logo
Přihlášení
Uživatel: Přihlásit automaticky při příští návštěvě:
Zapomněli jste svoje heslo?
Heslo:
  Registrace
Internetový obchod, e-shop, SEO-shop
Webhosting C4 - 20 GB, PHP, MySQL, administrační systém, 1.200 Kč na rok s doménou v ceně.
Bezproblémová instalace phpBB, Joomla, Drupal. Návody pro C4 - užitečné rady pro zákazníky.

Úvodní stránka
Úvod
Diskusní fórum
Fórum
Ke stažení
Ke stažení
Instalace
Instalace
Rady a Návody
Návody
Moduly
Moduly
Vzhled
Vzhled
FAQ
FAQ
Odkazy
Odkazy
RSS

Levné pneu pro Vaše auto.
Kvalitní kočárky Tako. Levné zájezdy, last-minute

Fórum odesílá emaily - spamuje

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra phpBB CZ -> Zkušenosti s phpBB
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
charvous
Člen týmu
Člen týmu

PříspěvekZaslal: 15 září 2008 14:43    Předmět: Fórum odesílá emaily - spamuje Citovat

Ahoj, nedavno mi psal administrator hostingu, ze moje forum poslalo asi 3000 emailu a at si to opravim, nebo me bloknou. Zajimalo by me, jestli se s tim nekdo z vas nesetkal. Taky se mi stalo, ze jsem mel na ftp skripty, ktere si tam nekdo prihral. Proste menim hesla, ale uz to moc nechapu. Dalsi vec co me zajima je to, jestli ma vubec cenu jeste resit phpbb2 a nebo je lepsi prejit na phpbb3. Diky moc

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Webhosting C4 - 20 GB, PHP, MySQL, administrační systém, 1.200 Kč na rok s doménou v ceně.
Bezproblémová instalace phpBB, Joomla, Drupal. Návody pro C4 - užitečné rady pro zákazníky.
WhiteWolfSix
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 15 září 2008 18:46    Předmět: Re: Fórum odesílá emaily - spamuje Citovat

smajlík, Ty ešte stále riešiš tento problém? Už dávno si mal prejsť na phpBB3. Pre istotu zmeň i webhosting, na freehosting zabudni.

WhiteWolfSix (WW6)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra phpBB CZ -> Zkušenosti s phpBB Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na: