logo
Přihlášení
Uživatel: Přihlásit automaticky při příští návštěvě:
Zapomněli jste svoje heslo?
Heslo:
  Registrace
Internetový obchod, e-shop, SEO-shop
Webhosting C4 - 20 GB, PHP, MySQL, administrační systém, 1.200 Kč na rok s doménou v ceně.
Bezproblémová instalace phpBB, Joomla, Drupal. Návody pro C4 - užitečné rady pro zákazníky.

Úvodní stránka
Úvod
Diskusní fórum
Fórum
Ke stažení
Ke stažení
Instalace
Instalace
Rady a Návody
Návody
Moduly
Moduly
Vzhled
Vzhled
FAQ
FAQ
Odkazy
Odkazy
RSS

Levné pneu pro Vaše auto.
Kvalitní kočárky Tako. Levné zájezdy, last-minute

Chybějící aktivační kód při registraci

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra phpBB CZ -> Vzhled a grafické prvky
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Radek1

PříspěvekZaslal: 23 duben 2007 20:16    Předmět: Chybějící aktivační kód při registraci Citovat

Pokaždé, když nastavím jiný vzhled než základní, tak mi chybí při registraci aktivační kód. Je to dost nepříjemný, když se lidi nemohou na fóru registrovat Laughing znázornění aktivačního kódu mi chybí u všech jiných vzhledů. Ten základní vzhled se mi moc nelíbí a chtěl bych lidem poskytnout jiný. Prosím, pomohli by jste mi s tím někdo, třeba malinkou odpovědí. Děkuji moc. Radek
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
R - stick
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 24 duben 2007 08:43    Předmět: Re: Chybějící aktivační kód při registraci Citovat

V templatách těch vzhledů ti chybí část nutná pro zobrazení ověřovacího kódu. Děje se to ve starších templatách - buď si vyhledej jejich novější verze a přeinstaluj, nebo si ze subSilveru vytáhni tu chybějící část a do ostatních TPL souborů v používaných stylech ji doplň.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
michal.simon

PříspěvekZaslal: 03 květen 2007 17:21    Předmět: Fi Black Citovat

Mám úplně stejný problém s tematkem FI Black. Nefunguje mi ověřovací kod při registraci.
Novější verzi tohoto tematka sem nikde nenašel, mohl by mi prosím někdo poradit co mám skopírovat ze SubSilver a co upravit v tom tematku?
Předem děkuji
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Webhosting C4 - 20 GB, PHP, MySQL, administrační systém, 1.200 Kč na rok s doménou v ceně.
Bezproblémová instalace phpBB, Joomla, Drupal. Návody pro C4 - užitečné rady pro zákazníky.
smiesek
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 04 květen 2007 10:53    Předmět: Re: Fi Black Citovat

michal.simon napsal:
Mám úplně stejný problém s tematkem FI Black. Nefunguje mi ověřovací kod při registraci.
Novější verzi tohoto tematka sem nikde nenašel, mohl by mi prosím někdo poradit co mám skopírovat ze SubSilver a co upravit v tom tematku?
Předem děkuji

hledej a pokud i tak to nejde, napiš přesně, co jsi zkoušel, ať jde vidět z tvé strany snaha.
Jak psal kolega výše, hledej jak v templatě, tak v DB (databázi)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra phpBB CZ -> Vzhled a grafické prvky Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na: