logo
Přihlášení
Uživatel: Přihlásit automaticky při příští návštěvě:
Zapomněli jste svoje heslo?
Heslo:
  Registrace
Internetový obchod, e-shop, SEO-shop
Webhosting C4 - 20 GB, PHP, MySQL, administrační systém, 1.200 Kč na rok s doménou v ceně.
Bezproblémová instalace phpBB, Joomla, Drupal. Návody pro C4 - užitečné rady pro zákazníky.

Úvodní stránka
Úvod
Diskusní fórum
Fórum
Ke stažení
Ke stažení
Instalace
Instalace
Rady a Návody
Návody
Moduly
Moduly
Vzhled
Vzhled
FAQ
FAQ
Odkazy
Odkazy
RSS

Levné pneu pro Vaše auto.
Kvalitní kočárky Tako. Levné zájezdy, last-minute

Fotogalerie
Jdi na stránku Předchozí  1, 2

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra phpBB CZ -> Mods, hacks
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
churchyard
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 01 červenec 2005 20:57    Předmět: Citovat

COR7E2 napsal:
no ale uz mam taky problem a su tam 3 anonymni Evil or Very Mad

nedelals uplnou nahodou v posledni dobe rucni zasah do souboru?
neco = neco
jestli jo, napis co

COR7E2
Přispěvatel
Přispěvatel

PříspěvekZaslal: 02 červenec 2005 18:48    Předmět: Citovat

churchyard napsal:
COR7E2 napsal:
no ale uz mam taky problem a su tam 3 anonymni Evil or Very Mad

nedelals uplnou nahodou v posledni dobe rucni zasah do souboru?
neco = neco
jestli jo, napis co

no v poslednej dobe som pridaval odkazy napr Mod-hacs,pocasie atd tj templates/.../overall_header.php Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
buffy
Účastník
Účastník

PříspěvekZaslal: 05 červenec 2005 21:44    Předmět: Re: Fotogalerie Citovat

Rad bych uzivatelum nainstlaoval fotogalerii. Nasel jsem si tuto: http://smartor.is-root.com a chtel ji predtim videt. koukal jsem na tom jejich webu, ze tam sice nejake fotky jsou, ale ve vsech profilech po kliknuti na users's photogalery psalo, ze je galerie prazdna. tak nevim, co si o tom mam myslet a zda se poustet do instalace. Samozrejme jsem si zalozil konto a lognul jsem pri testovani.

a jeste dotaz k prekladu. stahl jsem si cestinu a postradam v ni soubor lang_hierarchy_album.php
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
R - stick
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 05 červenec 2005 23:14    Předmět: Re: Fotogalerie Citovat

buffy napsal:
a jeste dotaz k prekladu. stahl jsem si cestinu a postradam v ni soubor lang_hierarchy_album.php

To je součástí full album modu a kompletní češtinu vč. toho souboru jsem právě dodělal - můžu ti to poslat.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
buffy
Účastník
Účastník

PříspěvekZaslal: 06 červenec 2005 00:26    Předmět: Re: Fotogalerie Citovat

R - stick napsal:
buffy napsal:

To je součástí full album modu a kompletní češtinu vč. toho souboru jsem právě dodělal - můžu ti to poslat.

to bys byl skvely! me se to prave povedlo doinstalovat a pomalu jsem se zacal smirovat s tim, ze to i prelozim. zacal jsem to, ale je to mazec. pokud o mas, budu vdecen za poslani buf@centrum.cz

diky moc
salik
Člen týmu
Člen týmu

PříspěvekZaslal: 06 červenec 2005 10:08    Předmět: Re: Fotogalerie Citovat

buffy napsal:
Nasel jsem si tuto: http://smartor.is-root.com a chtel ji predtim videt. koukal jsem na tom jejich webu, ze tam sice nejake fotky jsou, ale ve vsech profilech po kliknuti na users's photogalery psalo, ze je galerie prazdna. tak nevim, co si o tom mam myslet a zda se poustet do instalace. Samozrejme jsem si zalozil konto a lognul jsem pri testovani.

fotogaleria sa sklada z 2 casti
-verejnej
-sukromnej
fotky mozes ukladat tak do verejnej ako aj do svojej sukromnej galerie, sukromne mozu byt verejne/zamknute, popripade ich upne stopnut, zalezi od konfiguracie, cize ak niekto posle 2 fotky do verejnej galerie, v jeho users's albume ich mat nebude
buffy
Účastník
Účastník

PříspěvekZaslal: 06 červenec 2005 10:44    Předmět: Re: Fotogalerie Citovat

dik za info, uz jsem s tim jakz takz dobojoval. jeste nahodit full cestinu a je to ready.
tmk20
Přispěvatel
Přispěvatel

PříspěvekZaslal: 29 duben 2006 19:27    Předmět: Citovat

a nedali by sa do tej verejnej galerie pridat priecinky ako v osobnej? mne by sa to zislo, kvoli prehladnosti uverejnenych fotografii. uzivatelia na mojom fore by to tiez ocenili...
JessicaCorny
Nováček
Nováček

PříspěvekZaslal: 14 květen 2006 09:27    Předmět: Citovat

Ahoj lidi, neporadil by mi prosím někdo jak do Coppermine Photo Gallery přidávat obrázky dávkově? Hlásí mi to cosi o nějkým adresáři.... Crying or Very sad
Rival

PříspěvekZaslal: 08 duben 2008 22:10    Předmět: Info o novém obrázku Citovat

Zdravím, existuje nějaká vychytávka, která uživatele na fóru automaticky informuje, že je ve fotogalerii nový obrázek ? Třeba něco na způsob informace o SZ. Tím nemyslím vyskakovací okno, ale info nahoře v menu Soukromé zprávy (1 nová). Tedy, že by se nahoře v menu ukázalo třeba Fotogalerie (nový obr.) nebo něco podobného. Díky za každé nasměrování Wink.
Webhosting C4 - 20 GB, PHP, MySQL, administrační systém, 1.200 Kč na rok s doménou v ceně.
Bezproblémová instalace phpBB, Joomla, Drupal. Návody pro C4 - užitečné rady pro zákazníky.
salik
Člen týmu
Člen týmu

PříspěvekZaslal: 01 červen 2008 17:20    Předmět: Re: Info o novém obrázku Citovat

Rival napsal:
Zdravím, existuje nějaká vychytávka, která uživatele na fóru automaticky informuje, že je ve fotogalerii nový obrázek ? Třeba něco na způsob informace o SZ. Tím nemyslím vyskakovací okno, ale info nahoře v menu Soukromé zprávy (1 nová). Tedy, že by se nahoře v menu ukázalo třeba Fotogalerie (nový obr.) nebo něco podobného. Díky za každé nasměrování Wink.

smartor + mods

bohuzial http://smartor.is-root.com nefunguje od 9/2007 a zoznam uprav je na dlhsie
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra phpBB CZ -> Mods, hacks Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

Přejdi na: