logo
Přihlášení
Uživatel: Přihlásit automaticky při příští návštěvě:
Zapomněli jste svoje heslo?
Heslo:
  Registrace
Internetový obchod, e-shop, SEO-shop
Webhosting C4 - 20 GB, PHP, MySQL, administrační systém, 1.200 Kč na rok s doménou v ceně.
Bezproblémová instalace phpBB, Joomla, Drupal. Návody pro C4 - užitečné rady pro zákazníky.

Úvodní stránka
Úvod
Diskusní fórum
Fórum
Ke stažení
Ke stažení
Instalace
Instalace
Rady a Návody
Návody
Moduly
Moduly
Vzhled
Vzhled
FAQ
FAQ
Odkazy
Odkazy
RSS

Levné pneu pro Vaše auto.
Kvalitní kočárky Tako. Levné zájezdy, last-minute

Hledám hosting + doménu

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra phpBB CZ -> Webhosting a registrace domén
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ArticX
Nováček
Nováček

PříspěvekZaslal: 24 srpen 2007 18:34    Předmět: Hledám hosting + doménu Citovat

Jak jsem již napsal v názvu tématu, hledám hosting i doménu pro své fórum(phpbb3). Nemám moc náročné požadavky, stačí když to bude mít prostor pro nahrání souborů cca 10MB(opravdu tam potřebuji nahrát jen ty soubory fóra - a to je pár MB + navíc pár html a php souborů), musí to mít dostatečne velkou databázi a aby to bylo stabilní(tzn. aby tam nebyly výpadky každých 5 minut - Could not connect to the database apod.) Twisted Evil Exclamation .
Zkoušel jsem už pár free webhostingů, ale je to oničem(třeba wz.cz má databázi jenom 5 MB + jsou tam samé výpadky a problémy), takže bych rád nějáký opravdu kvalitní - tzn. placený. Na druhou stranu bych zase rád zmínil, že jsem "chudý student" Wink a nechci platit zbytečně za gigové webhostingy, když je stejně nevyužiju. Opravdu je to jen pro to fórum, žádné weby navíc apod. No a ta doména by ani nemusela být něco.cz, klidně by mi stačilo něco.net(prostě ať je tam normální "přípona", nikoliv nějáké něco.czweb.org jak na wz.cz). Ať to hlavně zbytečně moc nenavyšuje cenu(na celkové ceně mi dost záleží, opravdu nechci platit 2000Kč ročně za své "malé fórum")!!!
Tak co, poradíte mi co vybrat Wink ???
Dík moc za případně odpovědi...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Webhosting C4 - 20 GB, PHP, MySQL, administrační systém, 1.200 Kč na rok s doménou v ceně.
Bezproblémová instalace phpBB, Joomla, Drupal. Návody pro C4 - užitečné rady pro zákazníky.
R - stick
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 24 srpen 2007 21:34    Předmět: Re: Hledám hosting + doménu Citovat

Zkus toto: http://www.station.cz/tarif/little.station/ Jinak obecně CZ doménám se vyhni, zkus generické - např INFO
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
ArticX
Nováček
Nováček

PříspěvekZaslal: 25 srpen 2007 11:35    Předmět: Re: Hledám hosting + doménu Citovat

R - stick napsal:
Zkus toto: http://www.station.cz/tarif/little.station/ Jinak obecně CZ doménám se vyhni, zkus generické - např INFO

Super, vypadá to dobře. Něco takového jsem přesně hledal. Dík za pomoc Wink ...
btw. jen bych se chtěl zeptat, nevíš jaká je tam max. velikost mysql databáze? Ať hledám jak hledám, nikde tento údaj nemůžu najít
R - stick
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 25 srpen 2007 17:55    Předmět: Re: Hledám hosting + doménu Citovat

nevím - zkus se zeptat jejich admina
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
LeClair
Člen týmu
Člen týmu

PříspěvekZaslal: 26 srpen 2007 03:35    Předmět: Re: Hledám hosting + doménu Citovat

Tuším že to je zatím neomezeno.. moje fórum má přes 90 MB.
Jinak také doporučuji www.Station.cz
ArticX
Nováček
Nováček

PříspěvekZaslal: 26 srpen 2007 16:25    Předmět: Re: Hledám hosting + doménu Citovat

LeClair napsal:
Tuším že to je zatím neomezeno.....

Bohužel to není neomezeno Smile . Napsal jsem mail adminovi a přišla mi jasná a stručná odpověď:
citace:
...místo je sdílené (dohromady) pro web, maily a databázi.
Takže není myslím co dodávat Wink ...
R - stick
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 27 srpen 2007 07:45    Předmět: Re: Hledám hosting + doménu Citovat

Tak to řešit nemusíš - já mám na fóru databázi kolem 85 MB (65000 příspěvků) - a to v ní mám ještě hromadu dalších tabulek. Takže ten prostor by ti měl v pohodě stačit.
ArticX
Nováček
Nováček

PříspěvekZaslal: 27 srpen 2007 12:22    Předmět: Re: Hledám hosting + doménu Citovat

R - stick napsal:
Tak to řešit nemusíš - já mám na fóru databázi kolem 85 MB (65000 příspěvků) - a to v ní mám ještě hromadu dalších tabulek. Takže ten prostor by ti měl v pohodě stačit.

No jasně že mi to bude stačit. 150 MB za 590 Kč na rok je pro mě luxus, soubory mi zaberou cca 10 MB a 140 MB pro databázi je super. Ne jak na webzdarma, kde je databáze max. 5MB Laughing ...!!!
martin.ol
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 04 září 2007 13:06    Předmět: Re: Hledám hosting + doménu Citovat

Ti doporučím IC.cz, páč ono hostuje domény 2. řádu Wink Viz. nez odkaz v podpise co končí na .biz Smile

www.berg-trophy.cz | www.menu-cz.cz | www.turistcz.cz | www.mssoft.biz | www.martin-ol.name | www.bergtrophyteam.eu
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
ArticX
Nováček
Nováček

PříspěvekZaslal: 04 září 2007 19:01    Předmět: Re: Hledám hosting + doménu Citovat

Dík, mrknu se na to, vypadá to zajímavě Wink
Strejda Pompo
Účastník
Účastník

PříspěvekZaslal: 02 říjen 2007 15:10    Předmět: Citovat

Jestli by ti stacila info domena tak koukni na www.domeny.cz maji akci na info domeny 1rok 75kc 2 roky 165kc Smile
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra phpBB CZ -> Webhosting a registrace domén Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na: