logo
Přihlášení
Uživatel: Přihlásit automaticky při příští návštěvě:
Zapomněli jste svoje heslo?
Heslo:
  Registrace
Internetový obchod, e-shop, SEO-shop
Webhosting C4 - 20 GB, PHP, MySQL, administrační systém, 1.200 Kč na rok s doménou v ceně.
Bezproblémová instalace phpBB, Joomla, Drupal. Návody pro C4 - užitečné rady pro zákazníky.

Úvodní stránka
Úvod
Diskusní fórum
Fórum
Ke stažení
Ke stažení
Instalace
Instalace
Rady a Návody
Návody
Moduly
Moduly
Vzhled
Vzhled
FAQ
FAQ
Odkazy
Odkazy
RSS

Levné pneu pro Vaše auto.
Kvalitní kočárky Tako. Levné zájezdy, last-minute

ic.cz
Jdi na stránku Předchozí  1, 2

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra phpBB CZ -> Webhosting a registrace domén
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Jeremy88
Účastník
Účastník

PříspěvekZaslal: 24 září 2005 00:40    Předmět: Citovat

Nejdriv sem chtel jit s webem taky na ic.cz, ma dobrou domenu a dost mista, ale pak sem sehnal neco lepsiho a ted se budu stehovat na placeny hosting.
Ale jinak muzu ic.cz jedine doporucit a taky sem to uz nekolikrat udelal.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
-tom@s-
Přispěvatel
Přispěvatel

PříspěvekZaslal: 20 srpen 2006 19:17    Předmět: Re: ic.cz Citovat

urcite davam prednost IC oproti WZ. ale ty casty poruchy me uz vazne tocej. Neni tejden bez poruchy!!! kdys neblbne databaze tak zase nejde celej ucet
Přispěvatel
Přispěvatel

PříspěvekZaslal: 27 srpen 2006 20:48    Předmět: Citovat

jj. uz druhy den je odstavka na uctoch byvaleho own (pred casom sa zlucili...). pred troma dnami pritom bola takmer celodnova odstavka databazi....ja uz som fakt napaprceny Mad Mad Mad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
martin.ol
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 03 září 2006 18:02    Předmět: Re: ic.cz Citovat

Kdybys četl phorum.ic.cz nebo alespoň zprávy na ic.cz, tak bys věděl, že disk s own.cz a hustej.net odešel do věčných lovišť (teda od se cestou stavil u odborníků na obnovu dat, ale to je vedlejší Smile)

Jo a taky by ses dozvěděl, že bude (tedy už vlastně je) nový fileservr a ještě jeden servr pro php....

www.berg-trophy.cz | www.menu-cz.cz | www.turistcz.cz | www.mssoft.biz | www.martin-ol.name | www.bergtrophyteam.eu
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Yojimbo

PříspěvekZaslal: 05 říjen 2006 15:01    Předmět: Citovat

IC bych vam na phpBB milerad doporucil nebyt problemu, ktery se u me nedavno vyskytnul. Cituju z myho postu na phorum.ic.cz
citace:
Mam obdobny problem s phpBB, ktery pretrvava jiz delsi dobu a zda se ze neni problem na mem pocitaci, s verzi phpBB ani mezi klavesnici a kreslem. Chtel jsem udelat phpBB forum pro nasi stranku (www.nighthunterswow.ic.cz). phpBB jsem nahral presne podle mnoha navodu a tak jak jsem byl zvyklej, v pohode jsem se dostal na hlavni stranku fora (seznam temat, menu, prihlaseni atd.), ovsem problem nastal, kdyz jsem se chtel prihlasit vylezlo mi z prohlizece, ze stranku nelze najit. Nastesti se to nejak prihlasilo ovsem stejny problem nastal pri vstupu do administrace. Zkusil jsem tedy forum preinstalovat. Nepomohlo to. Nainstaloval jsem starsi verzi, stejnou verzi staznou z jinyho serveru, zkusil jsem jiny prohlizec, zaregistroval jsem si jinou adresu a zkousel jsem to i z jineho pocitace. Ani jedna tahle moznost nepomohla, proto to vypada ze chyba je nekde u IC. Proto jsem cekal cca mesic (teno problem mi nastal nekdy na zacatku zari) v domeni, ze se tato chyba brzy opravi, ovsem nyni vidim ze ani po mesici se to nemeni. Takze pokud nahodou nekdo vite v cm je problem, tak mi prosim odpoveste. Predem moc dekuji...

Jinak je to skvelej freehosting pro klasicky stranky, asi mnohem lepsi nez WZ, WZ se mi zda dost pomaly a vubec nic moc.

World of Wacraft Forever - http://nighthunterswow.ic.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Webhosting C4 - 20 GB, PHP, MySQL, administrační systém, 1.200 Kč na rok s doménou v ceně.
Bezproblémová instalace phpBB, Joomla, Drupal. Návody pro C4 - užitečné rady pro zákazníky.
PvvS
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 05 říjen 2006 15:14    Předmět: Citovat

Yojimbo napsal:
IC bych vam na phpBB milerad doporucil nebyt problemu, ktery se u me nedavno vyskytnul. Cituju z myho postu na phorum.ic.cz
citace:
Mam obdobny problem s phpBB, ktery pretrvava jiz delsi dobu a zda se ze neni problem na mem pocitaci, s verzi phpBB ani mezi klavesnici a kreslem. Chtel jsem udelat phpBB forum pro nasi stranku (www.nighthunterswow.ic.cz). phpBB jsem nahral presne podle mnoha navodu a tak jak jsem byl zvyklej, v pohode jsem se dostal na hlavni stranku fora (seznam temat, menu, prihlaseni atd.), ovsem problem nastal, kdyz jsem se chtel prihlasit vylezlo mi z prohlizece, ze stranku nelze najit. Nastesti se to nejak prihlasilo ovsem stejny problem nastal pri vstupu do administrace. Zkusil jsem tedy forum preinstalovat. Nepomohlo to. Nainstaloval jsem starsi verzi, stejnou verzi staznou z jinyho serveru, zkusil jsem jiny prohlizec, zaregistroval jsem si jinou adresu a zkousel jsem to i z jineho pocitace. Ani jedna tahle moznost nepomohla, proto to vypada ze chyba je nekde u IC. Proto jsem cekal cca mesic (teno problem mi nastal nekdy na zacatku zari) v domeni, ze se tato chyba brzy opravi, ovsem nyni vidim ze ani po mesici se to nemeni. Takze pokud nahodou nekdo vite v cm je problem, tak mi prosim odpoveste. Predem moc dekuji...

Jinak je to skvelej freehosting pro klasicky stranky, asi mnohem lepsi nez WZ, WZ se mi zda dost pomaly a vubec nic moc.

Klasicky zadany blby cesty. To je urcite chyba hostingu ...
SmowKy

PříspěvekZaslal: 16 leden 2007 19:55    Předmět: Re: ic.cz Citovat

A AKO SI DAM TOTO FORKO NA WEB PROSIIIIIMMMM
WhiteWolfSix
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 17 leden 2007 13:22    Předmět: Re: ic.cz Citovat

SmowKy:
1. Nemusíš na nás kričať (vypni si Caps Lock)
2. Hľadaj návod tu na fóre

WhiteWolfSix (WW6)
gmvasek
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 17 leden 2007 15:31    Předmět: Citovat

3. Nespamuj
4. Počkej, někdo by ti odpověděl
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
wofer357
Nováček
Nováček

PříspěvekZaslal: 19 duben 2007 18:49    Předmět: Citovat

Please mam problém, při instalaci fora se mi napíše toto:
kód:
Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect.php]: Can't connect to local MySQL server through socket '/var/run/mysqld/mysqld.sock' (2) in /home/free/ic.cz/f/freewar4um/root/www/db/mysql4.php on line 48

Warning: mysql_error(): supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in /home/free/ic.cz/f/freewar4um/root/www/db/mysql4.php on line 330

Warning: mysql_errno(): supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in /home/free/ic.cz/f/freewar4um/root/www/db/mysql4.php on line 331
Prace, brigadyNejlevnejsi letenkySazeni na sportWebhosting od 19 KcDobre pneuDomena .CZ za 440 Kc!LCD televizeLetenky KralovnaVlozte svuj zivotopisphpBB : Critical Error

Could not connect to the database

Poraďte co dělám blbě please Crying or Very sad
smiesek
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 20 duben 2007 10:55    Předmět: Citovat

wofer357 napsal:
Please mam problém, při instalaci fora se mi napíše toto:
kód:
Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect.php]: Can't connect to local MySQL server through socket '/var/run/mysqld/mysqld.sock' (2) in /home/free/ic.cz/f/freewar4um/root/www/db/mysql4.php on line 48

Warning: mysql_error(): supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in /home/free/ic.cz/f/freewar4um/root/www/db/mysql4.php on line 330

Warning: mysql_errno(): supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in /home/free/ic.cz/f/freewar4um/root/www/db/mysql4.php on line 331
Prace, brigadyNejlevnejsi letenkySazeni na sportWebhosting od 19 KcDobre pneuDomena .CZ za 440 Kc!LCD televizeLetenky KralovnaVlozte svuj zivotopisphpBB : Critical Error

Could not connect to the database

Poraďte co dělám blbě please Crying or Very sad

1. nezaložená DB
2. špatně vyplněné údaje k DB
3. výpadek serveru
4. instaluj znovu
wofer357
Nováček
Nováček

PříspěvekZaslal: 20 duben 2007 14:13    Předmět: Citovat

No a co je to ta db? je to asi blbá otázka ale jak jí založim? Nějak nevim o co go.
smiesek
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 20 duben 2007 15:05    Předmět: Citovat

wofer357 napsal:
No a co je to ta db? je to asi blbá otázka ale jak jí založim? Nějak nevim o co go.

http://phorum.ic.cz/viewtopic.php?t=454&highlight=instalace+phpbb
wofer357
Nováček
Nováček

PříspěvekZaslal: 20 duben 2007 17:45    Předmět: Citovat

smiesek napsal:
http://phorum.ic.cz/viewtopic.php?t=454&highlight=instalace+phpbb

Díky moc za radu, snad to nějak rozchodim Smile
wofer357
Nováček
Nováček

PříspěvekZaslal: 20 duben 2007 20:43    Předmět: Citovat

Tak mam jinej problém, instalace se zdařila ale když kliknu na "administrace fóra" dole na stránce tak se zobrazí toto:
kód:
G 5.0.32-Debian_7~bpo.1-log±c!sE>H-H,˘c<=^DwJM$ifD˙Bad handshake
smiesek
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 21 duben 2007 06:07    Předmět: Citovat

wofer357 napsal:
Tak mam jinej problém, instalace se zdařila ale když kliknu na "administrace fóra" dole na stránce tak se zobrazí toto:
kód:
G 5.0.32-Debian_7~bpo.1-log±c!sE>H-H,˘c<=^DwJM$ifD˙Bad handshake

Použij tlačítko Hledat na zdejším foru
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra phpBB CZ -> Webhosting a registrace domén Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

Přejdi na: