logo
Přihlášení
Uživatel: Přihlásit automaticky při příští návštěvě:
Zapomněli jste svoje heslo?
Heslo:
  Registrace
Internetový obchod, e-shop, SEO-shop
Webhosting C4 - 20 GB, PHP, MySQL, administrační systém, 1.200 Kč na rok s doménou v ceně.
Bezproblémová instalace phpBB, Joomla, Drupal. Návody pro C4 - užitečné rady pro zákazníky.

Úvodní stránka
Úvod
Diskusní fórum
Fórum
Ke stažení
Ke stažení
Instalace
Instalace
Rady a Návody
Návody
Moduly
Moduly
Vzhled
Vzhled
FAQ
FAQ
Odkazy
Odkazy
RSS

Levné pneu pro Vaše auto.
Kvalitní kočárky Tako. Levné zájezdy, last-minute

Čeština + nová instalace CH modu 2.1.6g na phpBB 2.0.22
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra phpBB CZ -> Český a slovenský překlad
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
leschek
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 07 únor 2006 22:38    Předmět: Čeština + nová instalace CH modu 2.1.6g na phpBB 2.0.22 Citovat

pokud si chcete nainstalovat CH mod (Categories Hierarchy) na vase forum a nerozumite tomu co je napsano v souboru readme.txt tak tady je jeho preklad:
kód:
------------
Použití instalačního balíčku:
------------

Začátek...
------------
o pokud není nainstalováno, tak nainstalujte čisté phpBB 2.0.22 a ujistěte se, že je plně funkční

Uploading...
-------------
o Smažte z Vašeho phpBB adresáře všechny soubory kromě config.php, složky images/ (a dalších složek, kde máte nahrány např. přílohy),
o Uploadněte všechno ze složky root/ (včetně všech podsložek) do Vašeho phpBB adresáře (tam, kde máte Váš config.php),
o aplikujte CHMOD 777 pomocí FTP klieta na složku cache/

Dokončení...
-------------
o otevřete index fóra a postupujte podle instrukcí

--------------------
Nastavení cookies
--------------------
cookies musí být správně nastaveny.
Pokud je Vaše fórum umístěno na : http://www.muj_web.com/moje_forum/
tak bude - Jméno domény (Domain name) : www.muj_web.com
           Cesta ke skriptům (script path) : /moje_forum/

Doména cookies (Cookies domain) : .muj_web.com   (i s tečkou vpředu)
           Jméno cookies (Cookies name) : forum  (cokoliv, kromě původního)
           Cesta ke cookies (Cookies path) : /
           Bezpečné cookies (Cookies secure) : zakázané  (disabled)

------------------------------------------------------------------------------------
Používáte nějakou dřívější verzi phpBB a chcete používat tento mod
------------------------------------------------------------------------------------
Pokud používáte dřívější verzi phpBB a chcete používat tento mod bez aktualizování celého phpBB, udělejte tohle:

o ujistěte se v ACP/konfigurace, že cesta ke skriptům, jméno domény a nastavení cookies jsou správné
o uploadněte  soubor install/update_to_latest.php ,který najdete v phpBB 2.0.22
o otevřete ho ve Vašem prohlížeči  (http://www.vas_web/vase_forum/install/update_to_latest.php),
o smažte adresář  install/
o pokračujte tohoto návodu nahoře od "Uploading..." (phpBB 2.0.22 je nyní nainstalováno a funkční)

mod si muzete stahnout tady: http://ptifo.clanmckeen.com/download.php?pack=2
a doporucuju vybrat : Categories Hierarchy v 2.1.6 - Installed on phpBB 2.0.22 (predinstalovanej mod na phpBB 2.0.22 ). Je to samozrejme kazdeho vec, ale na foru autora modu je to doprucovano i pro tezce premodeny fora.

Cestinu najdete ->tady<-.
Par novych sestrelu obrazovky administrace jsem dal sem.

P.S. pokud najdete v prekladu nejake chyby, tak napiste at je muzu zmenit. a pokud si myslite, ze tento prispevek patri do jine casti tohoto fora tak ho , prosim , presunte.

Naposledy upravil leschek dne 31 leden 2012 13:40, celkově upraveno 7 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
leschek
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 30 červen 2006 21:47    Předmět: Citovat

Konečně se objevila nová verze CH modu (2.1.6) tak jsem trochu poopravil první příspěvek, aby byl aktuální. Trošku dělám na překladu módu a mám hotovo tak 90-95 %. Zbývá pár překladatelských oříšků, ale snad by to mohlo být do týdne hotovo. V modu je poměrně dost nových věcí od poslední verze. Pokud vás zajímá v jakém stádiu je překlad a jak vypadá administrace (skrýnšoty) tak můžete zkusit moje testovací fórum, které najdete tady.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Roman
Člen týmu
Člen týmu

PříspěvekZaslal: 04 červenec 2006 21:31    Předmět: Asi je to drzé Citovat

Prosímtě není k dyspozici nějaký mod nebo návod jak ve foru CH edice
nastavit zobrazení názvu kategorie místo nadpisu fora

za odpověd dik
leschek
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 05 červenec 2006 17:24    Předmět: Citovat

Snad by to mohlo jit jen upravou vzhledu. mel by to byt soubor index_body.tpl
Roman
Člen týmu
Člen týmu

PříspěvekZaslal: 05 červenec 2006 19:03    Předmět: Re: Nova instalace CH modu 2.1.6. nainstalovanem na phpBB 2. Citovat

Jo jenomže co tam vše přepsat pokud jenom přehodím
{forum} tak to nefunguje
tmk20
Přispěvatel
Přispěvatel

PříspěvekZaslal: 09 červenec 2006 16:10    Předmět: Citovat

ako to vyzera s tou cestinou??? fakt by bodla Rolling Eyes
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
leschek
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 10 červenec 2006 18:53    Předmět: Citovat

Omlouvam se, ale nemel jsem na to moc casu, protoze jsem se stehoval z irska do cech, ale az se vybalim tak na to skocim a pokusim se to co nejdriv dodelat
Roman
Člen týmu
Člen týmu

PříspěvekZaslal: 10 červenec 2006 21:13    Předmět: Dotaz Citovat

Porad mi prosim na tvem foru upload obrázku

jaky je to mod External file hosting je to využívaná služba?
leschek
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 11 červenec 2006 09:47    Předmět: Citovat

External hosing je mod, který umožňuje nakonfigurovat více hostitelů pro hosting obrázků a asi i souborů (nezkoušel jsem). Určitě funguje verzí 2.1.4 CH Modu, ale s novou 2.1.6 jsem ho ještě nezkoušel. Po autorovi se slehla zem a tak jsem mod a češtinu dal -> sem <-.
leschek
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 13 červenec 2006 01:03    Předmět: Citovat

Takže jsem dodělal překlad, kterej můžete najít -> zde <- .
Jestli najdete nějaké chyby, tak se mi, prosím, ozvěte, ať je můžu opravit.
Díky.

P.S. Dal jsem odkaz i do prvního příspěvku.
Roman
Člen týmu
Člen týmu

PříspěvekZaslal: 13 červenec 2006 15:26    Předmět: Díky čeština Citovat

čeština fakt bodla
tmk20
Přispěvatel
Přispěvatel

PříspěvekZaslal: 13 červenec 2006 17:33    Předmět: Citovat

dakujeeem za cestinu Wink
leschek
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 13 červenec 2006 21:03    Předmět: Citovat

Rado se stalo Laughing
Roman
Člen týmu
Člen týmu

PříspěvekZaslal: 13 červenec 2006 22:11    Předmět: Re: Čeština + nová instalace CH modu 2.1.6. Citovat

nevím si rady jak nastavit forum ještě to nemám kompletně dodělané

http://www.beawers.cz/forum/index.php

nastavení práv uživatelů atd.
Webhosting C4 - 20 GB, PHP, MySQL, administrační systém, 1.200 Kč na rok s doménou v ceně.
Bezproblémová instalace phpBB, Joomla, Drupal. Návody pro C4 - užitečné rady pro zákazníky.
leschek
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 13 červenec 2006 22:29    Předmět: Citovat

Bez do Administrace -> Centrum opravneni -> Administrace -> Forum a zatrhnout Manager -> tady si vyber, ktere skupinu chces dat jaky opravneni -> potvrdit a otevre se ti stranka s forama, ke kterym si nastavis jednotlivy opravneni (jako cist, psat odpovidat atd.)

Kdyz kliknes na symbol lupy na konci radku, tak si muzes nastavit predvolby, ktery si dole pojmenujes a pak je jen budes pridavat k jednotlivym forum. Neyepomen to udelat pro vsechny uzivatelsky skupiny jak se stalo perkrat me. nastavil jsem povoleni pro hosty a yapomel na registrovany.

Jen tak mimochodem, co to mas za vzhled? Ptam se proto, ze moc vzhledu jeste neni kompatibilnich s CH modem a tak kdyz nejakej takovej pouzijes, tak to nemusi dobre fungovat. Ja zatim nasel jen ty co mam nainstalovany na foru.
Doufam, ze to trochu pomohlo.
Roman
Člen týmu
Člen týmu

PříspěvekZaslal: 13 červenec 2006 23:52    Předmět: Re: Čeština + nová instalace CH modu 2.1.6. Citovat

Ptifo hlavičku jsem předělal i styl, to co vidíš ještě to není komplet na servru jenom si hraju s html Hádá se mi java script ten neumím dodal jsem par divu cssstyl jinač jsem nic nezměnil .
použil jsem IM portal pro CH ten mají nový pro nej verzi akorád mi nefunguje vložení bloku pro mini kalendář a blok album ,ale to muže být tab. databáze puvodni im portal měl jiné tab názvy možná jenom přejmenovat tabulky nebo cesty při ukládání
IM mi vyhovuje protože má v sobě možnost přikládat stránky samostatné html možná i php ale to jsem nezkoušel
tmk20
Přispěvatel
Přispěvatel

PříspěvekZaslal: 14 červenec 2006 10:51    Předmět: Citovat

existuje cestina alebo slovencina na IMPortal? co som hladal tak som nenasiel nic Confused
Roman
Člen týmu
Člen týmu

PříspěvekZaslal: 14 červenec 2006 11:54    Předmět: Re: Čeština + nová instalace CH modu 2.1.6. Citovat

Čeština na bloky je tady na foru
administrace čeština jsem nenašel ale asi není

Im portál pro CH mod je tady http://www.craterz.com/
ruzné pro portál ke stažení je na phpbbhacks.com
leschek
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 14 červenec 2006 12:33    Předmět: Re: Čeština + nová instalace CH modu 2.1.6. Citovat

Roman napsal:

Im portál pro CH mod je tady http://www.craterz.com/
ruzné pro portál ke stažení je na phpbbhacks.com

Bohuzel u neho musis mit napsano nejmin 25 prispevku. Taky bych ho potreboval a i ho prelozil, pokud nekde sezenu.
Roman
Člen týmu
Člen týmu

PříspěvekZaslal: 14 červenec 2006 13:21    Předmět: Re: Čeština + nová instalace CH modu 2.1.6. Citovat

jak ho mám přidat ke stažení tady
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra phpBB CZ -> Český a slovenský překlad Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Strana 1 z 4

Přejdi na: