logo
Přihlášení
Uživatel: Přihlásit automaticky při příští návštěvě:
Zapomněli jste svoje heslo?
Heslo:
  Registrace
Internetový obchod, e-shop, SEO-shop
Webhosting C4 - 20 GB, PHP, MySQL, administrační systém, 1.200 Kč na rok s doménou v ceně.
Bezproblémová instalace phpBB, Joomla, Drupal. Návody pro C4 - užitečné rady pro zákazníky.

Úvodní stránka
Úvod
Diskusní fórum
Fórum
Ke stažení
Ke stažení
Instalace
Instalace
Rady a Návody
Návody
Moduly
Moduly
Vzhled
Vzhled
FAQ
FAQ
Odkazy
Odkazy
RSS

Levné pneu pro Vaše auto.
Kvalitní kočárky Tako. Levné zájezdy, last-minute

Hledat
Jdi na stránku 1, 2  Další

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra phpBB CZ -> Nezařaditelné
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
JanoF
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 09 říjen 2005 11:41    Předmět: Hledat Citovat

Hledat
Co vy nato dat ten text na nejaku farbu ktora pritiahne oci, trebars tucna cervena? Mozno to tu nikto nepouziva preto ze to nevidi tu je celkom jasny priklad http://www.phpbbcz.com/viewtopic.php?p=18364#18364 ale je to len moj osobny nazor, mozno by tu zmyzli konecne nove temy tipu kde je to kde je tamto, ako toto, ako sa co instaluje, kde najdem tan mod alebo tamten a bolo by konecne pekne Smile

Naposledy upravil JanoF dne 12 říjen 2005 13:33, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
admin
Administrátor
Administrátor

PříspěvekZaslal: 09 říjen 2005 12:06    Předmět: Re: Hledat Citovat

i kdyby tě to mlátilo do očí, či ti to vyhrožovalo, že pokud to nepoužiješ, tak ti to smaže obsah disku, tak to stejně ty mladší 20 let nepoužijou
churchyard
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 09 říjen 2005 12:11    Předmět: Re: Hledat Citovat

nehazej nas do jednoho pytle
JanoF
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 09 říjen 2005 12:32    Předmět: Re: Hledat Citovat

Azu napsal:
i kdyby tě to mlátilo do očí, či ti to vyhrožovalo, že pokud to nepoužiješ, tak ti to smaže obsah disku, tak to stejně ty mladší 20 let nepoužijou
no viem ale bola by tam pravdepodobnost oto vyssia ze ho niekto pouzije Smile
churchyard napsal:
nehazej nas do jednoho pytle
nehadzem ale ked som si precital tamten prispevok co som uviedol tak ma tak napadlo ci oni vobec ten odkaz na search vidia Very Happy
Je to len taky navrh, mozno by sa osvedcil mozno nie ale stale to zostane len navrhom Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
mm-marek
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 09 říjen 2005 16:54    Předmět: Citovat

přesně tohle jsem navrhoval na Czille (thread) , nakonec se tomu tak stalo. Efekt? no subjektivě bych řek že se to trošku zlepšilo, ale ne o moc....

takže to je v podstatě k ničemu Laughing

btw: díky tomu sem se začal zajímat o to jak vlastně funguje phpBB, respektive jsem zjistil že něco takového existuje Wink (je to vidět když si ten thread přečtete:D )

Kašpy
Člen týmu
Člen týmu

PříspěvekZaslal: 09 říjen 2005 17:05    Předmět: Re: Hledat Citovat

Azu napsal:

promiň ale mě za měsíc bude 17 Sad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Catlover
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 09 říjen 2005 17:19    Předmět: Re: Hledat Citovat

Azu napsal:

to ma tak trochu uraza Rolling Eyes ... ja budem mat za necele 2mesiace 15 a Hladat pouzijem vzdy ked nieco potrebujem (a vacsinou to aj najdem).

Bezproblémová instalace phpBB, Joomla, Drupal. Návody pro C4 - užitečné rady pro zákazníky.
Kozlík
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 09 říjen 2005 17:26    Předmět: Re: Hledat Citovat

Ale no tak pánové. Nebuďte tak vztahovační. Je snad dobře, že vy to umíte. Bohužel průměrný pubescentní uživatel něčeho takového není schopen. A zkuste klást důraz na slovo průměrný.
Dyť přece sami vidíte a občas se i sami rozčilujete, že jsou někteří tak tupí. Bohužel zde to pravidlo o věku platí přímo úměrně (v průměru). Trochu mě mrzí, že ti na které se to opravdu nehodí se ozvou jako první místo toho aby to s klidem přešli a uznali, že to tak fakt je (v průměru) a já bych řekl, že naštěstí tady pár těch mladejch schopnejch je. Tak se nenechte rozhodit Smile

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
churchyard
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 09 říjen 2005 18:00    Předmět: Re: Hledat Citovat

A co kdyz dotaz typu: Pooooooooomoooooooocccccc!!!!!! atd. pisou i jiny exoty, nez jen my "pubescentni uzivatele", jak vite, ze to je definovany vekem? Ja si myslim, ze tohle vekem urcite urceny neni. Ale muzu se mylit, nikdo [ aspon myslim ], nenapsal:
citace:
Prosíííííímm, mopoooooooooc!!!! nejde mi forum!!!!!! A je mi 15.

Kozlík
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 09 říjen 2005 18:56    Předmět: Re: Hledat Citovat

Bohuzel to proste vekem je. Ale jak vis nechci rikat, ze to dela kazdej. Ale predpokladam, ze treba do icq si nikdo neda nizsi vek nez jakeho dosahl (tedy pokud ho tam uvede). A prave treba zkusenost z icq me v tom utvrzuje.
Ale bral bych toto tema jako uzavrene. Churchyarde opravdu jste jeste s par lidma schopny vyjimky. A pokud si o tom chces nejak pokecat, nasmeruj to na me icq nebo pm. Tady uz to prosim nech plavat. Dik.

JanoF
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 09 říjen 2005 19:28    Předmět: Re: Hledat Citovat

Cize co nato povies Azu alebo iny, neoplatilo by sa to skusit mozno tu to bude inac vyzerat a ludia si toho vsimnu, alebo namiesto toho spravit nejaky search na index respektive do headru fora cize by sa dalo vyhladavat vsade to by bolo este lepsie mozno Smile

http://jan.fecik.sk/zarobok-na-internete-google-adsense-adwords.html
admin
Administrátor
Administrátor

PříspěvekZaslal: 09 říjen 2005 20:27    Předmět: Re: Hledat Citovat

Tady nepomáhá ani to, že tu jsou návody hned na začátku na nejdůležitější a nejčastější dotazy. Svoje ICQ a email už sem razději odtud z profilu odstranil před víc jak půl rokem, protože čím větší zájem o phpbb je, tím víc "neschopných dětí" se tam na mně valilo s dotazama, na který najdete odpověď tady. Nejn, že tedy nejsou schopný tady hledat, ale ani se tady zeptat a čekat na odpověď.
Začal sem pozorovat i ještě jeden úkaz a to ten, že velká většina, těchto "hodně neschopných", kteří nehledaj, neptaj se a jen něco chtěj, nebo vkládaj nesmysli, je kupodivu ze Slovenska. I tohle je velmi zajímavý statistický údaj a myslím, že ti z Vás kteří tu ještě své ICQ a email v profilu zanechali a patří mezi pravidlené přispěvatele a lidi se takto na ně obrací, mně jistě v tomhle dají za pravdu protože nepředpokládám, že bych tuhle zkušenost měl jen já. Když si tu prohlédnu fórum, tak i z toho je to vidět. Nejšílenější skupina je ta mezi 14 - 17 roky, protože ty v případě, že jim člověk nevyhoví, dokáží jen nadávat a urážit, přitom sami si nedokážou snad utřít ani zadek bez něčí pomoc.
Hlavně by to chtělo aby se nejdřív koukli an základy HTML když už nic jiného a ne ze sebe dělat tvůrce stránek, když je umim jen hotové stáhnout a v lepším případě zprvoznit.
Neberte to zase všichni moc osobně. Jak tu bylo již napsáno, je zde i dost těch, kteří nejen že uměj hledat, ale ve svém věku dokážou i poradit jiným a maj nadšení pro věc, což je dnes už ksoro vzácný úkaz. Dělám již několik let DJe, takže se v týhle věkový kategorii pohybuju neustále a musim říct, že mně kolikrát zůstává rozum stát, čeho všeho se od těch "dětí" člověk může dočkat. Kdyby to šlo tak dál, tak si nedokážu vůbec představit mládež za 20 let. Smile))

Kozlík
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 09 říjen 2005 20:32    Předmět: Re: Hledat Citovat

Tak pod to co napsal Azu se klidne podepisu. Plati do puntiku.
D.I.Luke
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 09 říjen 2005 20:39    Předmět: Citovat

Tak pod tento příspěvek se zdovolením taky podepíšu!
- 50% lidí z mýho kontaktlistu v ICQ jsou lidičkové (15-17), který mě kontaktovali z tohoto fóra (protože jsem někde na něco odpověděl).
- Dost z nich je ze slovenska
- Ani jeden nemá nad 18 let (pokuď vím).
- Když je (někoho) odkážu sem, tak jim to nestačí
- Nechcou poradit, ale udělat to za ně
- ...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
churchyard
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 09 říjen 2005 20:45    Předmět: Re: Hledat Citovat

Azu: Na ICQ mi chodi nespocetne blbych dotazu a to asi minutu po tom, co to ten nekdo napsal na forum...
Taky je fuckt, ze jeden vrstevnik [ spoluzak ] mi VOLAL, ze kdyz vytah repraky z diry v kompu, do ktery diry ma pichnout sluchatka... ale to je OT
Kozlík: ty delas taky nekolik let DJe? DELAM SI SRANDU!
D.I.Luke: A kolik lidi mas v CL? Protoze ja mam v CL asi 150 lidi/botu a jen 5 z nich jsou Oni. Asi to bude proto, ze jsem si asi 20 takovejch uzivatelu smazal Laughing

D.I.Luke
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 09 říjen 2005 21:02    Předmět: Re: Hledat Citovat

churchyard napsal:
D.I.Luke: A kolik lidi mas v CL? Protoze ja mam v CL asi 150 lidi/botu a jen 5 z nich jsou Oni. Asi to bude proto, ze jsem si asi 20 takovejch uzivatelu smazal Laughing
Teď momentálně 48 lidí - těch 50% jsem přehnal - přesně to je 37,5% (to je 18 lidí). Nějaký jsem už smazal. Přesto je to dost podle mě Smile
PvvS
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 09 říjen 2005 21:05    Předmět: Re: Hledat Citovat

Hmm mam to v ICQ podobny. Hodne lidi bylo urazeny , kdyz mi napsali ohledne attachment modu a kdyz mi rekli ze se jedna o warez forum ze sem odmitl pomoct. A kolikrat se mi stalo , ze sem nekomu rozbehal a namodoval forum a za par dni bylo forum smazany s tim ze ho to nebavilo, nebo si neco vyzkousel rozvrtal a chtel abych to zase obnovil . Proto od jisty doby tady nemam ICQ

Ovsem musi se nechat , ze pro zmenu mi nekteri uzivatele fora pomohli pres ICQ a to hodne . Budto bych to nevyresil , nebo by mi to trvalo o hodne dyl.

churchyard
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 09 říjen 2005 21:12    Předmět: Re: Hledat Citovat

D.I.Luke: snazim se te otravovat taky, a hazi to furt timeout Crying or Very sad
D.I.Luke
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 09 říjen 2005 21:13    Předmět: Re: Hledat Citovat

PvvS napsal:
Hmm mam to v ICQ podobny. Hodne lidi bylo urazeny , kdyz mi napsali ohledne attachment modu a kdyz mi rekli ze se jedna o warez forum ze sem odmitl pomoct. A kolikrat se mi stalo , ze sem nekomu rozbehal a namodoval forum a za par dni bylo forum smazany s tim ze ho to nebavilo, nebo si neco vyzkousel rozvrtal a chtel abych to zase obnovil.
Tak pod toto se taky podškrtnu Smile Taky jsem dělal pár zbytečností Smile
churchyard
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 09 říjen 2005 21:22    Předmět: Re: Hledat Citovat

Priklad: http://kontajner.bblangs.net/LittleBoy.htm

Naposledy upravil churchyard dne 25 říjen 2005 21:13, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra phpBB CZ -> Nezařaditelné Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

Přejdi na: