logo
Přihlášení
Uživatel: Přihlásit automaticky při příští návštěvě:
Zapomněli jste svoje heslo?
Heslo:
  Registrace
Internetový obchod, e-shop, SEO-shop
Webhosting C4 - 20 GB, PHP, MySQL, administrační systém, 1.200 Kč na rok s doménou v ceně.
Bezproblémová instalace phpBB, Joomla, Drupal. Návody pro C4 - užitečné rady pro zákazníky.

Úvodní stránka
Úvod
Diskusní fórum
Fórum
Ke stažení
Ke stažení
Instalace
Instalace
Rady a Návody
Návody
Moduly
Moduly
Vzhled
Vzhled
FAQ
FAQ
Odkazy
Odkazy
RSS

Levné pneu pro Vaše auto.
Kvalitní kočárky Tako. Levné zájezdy, last-minute

Čeština + nová instalace CH modu 2.1.6g na phpBB 2.0.22
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra phpBB CZ -> Český a slovenský překlad
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
StandaF
Přispěvatel
Přispěvatel

PříspěvekZaslal: 01 září 2006 12:04    Předmět: Citovat

Tak jsem prisel kde to je - stacilo promazat cache Sad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Roman
Člen týmu
Člen týmu

PříspěvekZaslal: 01 září 2006 15:34    Předmět: Re: Čeština + nová instalace CH modu 2.1.6. Citovat

No vidíš já jsem nepochopil o co ti jde nebot mmě se to ukozovalo normálně

k tomu tvému index já jsem to udělal podle starého návodu pro im portál jenom jsem přepsal portal.php->portal.index a index.php->portal.php a funguje
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
StandaF
Přispěvatel
Přispěvatel

PříspěvekZaslal: 05 září 2006 09:33    Předmět: Spousta otazek Citovat

Zde mam spoustu otazek - http://www.angrezphoto.com/forum1/index.php?f=35 (Prispevky ode me...)
ICQ 4RUM
Přispěvatel
Přispěvatel

PříspěvekZaslal: 08 září 2006 23:13    Předmět: Citovat

ten mod External Hosting nemozem nejako najst skusal som aj
http://phpbbhacks.com/searchresults.php?version=2&query=Mod+External+Hosting&search_type=1&Submit=Go
tmk20
Přispěvatel
Přispěvatel

PříspěvekZaslal: 19 září 2006 23:05    Předmět: Citovat

nainstaloval som si chmod na uz rozbehnute forum podla navodu. vsetko vyzera na prvy pohlad ok, ale v administracii ked dam "Konfigurace+" tak sa mi nezobrazi nic (teda len prazdne okno). ostatne polozky idu normalne. neviete kde by mohol byt problem?

druhy problem je "Nastavenia" alebo profil akehokolvek uzivatela. vzdy vypisuje len "Neautorizovaný" a podtym "Kliknite sem pre návrat na obsah". ako tento probelm odstranim. nikde som nenasiel ani administraciu uzivatelov v chmod-e Sad
Webhosting C4 - 20 GB, PHP, MySQL, administrační systém, 1.200 Kč na rok s doménou v ceně.
Bezproblémová instalace phpBB, Joomla, Drupal. Návody pro C4 - užitečné rady pro zákazníky.
libis
Účastník
Účastník

PříspěvekZaslal: 24 září 2006 17:56    Předmět: Re: Čeština + nová instalace CH modu 2.1.6. Citovat

je to dobry mod, ale bohuzel jsem neprisel na to jak ho nainstalovat na už bezici foru, kde mam jiny styly a mody..tudiz jedine na cisto. jde to nainstalovat už na bezici forum?
StandaF
Přispěvatel
Přispěvatel

PříspěvekZaslal: 17 říjen 2006 07:31    Předmět: Dalsi otazky Citovat

zde mam dalsi otazky - http://www.angrezphoto.com/forum1/index.php?f=35
tmk20
Přispěvatel
Přispěvatel

PříspěvekZaslal: 26 prosinec 2006 12:04    Předmět: Citovat

neviete niekto ci sa uz pripravuje verzia pre phpbb 2.0.22???
leschek
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 24 leden 2007 09:57    Předmět: Citovat

Mod bezi na 2.0.22. Upravil jsem prvni prispevek, aby byl pro aktualní verzi (CH 2.1.6 na phpBB 2.0.22).
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
tomascz
Člen týmu
Člen týmu

PříspěvekZaslal: 07 květen 2007 09:39    Předmět: Citovat

Ahoj, chtěl bych si zkusit nainstalovat CH mod, ale všude slyším, že tento mod nedovoluje některé jiné mody? Jak je to s ním?

Které mody třeba na něm nejdou nainstalovat? Jak je poznám? (Kromě toho, že je nainstaluju a ony nepojedou...) Díky.

EDIT: Abych byl konkrétní - bude se mi tlouct s Kalendářem, Prune Posts anebo s DB Maintenance? (Kalendář je potřeba na akce, Prune Posts na udržení počtu příspěvků uživatelů a DB Maintenance především na optimalizaci.)
leschek
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 13 květen 2007 00:29    Předmět: Citovat

Omlouvam se za spozdeni - spatny pripojeni na net.
Kalendar je mod delanej primo na Ch. Nevim jestli je to kalendar, kterej pouzivas ty. Na kolendar se muzes podivat na mem foru.
Trosku jsem z modovani vypadnul a tak nejsem schopen rict, jestli ty dalsi mody nebo nejaky podobny jsou k dispozici. Nejlip to zjistis tady: http://ptifo.clanmckeen.com/index.php?f=34 (Stable contribution) - vsiml jsem si, ze je tam "Guests Posting Limits", coz je snad jako prune posts, ale nezkousel jsem to.
Z normalniho phpBB se na CH mod prechazi docela snadno, ale zpatky to jde trochu hur, (ale kdo by se vracel, ze?).
Jo a zda se, ze se casem z CH modu stane samostatnej projekt, kterej se nebude instalovat na phpBB fora, ale bude fungovat sam o sobe, i kdyz autor psal, ze bude vydavat dve verze samostatnou i jako mod na phpBB.
Doufam, ze to trosku pomohlo.
leschek
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 02 červen 2007 18:18    Předmět: Citovat

Objevila se nová verze CH modu - 2.1.6e. Instalace zůstává stejná a v češtině se změnilo jen pár vět. Novou češtinu najdete tady.

Mod se da stahnout tady: http://ptifo.clanmckeen.com/download.php?pack=2

P.S. V prvním příspěvku jsem upravil odkazy.
charvous
Člen týmu
Člen týmu

PříspěvekZaslal: 21 červenec 2007 13:46    Předmět: Citovat

leschek napsal:
Objevila se nová verze CH modu - 2.1.6e. Instalace zůstává stejná a v češtině se změnilo jen pár vět. Novou češtinu najdete tady.

Mod se da stahnout tady: http://ptifo.clanmckeen.com/download.php?pack=2

P.S. V prvním příspěvku jsem upravil odkazy.

Když dám instalaci, tak to po mně chce nějaký jméno a heslo?! Smile

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
leschek
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 21 červenec 2007 19:07    Předmět: Citovat

Už jsem to dlouho nepreinstalovaval, ale pokud se pamatuju tak je to tvoje prihlaseni do fora, stejne jako kdyz jdes do administrace.
leschek
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 12 srpen 2007 16:25    Předmět: Citovat

Pokud má někdo nainstalovanej novej mod CH 2.1.6e tak tady najdete jak na něho nainstalovat IM Portál. Je tam pár změn oproti instalaci na CH 2.1.6d.
leschek
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 20 říjen 2007 21:35    Předmět: Citovat

Ptirhiik udělal novou verzi CH modu (2.1.6 g), ve které se rozvíjí už dříve představenej novej systém pluginů a je upravená instalace. Čeština je aktualizovaná a můžete ji najít tady.
Odkazy v prvním příspěvku by měly být taky aktualizovaný.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra phpBB CZ -> Český a slovenský překlad Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
Strana 4 z 4

Přejdi na: