logo
Přihlášení
Uživatel: Přihlásit automaticky při příští návštěvě:
Zapomněli jste svoje heslo?
Heslo:
  Registrace
Internetový obchod, e-shop, SEO-shop
Webhosting C4 - 20 GB, PHP, MySQL, administrační systém, 1.200 Kč na rok s doménou v ceně.
Bezproblémová instalace phpBB, Joomla, Drupal. Návody pro C4 - užitečné rady pro zákazníky.

Úvodní stránka
Úvod
Diskusní fórum
Fórum
Ke stažení
Ke stažení
Instalace
Instalace
Rady a Návody
Návody
Moduly
Moduly
Vzhled
Vzhled
FAQ
FAQ
Odkazy
Odkazy
RSS

Levné pneu pro Vaše auto.
Kvalitní kočárky Tako. Levné zájezdy, last-minute

Instalace do free-serveru kgb.cz (fbi.cz)-PROBLEMY S INST.

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra phpBB CZ -> Zkušenosti s phpBB
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
admin
Administrátor
Administrátor

PříspěvekZaslal: 12 červen 2003 14:29    Předmět: Re: Instalace do free-serveru kgb.cz (fbi.cz)-PROBLEMY S INS Citovat

problém bude asi komlexně v tobě jak to tu již několik dní čtu. Raději si proboha někomu řekni ať ti to tam nainstaluje když to neumíš a máš klid a nemusíš řešit něco o čem stejnak nemáš páru. To je jako bych asi já chtěl někoho operovat
Anonymní

PříspěvekZaslal: 12 červen 2003 14:30    Předmět: tady je ten vzpich chyb pro vstupu do adminské sekce Citovat

Warning: main() [function.main]: open_basedir restriction in effect. File(./../extension.inc) is not within the allowed path(s): (.) in /users/webs/kgb.cz/o/otrokovice/forum/admin/index.php on line 30

Warning: main(./../extension.inc) [function.main]: failed to create stream: Operation not permitted in /users/webs/kgb.cz/o/otrokovice/forum/admin/index.php on line 30

Fatal error: main() [function.main]: Failed opening required './../extension.inc' (include_path='.:/usr/local/php/users/lib/php') in /users/webs/kgb.cz/o/otrokovice/forum/admin/index.php on line 30
Anonymní

PříspěvekZaslal: 12 červen 2003 14:41    Předmět: Re: Instalace do free-serveru kgb.cz (fbi.cz)-PROBLEMY S INS Citovat

Azu napsal:
problém bude asi komlexně v tobě jak to tu již několik dní čtu. Raději si proboha někomu řekni ať ti to tam nainstaluje když to neumíš a máš klid a nemusíš řešit něco o čem stejnak nemáš páru. To je jako bych asi já chtěl někoho operovat

máš pravdu! ale stejnak s kgb servery je to nějaké jiné než se servery webzdarma! tam jsem to v pohodě rozběhnul! takze jsem se to již naučil! Jde o to ,že na kgb a jiných stránkácj mám tematicky jiné stránky a na tom prvním serveru(webzdarma.cz) jsem se to učil! Oni take podporuji phpmyadmina na mzsql.webzdarma.cz ,který řeří spoustu chyb! vztvoření databáze a pak následná instalace php bb .pak je to vše OK!

Tady fakt jen šlo pokusit se nainstalovat phpbb na kgb protože maji 20MB na jednu databázi oproti webzdarma kde muže být maxx 2 MB!

ten předchozí přispěvek byl ode mně zkrat!!! to přiznávám! to jsem totiž omzlně nahrál již vztvořenou a kopírovanou verzi z jednoho svého webmísta!

No já zastávam metotu POKUS a OMYL a při té se nejvíce naučím! Je fakt ,že Vás pak zbztečně otravuji! Ale cube mi pěkně pomohl s webzdarma tím sql serverem/adresaDNS/
čau
Čuga
Přispěvatel
Přispěvatel

PříspěvekZaslal: 12 červen 2003 21:11    Předmět: Re: Instalace do free-serveru kgb.cz (fbi.cz)-PROBLEMY S INS Citovat

jak cube??? sakra kdyz uz sem ti pomohl, tak se aspon nauc moji prezdivku ;o)

Čuga

Webhosting C4 - 20 GB, PHP, MySQL, administrační systém, 1.200 Kč na rok s doménou v ceně.
Bezproblémová instalace phpBB, Joomla, Drupal. Návody pro C4 - užitečné rady pro zákazníky.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra phpBB CZ -> Zkušenosti s phpBB Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na: