logo
Přihlášení
Uživatel: Přihlásit automaticky při příští návštěvě:
Zapomněli jste svoje heslo?
Heslo:
  Registrace
Internetový obchod, e-shop, SEO-shop
Webhosting C4 - 20 GB, PHP, MySQL, administrační systém, 1.200 Kč na rok s doménou v ceně.
Bezproblémová instalace phpBB, Joomla, Drupal. Návody pro C4 - užitečné rady pro zákazníky.

Úvodní stránka
Úvod
Diskusní fórum
Fórum
Ke stažení
Ke stažení
Instalace
Instalace
Rady a Návody
Návody
Moduly
Moduly
Vzhled
Vzhled
FAQ
FAQ
Odkazy
Odkazy
RSS

Levné pneu pro Vaše auto.
Kvalitní kočárky Tako. Levné zájezdy, last-minute

Chyba v SK preklade phpbBB

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra phpBB CZ -> Český a slovenský překlad
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Hannibal_King
Častý přispěvatel
Častý přispěvatel

PříspěvekZaslal: 02 říjen 2005 10:04    Předmět: Chyba v SK preklade phpbBB Citovat

Ahoj,

neviem či to tu už niekto spomínal, ale myslím si že by na to trebalo ľudí upozorniť. Wink
Ako ste si asi všimli tak po verzii 2.0.17 je v phpBB priamo spravený mód anti robotic regitration.
Kedže som si v slovenskom preklade zmeny po uvedeni tohoto modu nevšimol, tak ich sem radšej píšem.

Pre opravu, ak ju nemáte:
- otvorte lang_admin a najdite:

kód:
//
// Forum Management
//

- pred to pridajte:
kód:
// Visual Confirmation
$lang['Visual_confirm'] = 'Povoliť kontrolný kód';
$lang['Visual_confirm_explain'] = 'Vyžaduje od užívateľov zadanie kontrolného kódu v obrázku, predtým než sa zaregistrujú';

- otvorte lang_main a najdite:
kód:
//
// Memberslist
//

- pred to pridajte:
kód:
//
// Visual confirmation system strings
//
$lang['Confirm_code_wrong'] = 'Kontrolný kód, ktorý ste vložili bol nesprávny';
$lang['Too_many_registers'] = 'Prekročili ste počet možných registrovaní na túto chvíľu. Prosím skúste neskôr.';
$lang['Confirm_code_impaired'] = 'Ak máte problémy so zrakom a nemôžete kód prečítať, prosím kontaktujte %sAdministrátora%s pre pomoc.';
$lang['Confirm_code'] = 'Kontrolný kód';
$lang['Confirm_code_explain'] = 'Prosím vložte kód presne ako ho vidíte. Tento obrázok je ochrana pred registračnými robotmi.';

PS:Všimol som si že český preklad je už opravený, pravdepodobne to opravil Azu no neviem či ho už niekde dali aj na stiahnutie.
A čo sa týka slovenského tak ten asi tiež nie je zatiaľ nikde na stiahnutie spolu s týmito zmenami.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
hojko
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 02 říjen 2005 22:58    Předmět: Citovat

Tych chyb v SK preklade je viac, ci uz gramatika alebo presmycka. Napr co ma teraz napada, tak v memberliste sa nepise odosielatelovo hodnotenie ale odosilatelovo (alebo nieco take).
Catlover
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 03 říjen 2005 06:09    Předmět: Re: Citovat

hojko napsal:
Tych chyb v SK preklade je viac, ci uz gramatika alebo presmycka. Napr co ma teraz napada, tak v memberliste sa nepise odosielatelovo hodnotenie ale odosilatelovo (alebo nieco take).

to je ale len v profiile control panel, nie? Ked som to prekladal tam bolo "odosielatelovo hodnotenie" niekde v zozname priatelov a v memberliste. V normalnom phpBB som nic take nenasiel. Rolling Eyes

Častý přispěvatel
Častý přispěvatel

PříspěvekZaslal: 03 říjen 2005 15:36    Předmět: Citovat

dalsia chyba co som si vsimol:
pri odosielani prispevku namiesto "HTML:POVOLENÉO" myslim že by tam spravne malo byť "HTML:POVOLENÉ".
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
admin
Administrátor
Administrátor

PříspěvekZaslal: 03 říjen 2005 18:07    Předmět: Re: Chyba v SK preklade phpbBB Citovat

O slovenský překlad se nějak nikdo nestará, takže v tom je dostatečný bordel Smile
Kontrolou všech překlepů a jiných úprav v českém překldu se chopil drake127, který pravidleně dodává opravy a stále aktuální verze jsou zde ke stažení.

hojko
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 03 říjen 2005 20:18    Předmět: Citovat

Mozno si v tyzdni najdem cas a pozriem sa na ten preklad, nie je tam toho az tak vela. V PCP co prekladal uz neviem kto odo mna z fora bola chyba s tym odosielatelovo hodnotenie, som myslel, ze je to v normal ale ked vravis PCP, tak asi PCP.
Webhosting C4 - 20 GB, PHP, MySQL, administrační systém, 1.200 Kč na rok s doménou v ceně.
Bezproblémová instalace phpBB, Joomla, Drupal. Návody pro C4 - užitečné rady pro zákazníky.
MS FRANKY
Člen týmu
Člen týmu

PříspěvekZaslal: 13 listopad 2005 17:15    Předmět: Citovat

hojko napsal:
Mozno si v tyzdni najdem cas a pozriem sa na ten preklad, nie je tam toho az tak vela. V PCP co prekladal uz neviem kto odo mna z fora bola chyba s tym odosielatelovo hodnotenie, som myslel, ze je to v normal ale ked vravis PCP, tak asi PCP.

v PCP preklade, ktorý sa tu dal sťiahnuť bola tiež chyba.. Písalo to Súkronmé správy

Ak problém má riešnie je zbytočné znepokojovať sa.
Ak problém nemá riešnie znepokojovať sa nepomôže.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra phpBB CZ -> Český a slovenský překlad Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na: