logo
Přihlášení
Uživatel: Přihlásit automaticky při příští návštěvě:
Zapomněli jste svoje heslo?
Heslo:
  Registrace
Internetový obchod, e-shop, SEO-shop
Webhosting C4 - 20 GB, PHP, MySQL, administrační systém, 1.200 Kč na rok s doménou v ceně.
Bezproblémová instalace phpBB, Joomla, Drupal. Návody pro C4 - užitečné rady pro zákazníky.

Úvodní stránka
Úvod
Diskusní fórum
Fórum
Ke stažení
Ke stažení
Instalace
Instalace
Rady a Návody
Návody
Moduly
Moduly
Vzhled
Vzhled
FAQ
FAQ
Odkazy
Odkazy
RSS

Levné pneu pro Vaše auto.
Kvalitní kočárky Tako. Levné zájezdy, last-minute

Čeština nejede - phpBB přepisuje meta tagy

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra phpBB CZ -> Zkušenosti s phpBB
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Pegas
Účastník
Účastník

PříspěvekZaslal: 24 listopad 2002 00:22    Předmět: Čeština nejede - phpBB přepisuje meta tagy Citovat

Ahoj!

Nefunguje mi poradne cestina, nebot se mi porad do metatagu cpe iso 8859-2, zatimco ja tam chci windows-1250. I kdyz zmenim overal_header.tpl, tak to nefunguje, protoze se zda, ze ty meta tagy v overal_header.tpl nebere v potaz a nahradi je sam takovymi jak uzna za vhodne.

Netusite, kde se da tahle featura vypnout nebo jako to v kodu zapoznamkovat? Jsem zoufalej :/

diky!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
admin
Administrátor
Administrátor

PříspěvekZaslal: 24 listopad 2002 02:23    Předmět: Re: Čeština nejede - phpBB přepisuje meta tagy Citovat

nevím, nevím, někde sme to tady teď měli v některém z tématů. Dělat by to nemělo a je nelogický aby tomu i tak bylo.
hoď URL kde to máš, kde ti to dělá.
vím že v některých jiných schématech než těch od FI - Forum Images (SubSilver) je to pevně nastavený, ale tady to můsí chodit.

kubson
Přispěvatel
Přispěvatel

PříspěvekZaslal: 24 listopad 2002 14:17    Předmět: Re: Čeština nejede - phpBB přepisuje meta tagy Citovat

nestačí jenom změnit ten meat tag ale ta čeština musí být i ve správném kódování.. ono je to asi jasné ale jestlis tam měl češtinu kde bylo definováno kódování iso myslím že ten překlad byl taky v iso..
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Anonymní

PříspěvekZaslal: 25 listopad 2002 09:00    Předmět: Re: Čeština nejede - phpBB přepisuje meta tagy Citovat

Azu napsal:

hoď URL kde to máš, kde ti to dělá.

http://alpha.kocky-online.cz/forum - fungl ciste nainstalovany forum a kouknete do meta tagu - 8859-2, prestoze $lang[ENCODING] je Windows-1250.

kubson napsal:
nestačí jenom změnit ten meat tag ale ta čeština musí být i ve správném kódování.. ono je to asi jasné ale jestlis tam měl češtinu kde bylo definováno kódování iso myslím že ten překlad byl taky v iso..

Ted nevim presne co myslis. Cestinu do phpBB? Ta je Windows-1250. Na tom foru zdanlive vse funguje, ale jen nekde. Treba v praci je vse ok, ale doma mi to nahrazuje š za nejaky znak "a s ocaskem dole".

Jak jste resili cestinu zde?
Pegas
Účastník
Účastník

PříspěvekZaslal: 25 listopad 2002 09:04    Předmět: Re: Čeština nejede - phpBB přepisuje meta tagy Citovat

Tu predchozi zpravu jsem psal ja Smile zapomnel jsem ze prihlasenej jsem byl doma, ale tady v praci uz ne.
admin
Administrátor
Administrátor

PříspěvekZaslal: 25 listopad 2002 09:45    Předmět: Re: Čeština nejede - phpBB přepisuje meta tagy Citovat

jednoduše, nainstalovali fórum a nakopírovali do něj češtinu buď v ISO nebo Win1250 podlo toho v jakým kódování ji kdo cche používat.
Webhosting C4 - 20 GB, PHP, MySQL, administrační systém, 1.200 Kč na rok s doménou v ceně.
Bezproblémová instalace phpBB, Joomla, Drupal. Návody pro C4 - užitečné rady pro zákazníky.
Pegas
Účastník
Účastník

PříspěvekZaslal: 25 listopad 2002 14:23    Předmět: Re: Čeština nejede - phpBB přepisuje meta tagy Citovat

Azu napsal:
jednoduše, nainstalovali fórum a nakopírovali do něj češtinu buď v ISO nebo Win1250 podlo toho v jakým kódování ji kdo cche používat.

Jak jsem psal, cestinu jsem nainstaloval v kodovani windows-1250. Ale porad se mi tam cpe 8859-2. A nevim jak z toho, nepomaha ani rada v otazce toho slovaka na tomhle foru co mu to nepsalo š ž ť a dalsi. Mam stejny problem.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra phpBB CZ -> Zkušenosti s phpBB Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na: