logo
Přihlášení
Uživatel: Přihlásit automaticky při příští návštěvě:
Zapomněli jste svoje heslo?
Heslo:
  Registrace
Internetový obchod, e-shop, SEO-shop
Webhosting C4 - 20 GB, PHP, MySQL, administrační systém, 1.200 Kč na rok s doménou v ceně.
Bezproblémová instalace phpBB, Joomla, Drupal. Návody pro C4 - užitečné rady pro zákazníky.

Úvodní stránka
Úvod
Diskusní fórum
Fórum
Ke stažení
Ke stažení
Instalace
Instalace
Rady a Návody
Návody
Moduly
Moduly
Vzhled
Vzhled
FAQ
FAQ
Odkazy
Odkazy
RSS

Levné pneu pro Vaše auto.
Kvalitní kočárky Tako. Levné zájezdy, last-minute

ic.cz
Jdi na stránku 1, 2  Další

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra phpBB CZ -> Webhosting a registrace domén
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Luk26

PříspěvekZaslal: 10 květen 2005 19:51    Předmět: ic.cz Citovat

Ma niekto skusenost z www.ic.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
ivank
Účastník
Účastník

PříspěvekZaslal: 10 květen 2005 20:02    Předmět: Citovat

yes it is so good
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ivank
Účastník
Účastník

PříspěvekZaslal: 10 květen 2005 20:03    Předmět: Citovat

vid.
kód:
www.mnau.ic.cz
LoRd
Účastník
Účastník

PříspěvekZaslal: 11 květen 2005 09:46    Předmět: Citovat

ivank napsal:
vid.
kód:
www.mnau.ic.cz

akosik ti to nejde Very Happy

LoRd
Účastník
Účastník

PříspěvekZaslal: 11 květen 2005 09:50    Předmět: Citovat

no ja mam taký problém že mi nejde pri instalacii zobrat mysql databázu na www.ic.cz co mam robit ???
Cyber Net
Účastník
Účastník

PříspěvekZaslal: 11 květen 2005 17:17    Předmět: Citovat

IC.cz je nahovno, výpadky serveru, FTP i DTB skoro pořád. Proto se taky odsud stěhuju Wink
ivank
Účastník
Účastník

PříspěvekZaslal: 14 květen 2005 18:13    Předmět: Citovat

LoRd napsal:
ivank napsal:
vid.
kód:
www.mnau.ic.cz

akosik ti to nejde Very Happy

prepac
kód:
www.mnau.ic.cz/phpBB2/
Ufon
Častý přispěvatel
Častý přispěvatel

PříspěvekZaslal: 29 květen 2005 17:18    Předmět: Citovat

Mám nově nainstalovaný fórum na ic.cz a když chci najet na stránky, musím do adresy doplnit /index.php ale u WZ sem nemusel.Dělá to i vám, nebo je chyba na mojí straně Crying or Very sad Question nebo to dělá jenom ic.cz Question
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Ufon
Častý přispěvatel
Častý přispěvatel

PříspěvekZaslal: 30 květen 2005 19:51    Předmět: Citovat

Tak už sem na to přišel. Když si uděláte novej účet, automaticky tam je index.html a ten je přednější než index.php.Já sem si ho nevšim a pak to dělalo neplechu... Rolling Eyes
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Ufon
Častý přispěvatel
Častý přispěvatel

PříspěvekZaslal: 30 květen 2005 19:52    Předmět: Re: ic.cz Citovat

Luk26 napsal:
Ma niekto skusenost z www.ic.cz

NEDOPORUČUJI Exclamation Exclamation Exclamation Časté výpadky a nedostupnost, a už mě to dost ssere Evil or Very Mad

Rypi
Účastník
Účastník

PříspěvekZaslal: 23 červen 2005 19:51    Předmět: Citovat

výpadky byly ale už nejsou. znám se s adminem a rej tam měly blbou ramku. co se týče mysql tak to mi taky nešlo rozchodit ale pak sem to rozjel.
Rypi
Účastník
Účastník

PříspěvekZaslal: 23 červen 2005 19:52    Předmět: Citovat

Ufon napsal:
Tak už sem na to přišel. Když si uděláte novej účet, automaticky tam je index.html a ten je přednější než index.php.Já sem si ho nevšim a pak to dělalo neplechu... Rolling Eyes

že si nevšimneš takovýhle věci tak za to tě neseřvu ale že za to že si blbá lama krytyzuješ jiný...
maxemail
Přispěvatel
Přispěvatel

PříspěvekZaslal: 24 červen 2005 12:22    Předmět: Re: ic.cz Citovat

Nejlepší Hosting co znám Flyweb.cz žádné výpadky minulý týden upgrade hardwaru frčí jak drak a není moc drahý ( ale je placený )

Chovatel
kraja
Účastník
Účastník

PříspěvekZaslal: 13 červenec 2005 20:07    Předmět: Citovat

na ic.cz sme meli (jak tady uz napsal rypi) problemy s nedostatkem pameti, to uz je ale vyresene a v tuto chvili bezime prakticky dokonale.
dukazem nasich kvalit je nase vyhra v testu freehostingu v casopisu chip Very Happy

Ne ale ted k veci, rad bych tu zminil zakladni veci, ve kterych delaji uzivatele u nas casto chybi, tedy co se primo tyka phpbb.

dejme tomu, ze mame ukazkovou domenu "novak.ic.cz" po jeji registraci nam prijde mail, ve kterem sou vsechny udaje pro prihlaseni vsude. v administraci na ic.cz nejdrive aktivujeme db.

nazev db je ve tvaru "ic_novak"
login je stejny jako nazev db
heslo je takove, jake jste zvolili pri vytvareni mysql v administraci, nikoli jako heslo na ftp!
server je "localhost"

tim vykryjete 95% problemu, ktere muzou nastat.

Pokud se presto s nejakym setkate, tak piste na http://forum.ic.cz , uzivatele, ja a ostatni admini vam to pomuzeme vyresit.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
MobilerxXx
Nováček
Nováček

PříspěvekZaslal: 30 červenec 2005 17:10    Předmět: Citovat

ja nevim, ja jsem s IC.cz 100% spokojen, bezi mi tam sice jenom tridni stranky s fotkama, na ktery mimochodem 100mega neni az tak nej, ale co, + phpBB a jsem very happy, zadny problemy, nic Twisted Evil
martin.ol
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 30 červenec 2005 18:27    Předmět: Citovat

MobilerxXx napsal:
ja nevim, ja jsem s IC.cz 100% spokojen, bezi mi tam sice jenom tridni stranky s fotkama, na ktery mimochodem 100mega neni az tak nej, ale co, + phpBB a jsem very happy, zadny problemy, nic Twisted Evil

Jj ic is verry GOOD. Vše mi běží, vše se rozjelo napoprve a den za dne přibívají nové funkce.
Malé černé puntíky jsou jen zákaz url_fopen (tudíž nejde počasí) a občasné malé výpadky (ale není se co divit když rozjízdí vkládání reklamy atd.) Smile

www.berg-trophy.cz | www.menu-cz.cz | www.turistcz.cz | www.mssoft.biz | www.martin-ol.name | www.bergtrophyteam.eu
Webhosting C4 - 20 GB, PHP, MySQL, administrační systém, 1.200 Kč na rok s doménou v ceně.
Bezproblémová instalace phpBB, Joomla, Drupal. Návody pro C4 - užitečné rady pro zákazníky.
alffa
Nováček
Nováček

PříspěvekZaslal: 17 září 2005 01:47    Předmět: Citovat

martin.ol napsal:
MobilerxXx napsal:

Jj ic is verry GOOD. Vše mi běží, vše se rozjelo napoprve a den za dne přibívají nové funkce.
Malé černé puntíky jsou jen zákaz url_fopen (tudíž nejde počasí) a občasné malé výpadky (ale není se co divit když rozjízdí vkládání reklamy atd.) Smile

Hmm; tak nevím. Zrovna jsem to chtěl zkusit Bohužel jenom tohle:
Warning: error_log(/home/httpd/html/ic/www/log/ic_log_2005_09_17.log): failed to open stream: Permission denied in /disk1/var/www/ic/www/dll/config.php on line 77

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /disk1/var/www/ic/www/dll/config.php:77) in /disk1/var/www/ic/www/home/registrace_ban.php on line 20

Tak asi nic.
alffa
Edit:
Pro mody.
Nevím jak se mi to povedlo, ale teď koukám že je to tu dvakrát.
Můžete te jeden smazat? Díky, alffa

Naposledy upravil alffa dne 18 září 2005 22:18, celkově upraveno 1 krát.
alffa
Nováček
Nováček

PříspěvekZaslal: 17 září 2005 01:48    Předmět: Citovat

martin.ol napsal:
MobilerxXx napsal:

Hmm; tak nevím. Zrovna jsem to chtěl zkusit Bohužel jenom tohle:
Warning: error_log(/home/httpd/html/ic/www/log/ic_log_2005_09_17.log): failed to open stream: Permission denied in /disk1/var/www/ic/www/dll/config.php on line 77

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /disk1/var/www/ic/www/dll/config.php:77) in /disk1/var/www/ic/www/home/registrace_ban.php on line 20

Tak asi nic.
alffa
alffa
Nováček
Nováček

PříspěvekZaslal: 18 září 2005 19:45    Předmět: Citovat

Ahoj,
Tak odvolávám, co jsem odvolal; a slibuji co jsem slíbil. Dnes jsem to zkusil znovu, a vše je OK.
Reg se zdařil.
alffa

Broupal
Nováček
Nováček

PříspěvekZaslal: 18 září 2005 21:53    Předmět: Citovat

To byla jen chyba přístupu k databázi. Občas se to stane, ale jen výjiměčně. Když to nastane, vydržte, určitě se to časem spraví. Musí se koupit nový HW, ten současný už je trochu starší.
Jinak IC je na poli freehostingů v ČR rozhodně nejlepší Exclamation Exclamation Exclamation
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra phpBB CZ -> Webhosting a registrace domén Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

Přejdi na: