logo
Přihlášení
Uživatel: Přihlásit automaticky při příští návštěvě:
Zapomněli jste svoje heslo?
Heslo:
  Registrace
Internetový obchod, e-shop, SEO-shop
Webhosting C4 - 20 GB, PHP, MySQL, administrační systém, 1.200 Kč na rok s doménou v ceně.
Bezproblémová instalace phpBB, Joomla, Drupal. Návody pro C4 - užitečné rady pro zákazníky.

Úvodní stránka
Úvod
Diskusní fórum
Fórum
Ke stažení
Ke stažení
Instalace
Instalace
Rady a Návody
Návody
Moduly
Moduly
Vzhled
Vzhled
FAQ
FAQ
Odkazy
Odkazy
RSS

Levné pneu pro Vaše auto.
Kvalitní kočárky Tako. Levné zájezdy, last-minute

/H/ Logování moderátorů, Důvod editace

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra phpBB CZ -> Mods, hacks
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
R@ptor

PříspěvekZaslal: 01 listopad 2007 14:13    Předmět: /H/ Logování moderátorů, Důvod editace Citovat

Dobrý den Smile Rozhodl jsem se si opět nějak ulehčit práci a rozšířit možnosti fóra. Potřeboval bych ale poradit, jelikož jsem nenašel nic, co by mi pomohlo (možná špatně hledám Smile ). Potřeboval bych dva MODy:

1.) Logování činností moderátorů
Sice svým moderátorům samozřejmě věřím, ale jsou situace, kdy se stane průšvih a nikdo se nemá k tomu, aby se k němu přiznal. Proto bych potřeboval něco, co bude logovat činnost moderátorů a administrátorů fóra (prostě všech, co mají moderátorská a větší práva). Do statistik, které by se mi zobrazovaly v ACP bych chtěl zahrnout:

- kdo zamknul topic
- kdo přesunul topic
- kdo editoval topic
- ...

Samozřejmě včetně datumů a časů jednotlivých úprav. Smile

2.) Důvod editace
Na phpBB3 (na které zatím nechci přejít) se mi zalíbila možnost, dopsat při editaci topicu její důvod. Rozumějme asi takto:

V současné době když uživatel edituje svůj post, pod kterým se již nachází odpověď, zobrazí se dole v topicu asi toto:

Naposledy upravil Uživatel dne DD.MM.RR HH:MM, celkově upraveno X krát.

A já bych chtěl něco podobného tomuto:

Naposledy upravil Uživatel dne DD.MM.RR HH:MM, celkově upraveno X krát.
Důvod editace: Uvedení důvodu...

A samozřejmě by bylo dobré, kdyby se tento text objevoval i při úpravě příspěvku moderátorem/administrátorem fóra. Smile Chci to totiž využít jako usnadnění práce moderátorů. Smile

Existují nějaké podobné MODy? Poprosil bych, aby jste mi neradili přechod na phpBB3, jelikož jej v dohledné době neplánuji, jak jsem již psal. Smile Děkuji za rady. Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Webhosting C4 - 20 GB, PHP, MySQL, administrační systém, 1.200 Kč na rok s doménou v ceně.
Bezproblémová instalace phpBB, Joomla, Drupal. Návody pro C4 - užitečné rady pro zákazníky.
R@ptor

PříspěvekZaslal: 28 listopad 2007 12:26    Předmět: Citovat

Předem se omlouvám za spam, ale je to již delší dobu, co jsme toto téma řešili. Smile

Pro důvod editace mi na slovenské podpoře mi doporučili tento MOD:

http://www.phpbbhacks.sk/index.php?action=mod&what=1190384034

MOD Jsem si patřičně upravil (barevný EDIT, celkem hezky rozděleno, pole pro editaci spřístupněno jen pro uživatele s moderátorským oprávněním...). Very Happy Bohužel vše ještě není tak, jak bych si představoval a rád bych požádal o radu. Vlastně dvě.

1.) Chtěl bych, aby MOD automaticky doplňoval datum úpravy. Existuje nějaká již nadefinovaná proměnná, nebo by se musela vytvořit nová? Popřípadě jaká, nebo jak ji vytvořit.
2.) Mám u tohoto MODu problém s diakritikou. Ačkoliv se zdá vše v pohodě, po uložení komentáře k proměnné se místo ěščřžýáíéúů uloží tyto znaky: Ä�Å¡Ä�Å�žýáíéúů. V databázi je však komentář uložen normálně. Už podle struktury té hatmatilky bych řekl, že je někde zvoleno kódování CP1250, místo UTF8... Ale kde? Smile Soubory, které se upravovaly při instalaci MODu jsou v UTF8 a zbytek souborů také. Teda měl by být. Nevíte, kde by mohla být chybka? Díky moc. Smile

Pokud se nám podaří společnými silami dát tento MOD do kopy, samozřejmě jej zde zveřejním patřičně upravený. Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra phpBB CZ -> Mods, hacks Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na: