logo
Přihlášení
Uživatel: Přihlásit automaticky při příští návštěvě:
Zapomněli jste svoje heslo?
Heslo:
  Registrace
Internetový obchod, e-shop, SEO-shop
Webhosting C4 - 20 GB, PHP, MySQL, administrační systém, 1.200 Kč na rok s doménou v ceně.
Bezproblémová instalace phpBB, Joomla, Drupal. Návody pro C4 - užitečné rady pro zákazníky.

Úvodní stránka
Úvod
Diskusní fórum
Fórum
Ke stažení
Ke stažení
Instalace
Instalace
Rady a Návody
Návody
Moduly
Moduly
Vzhled
Vzhled
FAQ
FAQ
Odkazy
Odkazy
RSS

Levné pneu pro Vaše auto.
Kvalitní kočárky Tako. Levné zájezdy, last-minute

INSTALACE NA SERVERY WEBZDARMA.CZ - návod
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 26, 27, 28  Další

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra phpBB CZ -> Zkušenosti s phpBB
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kozlík
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 14 prosinec 2003 13:18    Předmět: Re: INSTALACE NA SERVERY WEBZDARMA.CZ - návod Citovat

to vypadá, že je někde něco špatně. Opravdu je tam ta čeština správně nahraná? Řekl bych, že není. Je nastavená, ale nezobrazuje se.
Správná cesta k souborům s češtinou je language\lang_czech a tady už by ty soubory měli bejt. Nemáš to náhodou ještě o jednu úroveň hlouběji?

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Kozlík
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 14 prosinec 2003 13:20    Předmět: Re: INSTALACE NA SERVERY WEBZDARMA.CZ - návod Citovat

A ano. Máš to o jednu úroven hlouběji. Cestu máš phpBB2/language/lang_czech/lang_czech/index.htm a to je poněkud úplně blbě Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Anonymní

PříspěvekZaslal: 14 prosinec 2003 14:58    Předmět: Re: INSTALACE NA SERVERY WEBZDARMA.CZ - návod Citovat

Kozlík napsal:
A ano. Máš to o jednu úroven hlouběji. Cestu máš phpBB2/language/lang_czech/lang_czech/index.htm a to je poněkud úplně blbě Smile
Díky uz to slape
Anonymní

PříspěvekZaslal: 01 leden 2004 21:49    Předmět: Re: INSTALACE NA SERVERY WEBZDARMA.CZ - návod Citovat

prosim vas vyplnim instalaci a dam instalovat a napise mi to tohle

Během nahrávání novější instalace databáze se objevila chyba
Table 'phpbb_auth_access' already exists
admin
Administrátor
Administrátor

PříspěvekZaslal: 02 leden 2004 11:08    Předmět: Re: INSTALACE NA SERVERY WEBZDARMA.CZ - návod Citovat

protže pokud už máš forum nainstalovaný (strší verze) tak se neprovádí jeho nová instalace při přechodu n novější verzi ale jen aktualizace (update)
tu chybu to nahlásí protože tabulka kterou se snaží instalátor vytvořit již existuje

ZZZ
Anonymní

PříspěvekZaslal: 17 leden 2004 20:35    Předmět: Re: INSTALACE NA SERVERY WEBZDARMA.CZ - návod Citovat

Zdar lidi, mam problem: kdyz vyplnim instalaci a dam instalovat napise mi to: phpBB : Critical Error

Could not connect to the database

(zkousim to na webzdarma.cz)

- a ja vubec nevim proc to nechce jet dal, asi to je nejaka blbost, moc se v tom nevyznam. Tak me napada, jestli to nesouvisi s tim, ze kdyz jsem podle toho slovenskyho navodu pustil MySQL a chtel vytvorit databazi, psalo to zas, ze musi byt spojen se serverem a pritom tam o nejakym nastavovani MySQL na server nebylo ani slovo. A taky tim padem nechapu jestli si teda mam vytvorit tu databazi pres mySQl nebo na wz.cz? A to forum se pak vytvari kde, taky na serveru wz nebo na compu doma jako www(html)?Jestli mi muzete pomoct, zkuste to please....
Kozlík
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 18 leden 2004 09:00    Předmět: Re: INSTALACE NA SERVERY WEBZDARMA.CZ - návod Citovat

Možná by pomohlo si přečíst přiloženou dokumentaci.
Obecně:
1, vytvořit databázi (bude prázdná bez tabulek, ale bude)
2, instalace phpbb si řekne o adresu serveru, jméno a heslo k databázi a tabulky (s datama) si už vytvoří ta instalace sama.

Jinak opravdu ve spoustě věcí pomáhá číst dokumentaci. A teprve, když dokumentace zklame a ani nenajdeš řešení podobného problému v nějakém fóru (tady nebo třeba www.phpbb.com) má cenu se zeptat. Takhle tě stejně odkážem na dokumentaci.
A jen tak mimochodem, postup instalace se popisuje na předchozí stránce tohoto tématu.

Anonymní

PříspěvekZaslal: 18 leden 2004 10:41    Předmět: Re: INSTALACE NA SERVERY WEBZDARMA.CZ - návod Citovat

Dik za odpoved, ale to obecne mi moc nepomaha:-(
1) jakou konkretni dokumentaci mas na mysli, samozrejme readme files, toto forum i navod na predchozi strane jsem videl
2) tu databazi mam vytvorit na tom serveru wz nebo v MySQL - v MySQL mi to totiz nejde, pise to, co uz jsem psal, za musi byt spojen se serverem
3) uz fakt nevim, ale jestli mi chces pomoct a kouknout se na to, napisu ti pristupove udaje.
Kozlík
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 18 leden 2004 10:56    Předmět: Re: INSTALACE NA SERVERY WEBZDARMA.CZ - návod Citovat

Mysql je typ databaze.
Databázi musíš vytvořit pomocí administrace přímo na wz. (tedy mám pocit, že to tam je)
Pokud potřebuješ pomoci, tak se ozvi na ICQ.

krtecek
Anonymní

PříspěvekZaslal: 09 únor 2004 14:05    Předmět: Re: INSTALACE NA SERVERY WEBZDARMA.CZ - návod Citovat

A co když mi to hodí tuhle hlašku????

message_die() was called multiple times. This isn't supposed to happen. Was message_die() used in page_tail.php?

Díky,

krtecek
krtecek
Anonymní

PříspěvekZaslal: 09 únor 2004 14:11    Předmět: Re: INSTALACE NA SERVERY WEBZDARMA.CZ - návod Citovat

A pak jeste

phpBB : Critical Error

Could not open subSilver template config file

DEBUG MODE

Line : 326
File : /3w/wz.cz/j/jazgym-ostrava/phpforum/includes/functions.php

Vsechno se to deje po instalaci, na WEBZDARMA.CZ . A vyplnil jsem to podle mne spravne...

Diky,

krtecek
Kozlík
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 09 únor 2004 14:18    Předmět: Re: INSTALACE NA SERVERY WEBZDARMA.CZ - návod Citovat

skoro bych rekl, ze je tam nekde neco blbe Smile
na page_tail.php se resi neco kolem gzip komprese.
budu tady kolem 15:00 tak me zkus kontaktovat na icq.
a zkontroluj si nazvy souboru v template na mala a velka pismenka. uz se to tu resilo

krtecek
Anonymní

PříspěvekZaslal: 09 únor 2004 15:03    Předmět: Re: INSTALACE NA SERVERY WEBZDARMA.CZ - návod Citovat

uz jsem si toho vsimnul

diky za nakopnuti...

krt
Anonymní

PříspěvekZaslal: 09 únor 2004 19:08    Předmět: Re: INSTALACE NA SERVERY WEBZDARMA.CZ - návod Citovat

je to shit, maj tam nejaky dev verze php, hazi to uplne nesmyslny chyby atd. pokud ale neni jina moznost, porad je to asi nejlepsi v cr...
Webhosting C4 - 20 GB, PHP, MySQL, administrační systém, 1.200 Kč na rok s doménou v ceně.
Bezproblémová instalace phpBB, Joomla, Drupal. Návody pro C4 - užitečné rady pro zákazníky.
tvrdiaak
Účastník
Účastník

PříspěvekZaslal: 10 únor 2004 09:55    Předmět: Re: INSTALACE NA SERVERY WEBZDARMA.CZ - návod Citovat

citace:
je to shit, maj tam nejaky dev verze php, hazi to uplne nesmyslny chyby atd.

Nesouhlasim, u mne to slapalo ihned a bez problemu (teda bez problemu nezavinenych mnou - clovek zapomene zmenit reklamu, zmenit pristupova prava ftp atd.), takze na wz bych to nesvadel Razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kozlík
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 10 únor 2004 10:24    Předmět: Re: INSTALACE NA SERVERY WEBZDARMA.CZ - návod Citovat

Podle mých zkušenostech s instalací na wz (a že už jich díky vám bylo požehnaně) mohu s klidným svědomím prohlásit, že chyba je v 99% před klávesnicí.
A to zbylé procento je blbě napsaná šablona subSilver, kde je blbě velikost písmen v názvech souborů.

Anonymní

PříspěvekZaslal: 01 březen 2004 13:11    Předmět: Re: INSTALACE NA SERVERY WEBZDARMA.CZ - návod Citovat

Snažím se nainstalovat PHPBB na wz.cz , ale při instalaci mi to píše:
Warning: main(): Unable to access ./../db/mysql.php in /3w/wz.cz/g/gymnchod/php/includes/db.php on line 31

Warning: main(./../db/mysql.php): failed to open stream: No such file or directory in /3w/wz.cz/g/gymnchod/php/includes/db.php on line 31

Warning: main(): Failed opening './../db/mysql.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /3w/wz.cz/g/gymnchod/php/includes/db.php on line 31

Fatal error: Cannot instantiate non-existent class: sql_db in /3w/wz.cz/g/gymnchod/php/includes/db.php on line 60

Co s tím?
Tereza
Anonymní

PříspěvekZaslal: 03 březen 2004 13:32    Předmět: Re: INSTALACE NA SERVERY WEBZDARMA.CZ - návod Citovat

mám stejné chyby

Parse error: parse error, expecting `','' or `';'' in /3w/czechian.net/g/gcfanclub/board/includes/functions.php on line 719

nevím proč už jsem podle vás nastavit reklamu nahoře v úvodní stránce ale mi to stejně nešlo
McMurdo

PříspěvekZaslal: 04 březen 2004 15:19    Předmět: Re: INSTALACE NA SERVERY WEBZDARMA.CZ - návod Citovat

Jak mam nastavit na mysql.wz.cz databázy aby to šlo?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mr.DrtiPrst
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 04 březen 2004 16:07    Předmět: Re: INSTALACE NA SERVERY WEBZDARMA.CZ - návod Citovat

Administrace -> Nastavení -> MySQL -> Aktivovat -> Nastavit heslo

Pokud napíšete soukromou zprávu, pravděpodobně si ji nepřečtu.

Nebojte, hlavy nekoušu a pomáhám moc rád Smile
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra phpBB CZ -> Zkušenosti s phpBB Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 26, 27, 28  Další
Strana 2 z 28

Přejdi na: