logo
Přihlášení
Uživatel: Přihlásit automaticky při příští návštěvě:
Zapomněli jste svoje heslo?
Heslo:
  Registrace
Internetový obchod, e-shop, SEO-shop
Webhosting C4 - 20 GB, PHP, MySQL, administrační systém, 1.200 Kč na rok s doménou v ceně.
Bezproblémová instalace phpBB, Joomla, Drupal. Návody pro C4 - užitečné rady pro zákazníky.

Úvodní stránka
Úvod
Diskusní fórum
Fórum
Ke stažení
Ke stažení
Instalace
Instalace
Rady a Návody
Návody
Moduly
Moduly
Vzhled
Vzhled
FAQ
FAQ
Odkazy
Odkazy
RSS

Levné pneu pro Vaše auto.
Kvalitní kočárky Tako. Levné zájezdy, last-minute

čeština pro fotoalbum (full album pack 1.2.1)

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra phpBB CZ -> Český a slovenský překlad
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Bilardos
Přispěvatel
Přispěvatel

PříspěvekZaslal: 15 březen 2006 14:58    Předmět: čeština pro fotoalbum (full album pack 1.2.1) Citovat

Je někde čeština na fotoalbum od Smartora - Full album pack 1.2.1 ???
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
R - stick
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 15 březen 2006 17:25    Předmět: Re: čeština pro fotoalbum (full album pack 1.2.1) Citovat

na http://www.bblangs.net/ - ale zkontroluj si verzi!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Bilardos
Přispěvatel
Přispěvatel

PříspěvekZaslal: 15 březen 2006 17:38    Předmět: Re: čeština pro fotoalbum (full album pack 1.2.1) Citovat

R - stick napsal:
na http://www.bblangs.net/ - ale zkontroluj si verzi!!

Asi jsem Lama, ale nevidím to tam. A navíc mě ten web nepřipadá nějak moc aktuální, ale třeba se pletu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
leschek
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 11 květen 2006 22:57    Předmět: Citovat

Mam prelozeno asi 99% FAP 1.2.3. Pokud to pujde tak bych to sem mohl o vikendu dat.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Webhosting C4 - 20 GB, PHP, MySQL, administrační systém, 1.200 Kč na rok s doménou v ceně.
Bezproblémová instalace phpBB, Joomla, Drupal. Návody pro C4 - užitečné rady pro zákazníky.
tomascz
Člen týmu
Člen týmu

PříspěvekZaslal: 12 květen 2006 14:15    Předmět: Citovat

leschek napsal:
Mam prelozeno asi 99% FAP 1.2.3. Pokud to pujde tak bych to sem mohl o vikendu dat.

Ona už existuje verze 1.2.3? Shocked
To by bylo skvělé, kdybys ho sem mohl dát. Já totiž právě o tomto módu uvažuju, i když je fakt, že jsem si myslel, že poslední verze je 1.2.1 Rolling Eyes
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
leschek
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 14 květen 2006 13:32    Předmět: Citovat

Konecne se mi podarilo doprekladat cestinu pro Full Album Pack 1.2.3. - momemtalne nejnovejsi verzi.
Sice jsem jazykovy soubory nekolikrat kontroloval, ale i tak tam par chyb nekde mohlo zustat, tak vas prosim, abyste mi napsali co je spatne nebo co by se dalo lip formulovat atd. Chci to poslat Mighty Gorgonovi a snad by to mohlo byt k mani primo s instalacnim balickem.
Par veci jsem neprelozil: Slide Show - kazdej asi vi co to je a cesky slovo me nenapadlo
Hot or Not - pro tohle jsem taky zadny vhodny slovo nenasel a opisovat to souvetim se mi nechtelo, pokud vas napadne vhodny preklad tak to sem napiste. (vyznam: co je skvele a co neni)
Cachovani, cache atd.- mozna se to pocestuje (kešování, keš), ale nechal jsem to v puvodnim tvaru

Nekde jsem nechal puvodni angl. slovicko v zavorce a slovicko upload jsem prelozil jako nahrat, protoze me nic lepsiho nenapadlo.
Mod najdete na foru www.mightygorgon.com
a cestinu muzete stahnout tady
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
tomascz
Člen týmu
Člen týmu

PříspěvekZaslal: 14 květen 2006 13:54    Předmět: Citovat

Skvélé! Nemohlo to přijít lépe! Wink
Díky!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
leschek
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 14 květen 2006 19:02    Předmět: Citovat

Zapomel jsem vlozit do raru s cestinou soubor s prekladem, ktery se vlozi do lang_czech/lang_main.php (nachazela se v instalacnim souboru modu a nejak jsem to prehlidl Embarassed ).
Aktualizoval jsem rar a uz by to melo byt v poradku, tak si to, prosim stahnete znova (13kb). Vsem se timto omlouvam.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra phpBB CZ -> Český a slovenský překlad Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na: