logo
Přihlášení
Uživatel: Přihlásit automaticky při příští návštěvě:
Zapomněli jste svoje heslo?
Heslo:
  Registrace
Internetový obchod, e-shop, SEO-shop
Webhosting C4 - 20 GB, PHP, MySQL, administrační systém, 1.200 Kč na rok s doménou v ceně.
Bezproblémová instalace phpBB, Joomla, Drupal. Návody pro C4 - užitečné rady pro zákazníky.

Úvodní stránka
Úvod
Diskusní fórum
Fórum
Ke stažení
Ke stažení
Instalace
Instalace
Rady a Návody
Návody
Moduly
Moduly
Vzhled
Vzhled
FAQ
FAQ
Odkazy
Odkazy
RSS

Levné pneu pro Vaše auto.
Kvalitní kočárky Tako. Levné zájezdy, last-minute

chyba 403 při přístupu na forum

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra phpBB CZ -> Zkušenosti s phpBB
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
SuE
Anonymní

PříspěvekZaslal: 22 leden 2003 13:49    Předmět: chyba 403 při přístupu na forum Citovat

Když se chci dostat na naše forum
http://www.diablovodoupe.cz/diablovoforum/index.php
tak to hodí tu chybu . Gorash se na to sice už ptal na obecném foru na pippni, ale pochybuju, že by si to sám zakázal, jak se tvrdí v jedné odpovědi, tam mu dali vaše forum jako příklad, že to tím být nemůže, protože tohle funguje.
Taky jsem si všimla, že podle novinek právě včera , tj v době ,kdy nám to scíplo, se přešlo na novou verzi apache. PhpBB verze našeho fora je tuším 2.0.3 (nebo 2.0.2).
Je potřeba něco někde nastavit ? může to být tou změnou ?
Help, pls Crying or Very sad
Mr.DrtiPrst
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 23 leden 2003 22:12    Předmět: Re: chyba 403 při přístupu na forum Citovat

Vaše fórum je 2.0.2 viz:

Powered by phpBB 2.0.2 © 2001 phpBB Group

máte cosmic desing a je tam 8 skupin - poslední je FAQ... kam tím mířím? Vašed fórum mi funguje naprosto v pořádku ...

Pokud napíšete soukromou zprávu, pravděpodobně si ji nepřečtu.

Nebojte, hlavy nekoušu a pomáhám moc rád Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Anonymní

PříspěvekZaslal: 24 leden 2003 22:14    Předmět: Re: chyba 403 při přístupu na forum Citovat

sry, napsala sem ten dotaz blbě Smile
ja si až pak našla, co ta chyba vlastne znamená. Admini nám to zakázali, včera to pustili a dnes je to už zas zakázané Crying or Very sad .
Prý to forum dělá problémy s databází MYSQL, stále nejaké chybové hlášky. Problém je, že Gorash, který je webmaster ,není na netu každý den, já jsem tam spíše kvůli obsahu. Neprogramuju v php, neznám apache. Ale znám principy databází (pracuju s informixem) , znám trochu - uživatelsky unix. Asi budu muset začít Confused
Dokážu věštšinou vyhledat informace , pokud mám konkrétní specifikace chyby. Jenže tady je nemám, protže nemám přístup do administrace webu. Takže všechno, co vím , je že naše forum je pořád v errlogu MySQL, takže se správci naštvali, asi právem.
Není tam moc příspěvků (asi 1200) ale je hodne přístupů,je tam spousta odkazů na URL a dost dlouhé dokumenty, ke kterým je diskuse a tak se opakovaně načítají.
V tom foru je jediná podstatnější změna - to kešování, jinak asi nic. Bohužel nevím, jestli ty problémy byly i před 21.1., protože tehdy to zakázali poprvé, tedy jestli to souvisí s novým apache nebo ne.
pan Simonek mi ve foru na dotaz, proč to zakázali napsal: "Proste zustavaji otevrene konksny v mysql "

Tak že konečně k dotazu: dělá to tyhle problémy to forum obecně - tedy je to známý problém a u ostatních třeba nevadí, protože je nížší návštěvnost ? nebo je problém třeba s něčím v obsahu nebo to máme špatně nastavené ? dá se někde najít co s tím ? Stačí odkaz kde hledat(angličtina není problém Smile).
Diky , SuE
SuE
Nováček
Nováček

PříspěvekZaslal: 24 leden 2003 22:21    Předmět: Re: chyba 403 při přístupu na forum Citovat

Omlouvám se za toho anonyma , su sklerotik Sad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kubson
Přispěvatel
Přispěvatel

PříspěvekZaslal: 24 leden 2003 22:41    Předmět: Re: chyba 403 při přístupu na forum Citovat

tech uprav asi bude vic kdyz zustavaji otevrene konekse..
ja na pipni taky pouzivam phpbb a v erorlogu nejsem..
zatím Rolling Eyes

asi nic moc neporadim, jestli moc nevladnes php tak bych se pokusit to nainstalit znova - i kdyz to na zakazanem webu pujde asi tezko, ze?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Webhosting C4 - 20 GB, PHP, MySQL, administrační systém, 1.200 Kč na rok s doménou v ceně.
Bezproblémová instalace phpBB, Joomla, Drupal. Návody pro C4 - užitečné rady pro zákazníky.
Mr.DrtiPrst
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 24 leden 2003 22:49    Předmět: Re: chyba 403 při přístupu na forum Citovat

Mno, podle mne spis bude problem nekde jinde... jako myslim ve strankach nez v tom foru. Ono totiz forum (pokud se nemylim - alespon podle myho mysql logu a localu) samo o sobe zadny koksny nenechava itevreny... resp.: v errorlogu mysql ani jeden zaznam.

A pokud je problem prece jenom ve foru, tak bych ho hledal tam v tech vobrovskejch dokumentech ... Pak se nacita strasne moc textu a to se ani nedivim ze to nastve... teoreticky by to mohlo schodit mysql :-)Mno, podle mne spis bude problem nekde jinde... jako myslim ve strankach nez v tom foru. Ono totiz forum (pokud se nemylim - alespon podle myho mysql logu a localu) samo o sobe zadny koksny nenechava itevreny... resp.: v errorlogu mysql ani jeden zaznam.

A pokud je problem prece jenom ve foru, tak bych ho hledal tam v tech vobrovskejch dokumentech ... Pak se nacita strasne moc textu a to se ani nedivim ze to nastve... teoreticky by to mohlo schodit mysql Smile

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
SuE
Nováček
Nováček

PříspěvekZaslal: 24 leden 2003 23:18    Předmět: Re: chyba 403 při přístupu na forum Citovat

hmm, co je obrovský dokument ? bývají to asi tak 2-3 stranky -návody na hru.
Já sem našla v phpbb foru tohle:
http://www.phpbb.com/phpBB/viewtopic.php?t=21541&highlight=open+connect+mysql
nemohlo by to třeba být tak, že tam nekde máme ty persistentní nastavené ?

pomohlo by případně omezit počet pripojení ,pokud ano, kde se to naství ?

a další dotaz : má cenu snažit se vylákat od adminů ten errlog ? dá se z toho poznat co se tam zaseklo ? totiž jestli je to neco jak procesy v unixu , tak je to pěkný guláš Smile

s tim shazováním MYSQL ..to by se přece poznalo ? musely by být nejaké chybové hlášky ale to forum se jeví naprosto korektně
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mr.DrtiPrst
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 25 leden 2003 01:08    Předmět: Re: chyba 403 při přístupu na forum Citovat

No, voni tam maj pravdu... V pripade spousty lidi by se mel pouzit mysql_pconnect kterej je tu na pipni otevrenej.

A k tomu logu - je to unixovej gulas ....

Schazovani mysql - to se pozna z errorlogu... ale ve foru se mam dojem nic nenapise. Akorat to potom zacne hazet hlasky ze se to nemuze dostat do db protoze je schozena Very Happy

Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra phpBB CZ -> Zkušenosti s phpBB Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na: