logo
Přihlášení
Uživatel: Přihlásit automaticky při příští návštěvě:
Zapomněli jste svoje heslo?
Heslo:
  Registrace
Internetový obchod, e-shop, SEO-shop
Webhosting C4 - 20 GB, PHP, MySQL, administrační systém, 1.200 Kč na rok s doménou v ceně.
Bezproblémová instalace phpBB, Joomla, Drupal. Návody pro C4 - užitečné rady pro zákazníky.

Úvodní stránka
Úvod
Diskusní fórum
Fórum
Ke stažení
Ke stažení
Instalace
Instalace
Rady a Návody
Návody
Moduly
Moduly
Vzhled
Vzhled
FAQ
FAQ
Odkazy
Odkazy
RSS

Levné pneu pro Vaše auto.
Kvalitní kočárky Tako. Levné zájezdy, last-minute

Čeština + nová instalace CH modu 2.1.6g na phpBB 2.0.22
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra phpBB CZ -> Český a slovenský překlad
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Roman
Člen týmu
Člen týmu

PříspěvekZaslal: 14 červenec 2006 13:24    Předmět: tady je ke stažení Citovat

To je poslední verze možná že budou chybět langy různě jsem to přehazoval s normální verzí

Naposledy upravil Roman dne 14 červenec 2006 13:32, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
leschek
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 14 červenec 2006 13:55    Předmět: Citovat

Diky moc. Mrknu na to a pokusim se to udelat do konce tydne, ale slibit to nemuzu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Roman
Člen týmu
Člen týmu

PříspěvekZaslal: 14 červenec 2006 14:06    Předmět: mini kalendář Citovat

tohle se mi nechtíc podařilo stáhnout s novou verzí ch mod normálně běží
problém je jen s CH portal block
Roman
Člen týmu
Člen týmu

PříspěvekZaslal: 14 červenec 2006 18:41    Předmět: kalendáře fungují Citovat

ale mám výpis těchto chyb co by to mohlo být

Warning: date(): Windows does not support dates prior to midnight (00:00:00), January 1, 1970 in c:\easyphp1-8\www\subforum\mods\netclectic\mini_cal\calendarSuite.php on line 190
leschek
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 14 červenec 2006 20:40    Předmět: Citovat

Nedival jsem se na to, ale asi by nekde stacilo predelat data tak, aby zacinaly po pulnoci 1.1.1970. - to jsem alespon pochopil z toho hlaseni.

Ja pouzivam kalendar primo udelanej na CH Mod, kterej mi maximalne vyhovuje.

Peklad na IM Portal - zacal jsem na tom delat, cast uz mam hotovou, ale zjistil jsem, ze to nebude az tak jednoduchy, protoze nektery radky v administraci nejsou v jazykovym_souboru.php ale primo v databazi.
Napsal jsem to na Cr@ter$ovo forum a cekam co odepise.

Az dodelam co se da, tak to hned uploadnu.

A pokud se prihlasite na Cr@ter$ovo forum, tak si mod muzete stahnout primo a ne po 25 prispevcich, jak jsem napsal nekde vis a jak je tam uvedeno.
leschek
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 15 červenec 2006 11:08    Předmět: Citovat

Preklad na IM portal je hotov. Teda az na cast zminenou driv. Nasel jsem tu tema, který se tim zabyvalo a tak, aby v tom nebyl zmatek jsem to vlozil tam: http://www.phpbbcz.com/viewtopic.php?p=33598#33598 .
Nicmene, pokud se vam nechce klikat, tak preklad nejdete primo tady.
Roman
Člen týmu
Člen týmu

PříspěvekZaslal: 15 červenec 2006 11:53    Předmět: Admin Citovat

Poradil bys prosím ještě jak ve foru přidat administrátora a správce nějakých skupin před tím tvá rada dost pomohla dík
leschek
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 15 červenec 2006 12:09    Předmět: Citovat

Ja bych zkusil v administraci najit skupiny (pokud mas cestinu) a kliknout na administrace. vyskoci ti maly okynko, kde si vyberes jakou skupinu chces upravovat a upravujes.
Roman
Člen týmu
Člen týmu

PříspěvekZaslal: 15 červenec 2006 14:20    Předmět: Re: Čeština + nová instalace CH modu 2.1.6. Citovat

Jo nějak tak to bude

Koukal jsem na tvé testovací forum Im je dobrý já se v tom plácám už hezky dlouho a pořád mi něco nesedí
Ty postranní sloupce aby se nerozížděli jsem vyřešil v admin portálu šiře sloupce třeba 155 a v blok portál natvrdo width 155px
a všechny šířky sloupcú
a už se mi to neděje

jenom nemúžu rozchodit blok nejnovější obrázky jedině co funguje je blok z galerie natvrdo vložit do postranního sloupce ale zase možnosti přesouvání atd. potom není funkční

to samé je blok pro mini kalendář

ted ale musím prvně dodělat ty své stránky než kouzlit
myslým že tato kombinace fora a portálu pro takové potřeby vyhovuje

Existuje nějaký mod na upload obrázku nemyslím atach mod do fora nebo i samostatny
leschek
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 15 červenec 2006 14:34    Předmět: Citovat

citace:
Existuje nějaký mod na upload obrázku nemyslím atach mod do fora nebo i samostatny

Existuje mod, kterej umoznuje uploadnuti na jine servery primo z odesilani zprav(vice tady.

A pak je jeste vznikajici mod Upload pic, kterej bohuzel zatim nejede na novym CH modu. Ale na verzi 2.1.4 fungoval vyborne (vice tady: http://www.phpbbcz.com/viewtopic.php?t=4564).

Na tom IM portalu jsem nic moc neupravoval, a dalsi bloky nezkousel.

Proc nepouzivas jenom kalendar co je k CH modu? ten toho umi docela dost.
Roman
Člen týmu
Člen týmu

PříspěvekZaslal: 15 červenec 2006 15:01    Předmět: Re: Čeština + nová instalace CH modu 2.1.6. Citovat

To umí ale jde mi o ten malý kalendář co je třeba v phpplus
jenom se zobrazí v levém nebo pravém sloupci funkce nemá žádné
ten co mám vypisuje události kalendáře na portálu a spojí se s hlavním kalendářem mini kalendář sám nefunguje
Roman
Člen týmu
Člen týmu

PříspěvekZaslal: 15 červenec 2006 16:58    Předmět: Re: Čeština + nová instalace CH modu 2.1.6. Citovat

Zkusil bych udělat nějaký styl má to cenu se do něčeho takového
pouštět ?
leschek
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 15 červenec 2006 17:09    Předmět: Citovat

Urcite jo. Zkus si stahnout styl paperWood.

Je to sub vzhled, kterej vyuziva hodne souboru z subSilveru, takze kdyz mas nejake mody nainstalovany, tak to v tom stylu nemusis upravovat ( pokud to neni uprava jednoho z tech souboru co jsou ve stylu v instalacnim balicku), protoze se to sosa ze subSilveru. Taky sem se do toho chtel pustit, ale nebavi me delat knofliky.
A nebo to jde udelat primo v administraci v editoru stylu nebo jak se to jmenuje.
Webhosting C4 - 20 GB, PHP, MySQL, administrační systém, 1.200 Kč na rok s doménou v ceně.
Bezproblémová instalace phpBB, Joomla, Drupal. Návody pro C4 - užitečné rady pro zákazníky.
Roman
Člen týmu
Člen týmu

PříspěvekZaslal: 15 červenec 2006 17:18    Předmět: Re: Čeština + nová instalace CH modu 2.1.6. Citovat

Myslel jsem čistě jenom pro základ fora a toho portálu

tak aby jaká koliv instalace dalšího modu nebyla problém a taky když tak aby to někdo třeba taky použil s upravama

v jakém stylu jet něco decentního nebo divočárna nebo to zaměrit na něco bližšího třeba film nebo poezie
leschek
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 15 červenec 2006 17:39    Předmět: Citovat

na to je prave dobrej ten sub styl, protoze se da docela lehko vlozit i na fora se spoustou modu a funguje, protoze skoro vsechno taha ze subSilveru a ten by mel mit kazdej. Musi se do nej vlozit jenom ty upravy, ktery nainstalovany mody udelali v overal_headeru, simple_headeru a souborech s koncovkou .css a .cfg (jsou to jen soubory co primo urcuji vzhled fora).
Roman
Člen týmu
Člen týmu

PříspěvekZaslal: 15 červenec 2006 18:50    Předmět: Styl Citovat

mrkni ještě na tohle před časem to bylo ke stažení právě
asy k vytvoření stylu pak tohle smaž
leschek
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 15 červenec 2006 19:04    Předmět: Citovat

Mrknu se.
Roman
Člen týmu
Člen týmu

PříspěvekZaslal: 16 červenec 2006 14:54    Předmět: Re: Čeština + nová instalace CH modu 2.1.6. Citovat

Přemýšlel jsem o tom stylu co vytvořit téma a formou
takového miny tutorialu to pomalu začít dělat třeba
připomínky ke vzhledu učastníků fora pomůže vytvořit dobrý stryl
leschek
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 16 červenec 2006 17:00    Předmět: Citovat

Můžeme to zkusit, pokud je to nabídka.

Naposledy upravil leschek dne 31 leden 2012 13:41, celkově upraveno 1 krát.
Roman
Člen týmu
Člen týmu

PříspěvekZaslal: 16 červenec 2006 17:09    Předmět: Re: Čeština + nová instalace CH modu 2.1.6. Citovat

Jo je .Chceš si vzhled přidávat na tvém foru na tvých stránkách nebo mám na svém prostoru vytvořit jenom ukázkový náhled ?
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra phpBB CZ -> Český a slovenský překlad Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Strana 2 z 4

Přejdi na: