logo
Přihlášení
Uživatel: Přihlásit automaticky při příští návštěvě:
Zapomněli jste svoje heslo?
Heslo:
  Registrace
Internetový obchod, e-shop, SEO-shop
Webhosting C4 - 20 GB, PHP, MySQL, administrační systém, 1.200 Kč na rok s doménou v ceně.
Bezproblémová instalace phpBB, Joomla, Drupal. Návody pro C4 - užitečné rady pro zákazníky.

Úvodní stránka
Úvod
Diskusní fórum
Fórum
Ke stažení
Ke stažení
Instalace
Instalace
Rady a Návody
Návody
Moduly
Moduly
Vzhled
Vzhled
FAQ
FAQ
Odkazy
Odkazy
RSS

Levné pneu pro Vaše auto.
Kvalitní kočárky Tako. Levné zájezdy, last-minute

fiblack 3d blue

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra phpBB CZ -> Vzhled a grafické prvky
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kiwísek
Nováček
Nováček

PříspěvekZaslal: 28 květen 2006 12:48    Předmět: fiblack 3d blue Citovat

Mám problém s tím logem úplně nahoře, potřeboval bych celou stránku napevno zúžit pro rozlišení 1024x768, ale zatím jsem nenašel kde to předělat. Jestli jste to už někdo dělal, tak mi prosím poraďte. Díky
www.cykloteambroumov.eu/phpBB2
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Webhosting C4 - 20 GB, PHP, MySQL, administrační systém, 1.200 Kč na rok s doménou v ceně.
Bezproblémová instalace phpBB, Joomla, Drupal. Návody pro C4 - užitečné rady pro zákazníky.
sepko
Člen týmu
Člen týmu

PříspěvekZaslal: 30 květen 2006 21:16    Předmět: Citovat

tie šírky máš všetky na percentách, skús si zadať pevnú šírku v pixloch pre TABLE (prvé hneď za BODY)namiesto 100% daj 1024px,
to všetko pozri v overall_header.tpl (prípadne aj v overall_footer.tpl alebo v index_body.tpl)
tie súbory nájdeš v tempates
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
leschek
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 03 červen 2006 18:00    Předmět: Citovat

Jen me napadlo, jestli vsichni tvoji uzivatele maji stejne rozliseni monitoru.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
M@rek
Člen týmu
Člen týmu

PříspěvekZaslal: 03 červen 2006 18:18    Předmět: Citovat

Ano, forum phpBB je robene tak ze sa vie prisposobit pre vsetky rozlisenia...tak nechapem naco chces nastavit aby davalo len 1024x768
Člen týmu
Člen týmu

PříspěvekZaslal: 04 červen 2006 08:38    Předmět: Citovat

problém je v tom, že jeho forum má síce nastavenie šírok v percentách, ale aj mne sa to zobrazilo širšie , než je obrazovka ( a mám 1024x768), tak za to som navrhoval nastavenie pevných šírok, je fakt, že je to potom nevýhodné pre ostatné rozlíšenia, asi problém treba riešiť inak
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra phpBB CZ -> Vzhled a grafické prvky Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na: