zálohu, kterou sis z administrace jistě předtím udělal Wink )

Pokud napíšete soukromou zprávu, pravděpodobně si ji nepřečtu.

Nebojte, hlavy nekoušu a pomáhám moc rád Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Rikki

PříspěvekZaslal: 16 červen 2004 12:58    Předmět: Re: INSTALACE NA SERVERY WEBZDARMA.CZ - návod Citovat

Jak udělat zálohu?? A musím smazat všechny soubory - nestačí jen index ??
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Anonymní

PříspěvekZaslal: 07 červenec 2004 14:40    Předmět: Re: INSTALACE NA SERVERY WEBZDARMA.CZ - návod Citovat

Mr.DrtiPrst napsal:
Administrace -> Nastavení -> MySQL -> Aktivovat -> Nastavit heslo
nonono
Anonymní

PříspěvekZaslal: 16 září 2004 17:02    Předmět: Re: INSTALACE NA SERVERY WEBZDARMA.CZ - návod Citovat

Nemozem nainstalovat forum.

Během nahrávání novější instalace databáze se objevila chyba
Table 'phpbb_auth_access' already exists

help please Sad
Mr.DrtiPrst
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 16 září 2004 17:04    Předmět: Re: INSTALACE NA SERVERY WEBZDARMA.CZ - návod Citovat

mysql.wz.cz -> vase uzivatelske jmeno a heslo -> v levem menu kliknout na nazev vasi db -> oznacit vse (pravy frame) -> odstranit -> ano -> instalovat znovu

Pokud napíšete soukromou zprávu, pravděpodobně si ji nepřečtu.

Nebojte, hlavy nekoušu a pomáhám moc rád Smile
Otrozon
Anonymní

PříspěvekZaslal: 18 říjen 2004 20:11    Předmět: Re: INSTALACE NA SERVERY WEBZDARMA.CZ - návod Citovat

Prosim poradte na webzdarma.cz kdyz dam instal se mi napise toto

Could not connect to the database

Ale odpoveste normalne ne nejake najdi si to tu tady protoze se v tom moc neviznam v tych odpovedich

prosim moc odpoveste Sneaky
Otrozon
Nováček
Nováček

PříspěvekZaslal: 18 říjen 2004 20:27    Předmět: Re: INSTALACE NA SERVERY WEBZDARMA.CZ - návod Citovat

Uz jsem se registroval lol
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
Nargul
Častý přispěvatel
Častý přispěvatel

PříspěvekZaslal: 19 říjen 2004 12:41    Předmět: Re: INSTALACE NA SERVERY WEBZDARMA.CZ - návod Citovat

Otrozon napsal:
Prosim poradte na webzdarma.cz kdyz dam instal se mi napise toto

Could not connect to the database

Ale odpoveste normalne ne nejake najdi si to tu tady protoze se v tom moc neviznam v tych odpovedich

prosim moc odpoveste Sneaky

a potřebuješ zjistit? prostě ti to píše že ne nemůžeš připojit do databáze. Je vůbec vytvořená, správně nastavená atd??
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Webhosting C4 - 20 GB, PHP, MySQL, administrační systém, 1.200 Kč na rok s doménou v ceně.
Bezproblémová instalace phpBB, Joomla, Drupal. Návody pro C4 - užitečné rady pro zákazníky.
Otrozon
Nováček
Nováček

PříspěvekZaslal: 19 říjen 2004 14:52    Předmět: Re: INSTALACE NA SERVERY WEBZDARMA.CZ - návod Citovat

MEla by byt
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
Nidzo
Účastník
Účastník

PříspěvekZaslal: 30 říjen 2004 08:46    Předmět: Re: INSTALACE NA SERVERY WEBZDARMA.CZ - návod Citovat

Nevite na jak dlouho vydrzi tech 5MB databaze na Webzdarma?
charvous
Člen týmu
Člen týmu

PříspěvekZaslal: 30 říjen 2004 10:23    Předmět: Re: INSTALACE NA SERVERY WEBZDARMA.CZ - návod Citovat

Nidzo napsal:

To jak kdybys se zeptal, jak dlouho me vydrzi jidlo v lednici. Podle toho, kolik budes mit prispevku, ale podle me je to docela dost prostoru pro DB. A pokud ten web buda tak hodne dobrej, přejdeš na placenou domenu.

Nidzo
Účastník
Účastník

PříspěvekZaslal: 30 říjen 2004 10:30    Předmět: Re: INSTALACE NA SERVERY WEBZDARMA.CZ - návod Citovat

charvous napsal:
Nidzo napsal:

To jak kdybys se zeptal, jak dlouho me vydrzi jidlo v lednici. Podle toho, kolik budes mit prispevku, ale podle me je to docela dost prostoru pro DB. A pokud ten web buda tak hodne dobrej, přejdeš na placenou domenu.

Ja vim, ale jentak odhadem...
R - stick
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 30 říjen 2004 14:41    Předmět: Re: INSTALACE NA SERVERY WEBZDARMA.CZ - návod Citovat

No - počítej tak zhruba 7000 příspěvků a 300 reg. uživatelů - a měl by ses do toho vlézt. Samozřejmě závisí na rozsahu příspěvků a příp. na dalších serepetičkách, jako fotogalerie apod.
Anonymní

PříspěvekZaslal: 29 prosinec 2004 18:54    Předmět: Re: INSTALACE NA SERVERY WEBZDARMA.CZ - návod Citovat

Zdrawim. Dovolte abych se taky pochlubil se svym problemem:
Nejdrive jsem nevedel jaktoze po instalu chodi porad chyba.. Pak jsem si u vas precetl co musim smazat a pak mi skocilo tohle:

Could not open subSilver template config file

DEBUG MODE

Line : 335
File : /3w/wz.cz/l/lordsofthesword/includes/functions.php
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra phpBB CZ -> Zkušenosti s phpBB Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 26, 27, 28  Další
Strana 3 z 28

Přejdi na: